dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Spółdzielcza

Reda,pomorskie

1 680 000 zł4 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 4200m2, położona w pobliżu trasy S6 na terenie przemysłowym i usługowym pod składy, bazy, hale.Teren znajduje się przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 450 321 zł76 m² 19 125,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 74 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 7 | Cena: 1 450 320 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

386 258 zł20 m² 19 312,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu studio inwestycyjne | pasywny dochód | gdańsk | gotowy produkt Gdańsk - Przymorze / Oliwa Apartament inwestycyjny Metraże od ok. 19 m Stan: wykończony / gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 231 818 zł60 m² 20 394,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

3. piętro | Kameralny budynek z windą i garażem | 60,4 m powierzchni całkowitej | Osobna kuchnia - rzadkość w nowych inwestycjach | Balkon z ekspozycją południową | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

649 000 zł84 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł52 m² 16 842,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości premium z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie, idealne do dalszego wynajmu z możliwością oddania do zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Robakowo

Robakowo,pomorskie

220 000 zł15 898 m² 13,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - Robakowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 15 898 m2, położona w malowniczej miejscowości Robakowo w gminie Luzino. Lokalizacja: w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Sulęczyno,pomorskie

550 000 €250 m² 2 200 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 600 m²

Uwaga cena wynosi 550.000 W WALUCIE EURO! Przepiękna posiadłość położona wśród zielonych lasów, łąk i czystych kaszubskich jezior. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Jak często trafia się okazja, by zamieszkać w prawdziwej przedwojennej kamienicy, w zielonej, willowej części Gdańska, zaledwie kilka minut od centrum? Przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

537 966 zł54 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł63 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - stylowe mieszkanie z duszą loftu w samym sercu Oliwy! Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

399 000 zł1 260 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rębiechowie o powierzchni 1260 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50x25m, położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych pod lasem. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiłkomirskiego

Gdańsk,pomorskie

2 059 000 zł195 m² 10 533,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Prestiżowy adres przy ulicy Wiłkomirskiego w gdańskiej dzielnicy Matarnia to propozycja dla najbardziej wymagających inwestorów, poszukujących unikalnego połączenia wielkomiejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wejherowska

Brzyno,pomorskie

349 000 zł65 m² 5 349,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! rezerwacja Na sprzedaż własnościowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią oraz balkonem, o powierzchni 65,24 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł59 m² 11 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości Gdynia prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie (pow. całk. 59,05 m2) z dużym balkonem, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m , położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji "plac Unii". To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sopot

Sopot,pomorskie

11 000 000 zł717 m² 16 030,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:455 m²

Najważniejsze atuty: stan deweloperski- możliwość aranżacji do różnych funkcji: aparthotelu, najmu krótkoterminowego, działalności komercyjnej czy siedziby firmy. 11 zewnętrznych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł48 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: słoneczne, dwupokojowe mieszkanie 48,5 m z możliwością aranżacji trzeciego pokoju - Gdańsk Ujeścisko, ul. Przemyska Oferujemy przestronne, trójstronne mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rypińska

Prabuty,pomorskie

130 000 zł6 076 m² 21,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nr 48/7 obręb Prabuty 2 położona przy ulicy Wojska polskiego/rypińskiej w mieście Prabuty ma powierzchnie 6.076 m2 oraz regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Jest to teren poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Modra

Gdańsk,pomorskie

229 000 zł440 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nowoczesny domek rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł48 m² 12 634,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. 2 pokoje | Blisko parku | Gdańsk Zaspa Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Zaspy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

763 000 zł60 m² 12 716,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

229 000 zł16 m² 14 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Gdynia - kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni 16,2 m po kompleksowym remoncie, gotowy do wydania. To funkcjonalna przestrzeń, która dzięki swojemu układowi i niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 932 294 zł106 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 106,17 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem, dużą strefą dzienną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domatówko

Domatówko,pomorskie

599 999 zł120 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom blisko morza - Domatówko! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Przymorze, 38 m | 7. piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

699 000 zł69 m² 10 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wysokie 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest w Rumi (janowo) przy ul. Krakowskiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pensjonatowa

Rowy,pomorskie

819 819 zł44 m² 18 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: 50 m od morza i plażyapartament wykończony pod kluczprestiżowa lokalizacja nad Bałtykiem - idealna dla osób ceniących bliskość morza i naturybliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie| Gdańsk Letnica | 45m | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

7 700 000 zł748 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( pzp , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o powierzchni 748 m2 z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kusowo,pomorskie

253 000 zł50 m² 5 044,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż | kusowo | 2 pokoje | 50,15 m | parter | balkon | 2 duże piwnice | obórka | garaż | działka warzywna | Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł46 m² 18 537,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy wyjątkową ofertę w sercu gdańskiej Zaspy w prestiżowej inwestycji City Park. To propozycja dla osób, które szukają gotowego do wejścia lokum w nowoczesnym wydaniu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witosławy

Trzepowo,pomorskie

170 000 zł3 005 m² 56,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Trzepowie, gmina Przywidz, malownicze Kaszuby Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3005 m2 w miejscowości Trzepowo ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pensjonatowa

Rowy,pomorskie

873 034 zł48 m² 18 192 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

3 455 000 zł194 m² 17 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

W willowej części kurortu, w Górnym Sopocie, przy ulicy Armii Krajowej znajduje się ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej obecnie przeznaczony na wynajem długoterminowy. Dom od 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Gościcino,pomorskie

343 645 zł3 036 m² 113,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Gościcinie, przy ul. Cichej Odkryj prawdziwą enklawę spokoju, ciszy i nieskazitelnej przyrody. Ta unikalna działka to miejsce, gdzie czas zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z fantastycznym widokiem na morze. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej dzielnicy sopotu - Kamiennym Potoku. Bliskość morza 500 m spacerem, położenie.