dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł65 m² 9 914,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem do własnej aranżacji zlokalizowane w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Gdańsk Niedźwiednik. Atuty:mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

379 030 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny potencjał zwrotu? Portovo to inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Swarzewskiej w Gdyni - dzielnica Chylonia, doskonale skomunikowanej części miasta, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł63 m² 21 538 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie W pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,68 m , położone na 17. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk, działka pod mieszkania pnb. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5 262 m z pozwoleniem na budowę budynków mieszkalnych i usługowych. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

401 500 zł33 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Malbork,pomorskie

599 999 zł102 m² 5 853,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

594 000 zł41 m² 14 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 695 000 zł250 m² 5 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

820 120 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! Gotowe do odbioru! 4 pokojowe mieszkanie 81,20 m2 z balkonem na osiedlu zlokalizowanym w Pruszczu Gdańskim. To nowe miejsce dla osób szukających balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł56 m² 14 166,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji - dwustronna ekspozycja okien - niski czynsz - blok po ociepleniu i renowacji - oddzielna kuchnia, możliwość 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z początku lat 70., zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 850 000 zł41 m² 44 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atutypowierzchnia: 41,3 m Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Domatowo,pomorskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka w Domatowie Wybudowanie. Domatowo Wybudowanie położone jest niedaleko Wejherowa na obszarze Puszczy Darżlubskiej. Działki znajdują się około 30 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

982 770 zł30 m² 32 759 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: nowe studio gotowe do zamieszkania Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja Duży balkon z pięknym widokiem na Marinę Prestiżowa inwestycja z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Gdynia,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sulmin

Sulmin,pomorskie

690 000 zł6 732 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z drewnianym domkiem w cichym miejscu z własnym kawałkiem lasu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Sulmin - pomiędzy Gdańskiem a Żukowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł27 m² 11 919,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostały tylko dwie kawalerki - pośpiesz się! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł65 m² 8 288,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Marzysz o domu w kameralnej okolicy? To oferta dla Ciebie! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Okolica: 3 km do centrum Pruszcza Gdańskiego 12 km do centrum Gdańska liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Internetowa

Gdańsk,pomorskie

3 650 000 zł411 m² 8 880,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Rezydencja W dzielnicy willowej Ostatnia taka w Trójmieście - Gdańsk Klukowo Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej, willowej części Gdańska. Rezydencja Millenium to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

931 626 zł48 m² 19 613,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prestiżowej części Gdańska, z bezpośrednim dostępem do Motławy. Prezentujemy nieruchomość dla Klientów, którzy oczekują więcej niż samego adresu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

380 000 zł26 m² 14 820,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł149 m² 10 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Gotowy do odbioru! Ostatni wolny dom! Możliwość aranżacji wnętrza zgodnie z własnym pomysłem! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij