dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

992 898 zł34 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywna lokalizacjia W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny pod najem oraz second home |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

347 000 zł35 m² 9 971,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

| 2 pokoje | wyremontowane | bardzo duży balkon | 1 piętro | piwnica | wejherowo | Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m2, położone blisko centrum Wejherowa. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

199 000 zł36 m² 4 667,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,21 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985 roku przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja | Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pogorzelice

Pogorzelice,pomorskie

443 050 zł29 712 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż przy S6 i dk6 - Pogorzelice koło Lęborka, duży teren z częścią budowlaną i lasem sosnowym Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łeba,pomorskie

3 500 000 zł315 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Luksusowy Pensjonat w Nadmorskiej Łebie na Sprzedaż Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego obiektu pensjonatowego, który łączy w sobie luksus, komfort i harmonię z naturą. Zaledwie 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

354 650 zł43 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Pułaskiego w Lęborku - Nowoczesne Mieszkania 2- i 3-Pokojowe od 43 do 63 m Osiedle Pułaskiego to największa i jedna z najnowocześniejszych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lębork,pomorskie

449 000 zł64 m² 6 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Różyckiego, centrum miasta, 64,43 m + 30 m poddasza do adaptacji Zamieszkaj w centrum, w nowoczesnym budynku z potencjałem rozbudowy Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

496 080 zł64 m² 7 800 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

666 900 zł52 m² 12 842,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bystrzycka

Gdańsk,pomorskie

1 196 315 zł64 m² 18 692,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament z panoramicznym widokiem + garaż | Siedlce Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z indywidualnym garażem, położone na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lębork,pomorskie

354 650 zł43 m² 8 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zalety nieruchomości: - przystanki autobusowe w ciągu 3 minut pieszo od mieszkania - 4 minuty do Obwodnicy Trójmiasta, - okolica przepełniona zielenią, blisko osiedla znajdziemy zbiornik wodny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Lewino,pomorskie

1 149 000 zł143 m² 8 051,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom jednorodzinny w Lewinie gotowy do zamieszkania! Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 142 m , położony w malowniczej miejscowości Lewino, zaledwie 40 minut od Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Gdynię, po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Wiatru od Morza

Wytowno,pomorskie

289 000 zł1 149 m² 251,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: najlepsza działka w Wytownie! 1149m | Al. Wiatru od Morza Nie mam Polskiego nr telefonu proszę o email.   zadzwonię i odpisze natychmiast Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baranauskasa

Gdynia,pomorskie

1 235 000 zł103 m² 11 942,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupoziomowy apartament 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

639 000 zł56 m² 11 412,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta W miocasa! Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Dębogórskiej w Rumi. Lokal został wykończony z dbałością o każdy detal, ma powierzchnię 55,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łętowo

Łętowo,pomorskie

112 995 zł1 074 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

41 działek budowlanych położonych w miejscowości Karczemka Gardkowska, łętowo. Bardzo ładnie położone działki, przy lesie, blisko miejscowości Łętowo, wzdłuż drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

2 700 000 zł65 m² 41 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Sopot Dolny |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Wejherowo,pomorskie

148 000 zł300 m² 493,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda- działka rod z całorocznym domkiem - Wejherowo, ul. Sucharskiego Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta ? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Bony

Wocławy,pomorskie

299 000 zł3 824 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - duża powierzchnia działki - 3 824 m , dająca szerokie możliwości zagospodarowania. - położenie przy ul. Królowej Bony - spokojna okolica z zabudową jednorodzinną. - działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż przy lesie - Gdynia Obłuże Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 971 000 zł83 m² 23 879,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 82 m | 3 pokoje | duży taras w otulinie zieleni | Gdynia Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Bydgoskiej w samym sercu Gdyni, a jednocześnie w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w solidnym budownictwie z klimatem? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Biała

Luzino,pomorskie

274 000 zł1 160 m² 236,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1160 m - Luzino, teren 5.143-MN Gotowa pod Twój dom - z prądem (zetka), wodą przy płocie i obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania (5.143-MN). Wokół już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł49 m² 13 868,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja : Osiedle Dynamika położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, idealnej do codziennego życia i wypoczynku. Lokalizacja łączy komfort mieszkania w nowoczesnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

839 070 zł35 m² 23 722,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament, chmielna Park, wyspa Spichrzów, gdańsk Przedmiotem oferty jest nowoczesny apartament o powierzchni 35,37m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Chmielna Park, na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł58 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

259 000 zł32 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 32,13 m2 | Balkon | Miejsce postojowe w cenie | 2025 r. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,13 m2, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rumia,pomorskie

612 000 zł61 m² 9 983,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas *** szybki termin wydania! konkurencyjna cena! Komfortowe i przestronne 2-pok.mieszkanie z klimatyzacyjną w Rumi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij