dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 380 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1500 m2 - Bielkówko, ul. Wyżynna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w spokojnej części Bielkówka - przy ul. Wyżynnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

1 038 000 zł113 m² 9 185,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Kup bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt 15 minut do morza przez sosnowy las! Rowy to turystyczna miejscowość nadmorska. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,10 m² 12 092,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 50 m2! Odległość do morza ok 70m! Miejsce postojowe na działce Niski czynsz (ok 200 zł) Mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143,50 m² 5 916,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko 10 minut od morza.TYLKO 10 min do USTKI! DOMY GOTOWE DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! KOMFORTOWY DUŻY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM I WŁASNYM OGRODEM Powierzchnia 143,54m2! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł41,43 m² 18 826,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,43 m , położone w inwestycji renomowanego ab Inwestor Deweloper przy ul. Żeromskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł44,32 m² 9 453,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na drugim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł48,13 m² 9 121,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na trzecim piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w III etapie inwestycji Zielone Błonia w Rumi. Zielone Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,23 m² 8 435,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł44,89 m² 26 286,48 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament przy ul. Św. Piotra 6 | Gdynia Centrum Nowoczesny apartament w prestiżowym budynku z 2023 roku opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł80,72 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

179 860 zł1 058 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 328/18 w miejscowości Barwik (gmina Przodkowo) przy ulicy Szczęśliwej ( wjazd od ulicy Słonecznej) o powierzchni 1058 m2. Lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z dumą prezentuję naszą nową inwestycję Stokor Ustka Apartamenty, które stanowią prestiżowy kompleks nad morzem. To więcej niż miejsce do zamieszkania to styl życia, w którym elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,14 m² 10 074,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 3 pokoje z poddaszem i parkingiem Siemianice, osiedle Ku Słońcu Na sprzedaż nowoczesne i stylowo wykończone mieszkanie, położonego w podłupskich Siemianicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom jednorodzinny, z aneksem kuchennym, spiżarnią, trzema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł298 m² 167,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego miejsca na camping w Chłapowie, tuż przy Władysławowie? Mamy idealne działki pod Twój wypoczynek spokojna okolica, świetna lokalizacja i klimat, do którego chce się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł73,39 m² 7 889,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł40,70 m² 26 535,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w Riverview, garaż, komórka, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych - rodowo, gm. Prabuty Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Rodowo, w gminie Prabuty. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł66 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 66 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,50 m² 5 840,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Traugutta, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesny apartament dwupoziomowy z przestronnym balkonem, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne, doskonale doświetlone mieszkanie w cichej okolicy przy otulinie Parku Krajobrazowego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł837 m² 309,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 837 m2 położoną w Różynach przy ulicy Gdańskiej. Numer ewidencyjny działki 217/1 obręb 0005 Różyny. W cenę nabycia wliczony.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie z balkonem, które może stać się Twoim nowym domem od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł60 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczne 3- pokojowe mieszkanie w stylu loft, w odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 648 m² 218,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W tokarach - świetna lokalizacja | 1648 m | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tokary, gmina Przodkowo (powiat kartuski),.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł58 m² 13 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na drugim piętrze, z balkonem, usytuowane od strony północno-wschodniej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,05 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja w samym sercu Gdyni - mieszkanie gotowe do zamieszkania lub zarabiania od zaraz. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, ale urządzonego "ze smakiem". Bez zbędnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 300 zł53,43 m² 11 703,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe na 2 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W budowie w okolicy stacja pkm. W nowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 087 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka na nowym osiedlu domów nad jeziorem! Straszyn! lokalizacja: nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Straszyn. To doskonały wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł924 m² 1 135,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł994 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska, słoneczna działka w pierwszej linii od jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 007 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W pełni uzbrojona, słoneczna działka na osiedlu domów jednorodzinnych- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób, które pragną spokoju, a zarazem świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł934 m² 267,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta- jagatowo! lokalizacja: nieruchomość położona w Jagatowie - miejscowości z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59,74 m² 13 374,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, narożne, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Jasień. Lokal o powierzchni 59,74 m2, w którego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł1 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne położone w nadmorskiej miejscowości Dębina (gm. Ustka) przy ul. Willowej i Jodłowej. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł64,03 m² 8 855,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie Słupsk, ul. Małachowskiego. Gotowe do wprowadzenia się. To komfortowa, dwupoziomowa nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 64,03 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 046 m² 88,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne położone w Gdyni w dzielnicy Obłuże, pomiędzy ulicą płk Stanisława Dąbka a ulicą Zieloną. Dostępne działki ewidencyjne: 2204/4 o powierzchni 3046.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rodzinnej części Gdańska Osowej. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do.