dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka inwestycjna doskonała dla delewelopera pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

392 500 zł32 m² 12 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł82 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontu, bez stresu, w pięknym otoczeniu! Na sprzedaż dwa niezależne, wyremontowane mieszkania zlokalizowane na wysokim parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mościska

Mościska,pomorskie

124 000 zł1 110 m² 111,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1 110 m2, położona w miejscowości Mościska (gm. Lubichowo, powiat Starogardzki). 14,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wieniawskiego

Chwaszczyno,pomorskie

560 000 zł1 144 m² 489,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Wieniawskiego w Chwaszczynie, o powierzchni 1144 m2, nr 730/9. Położona jest blisko granicy z Gdańskiem - Osową. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grabskiego

Łeba,pomorskie

2 890 000 zł380 m² 7 605,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż prosperujący pensjonat W łebie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego pensjonatu, położonego w prestiżowej, willowej części Łeby. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 229 994 zł86 m² 25 858 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Władysławowo,pomorskie

799 000 zł86 m² 9 279,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Władysławowo - apartament do zamieszkania lub inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Nie czekaj, zacznij zarabiać! Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Straszyn,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 619,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w spokojnej i zielonej części Straszyna, przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 974 560 zł107 m² 18 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Władysławowo,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokoje | Władysławowo | 1 km do morza Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w Władysławowie, przy ul. Niepodległości w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

890 000 zł122 m² 7 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 4-pokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie - Gdynia, sopot lub Gdańsk. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł58 m² 34 465,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Grand Estates ma przyjemność zareprezentować mieszkanie na sprzedaż. Oferuję przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1. piętrze w ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorowo

Chorowo,pomorskie

299 000 zł136 m² 2 198,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. 611 m2, gdzie znajdują się też: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł47 m² 20 240,30 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 47,43 m , położone na 16. piętrze prestiżowego osiedla Albatross Towers w sercu gdańskiego Przymorza. Lokal zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

391 000 zł34 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Wiczlino, gotowe do odbioru IV.2026r. Dlaczego warto : 1. bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

731 316 zł34 m² 21 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty W śródmieściu gdańska Wykończony i wyposażony apartament w nowej, prestiżowej inwestycji | Bliskość zabytków i najważniejszych atrakcji Głównego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 161 141 zł52 m² 22 129,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

6 500 000 zł320 m² 20 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urocza Kamienica z przełomu XIX i XX wieku (prawdopodobnie 1911 rok) zlokalizowana w Dolnym Sopocie przy ulicy Winieckiego 6, o wyjątkowej elewacji będącej perłą sopockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł1 219 m² 1 639,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gdańsku- matemblewie, jednej z najbardziej zielonych i kameralnych dzielnic miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł28 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż kawalerka do remontu | Willa Schrey | Jaśkowa Dolina Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,93 m , zlokalizowane w historycznym budynku Willa Schrey przy ul. Jaśkowa Dolina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceynowy

Sopot,pomorskie

1 240 000 zł54 m² 22 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ulica Ceynowy w Sopocie - jedno z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Trójmieście. To tutaj, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, grand Hotelu, sopockiego molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

969 000 zł86 m² 11 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, naturalne światło i ciszę z szybkim dostępem do miasta? 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

510 000 zł50 m² 10 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: zakup od dewelopera bez prowizji Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , idealne dla rodziny z dziećmi lub pary. Funkcjonalny układ i duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł39 m² 22 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 38,22 m Zajezdnia Wrzeszcz, gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,22 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

1 450 000 zł79 m² 18 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz na 5 piętrze z panoramicznym widokiem na miasto i zatokę Atuty: -wyjątkowy widok na całą panoramę Gdyni oraz morze -bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Gdynia,pomorskie

656 370 zł63 m² 10 346,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta, z łatwym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z dobrze rozwiniętą strukturą handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł30 m² 14 536,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: * 10 minut spacerem do plaży * 2 minuty pieszo do Galerii Przymorze * przystanek autobusowy i tramwajowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 080 000 zł101 m² 20 594,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 101 m zlokalizowany na 5. piętrze nowoczesnego osiedla faro w Gdańsku. Do mieszkania przynależy imponujący taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Boguckiego

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 w Gdańsku Sobieszewie, obręb Komary. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, o przeznaczeniu m/u31 - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Malbork,pomorskie

279 500 zł43 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Andersa w Malborku. Lokal został odświeżony i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do Borkowa Łostowickiego, bezpośrednio przylegającego do dzielnicy Gdańsk Południe. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości - 200m do supermarketu, 200 m do przystanku autobusu ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 690 000 zł86 m² 19 749,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: 5 minut spacerem do plaży i morza Inwestycja z całodobową ochroną, siłownią i strefą spa Liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe w okolicy Rezydencja Marina to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

555 000 zł50 m² 11 176 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty lokalizacji: plaża wschodnia 500 m Port i nabrzeże 450 m Promenada nadmorska 600 m Most obrotowy 400 m Latarnia morska 650 m Park Chopina 300 m Restauracje, bary,.