dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

8 200 000 zł244 m² 33 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich lokalizacji w Polsce, przy Placu Rybaków w Sopocie Dolnym, zaledwie krok od plaży i krótkim spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łebień

Łebień,pomorskie

69 000 zł1 339 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł64 m² 16 298,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament z antresolą i ogrodem - blisko morza! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 34,34 m + 30,02 m antresoli, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne 2 pokoje z widokiem na panoramę miasta - Pruszcz Gdański Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu Młody Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luzino,pomorskie

649 000 zł147 m² 4 400,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny według projektu Kinga C w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na dużej działce o powierzchni 1314 m . Budynek wolnostojący z wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Odargowo,pomorskie

199 000 zł2 420 m² 82,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu 2 działek o powierzchni 2420 m 2 (1341 m 2, 1081 m 2), które znajdują się 400 m od dębek i 1,5 km od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 810,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe, jasne mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Zaspa - ul. Pilotów. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 42,5mkw , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł42 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Chełm ul. Cedrowa Osiedle Wolne Miasto Skład mieszkania Powierzchnia: 39,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

449 500 zł34 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł67 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje + półotwarta kuchnia | Bardzo dobrze skomunikowane | Ciche i kameralne Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 mkw, usytuowane na 1 piętrze budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem + widok na morze. Świetna lokalizacja, doskonale skomunikowana i z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dedala

Gdynia,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 289 000 zł62 m² 20 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska - do Twojego nowego domu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rokitnica,pomorskie

1 549 999 zł202 m² 7 669 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom, w którym naprawdę oddychasz - Rokitnica, 10 minut od Gdańska Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą. Gdzie cisza nie jest luksusem, a codziennością. Gdzie poranki witają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

815 582 zł43 m² 18 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Museo Apartamenty Gdańsk Już od 396 114,61 zł netto. Apartamenty inwestycyjne klasy premium przy ul. Żabi Kruk 14 - w sercu historycznego gdańskiego Śródmieścia, tuż obok Muzeum Narodowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

720 000 zł2 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Władysławowo, kurort nadmorski. Działka jedyna w swoim rodzaju, to świetna okazja dla inwestorów, przedsiębiorców oraz osób szukających przestronnego miejsca na dom blisko morza. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł109 m² 12 856,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Brzeźno || 95,82 m || 4 pokoje || 1 piętro z 2 || Gdańsk , ul. Krasickiego - do remontu Mieszkanie : - powierzchnia : 95,82 m + 13 m piwnicy - liczba pokoi : 4 - rodzaj: kamienica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł42 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Ujeścisko-Łostowice | 41,5 m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - polecane dla inwestorów planujących wynajem długoterminowy ,krótkoterminowy lub planujący sprzedaż z zyskiem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

799 900 zł26 m² 30 542,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

9 9 9 9 9 0 , 0 0 zł 799 900,00zł brutto 8 1 3 0 0 0 , 0 0 zł 650 325,20zł netto Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,19m z balkonem 5,47m , położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł94 m² 12 223,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Podkarpacka

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,12 m . Lokal składa się z 3 pokoi i znajduje się na 1. piętrze w niewielkim, trzykondygnacyjnym budynku z windą. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 782 262 zł137 m² 12 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Połączenie wygód życia miejskiego z kameralnym charakterem dzielnic Moreny i Jasienia. Na parterze znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażony w instalację.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij