dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł580 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!bliska odległość do rzeki martwą wisła!opis nieruchomościna sprzedaż teren o łącznej powierzchni 600 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy. Działka została podzielona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Przyjaźń,pomorskie

1 499 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny, kompletnie wyposażony dom bliźniak z 2023 roku, gotowy do zamieszkania bez żadnych nakładów. Spokojna lokalizacja w Przyjaźni, szybki dojazd do Gdańska i pełen komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowino

Machowino,pomorskie

83 000 zł3 001 m² 27,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 3000 m2, niezabudowana w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

To idealna okazja, by zamieszkać w sercu Gdańska - przestronne mieszkanie w kamienicy czeka na Ciebie! atuty: kameralne, ciche miejsce w samym sercu Gdańska. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 459,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja nad morzem Bez prowizji | Idealna do zamieszkania oraz pod inwestycję ( najem krótkoterminowy ) Prezentujemy kameralną inwestycję zlokalizowaną w Sztutowie przy ul. Zalewowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł67 m² 26 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Mariana Hemara 2 w Gdańsku. Mieszkanie posiada m.in. klimatyzację, dwie łazienki, duży balkon oraz miejsce postojowe i komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrzosowa

Kiełpino,pomorskie

635 000 zł84 m² 7 514,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mam do zaoferowania dwie połówki "bliźniaka" w nowej lokalizacji. Będą one położone tuż pod lasem, przy ul. Wrzosowej w Kiełpinie. Realizowane przez nas domy mają nie tylko świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mosty

Mosty,pomorskie

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w Mostach, gm.Kosakowo. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym (18,23 m ), sypialni (12,48 m ), sypialni (9,13 m ), sypialni (8,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł32 m² 12 993,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka 30,94m2 | blisko obwodnicy |parter z dużym ogródkiem | Kowale Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,94 m , zlokalizowana na Kowalach przy ul. Zeusa. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł58 m² 10 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, położone jest na II piętrze w nowym, niskim budynku z windą cichobieżną i z estetycznym wykończeniem części wspólnych. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł32 m² 18 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż trafia mieszkanie, które sprawdzi się jako świetna inwestycja, lokata kapitału lub przytulne mieszkanie w samym centrum Gdańska. Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Przymorze | ul. Jagiellońska | 46 m | 2 pokoje | widok na morze | falowiec Zamieszkaj w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Gdańsku - kultowym falowcu na Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł45 m² 12 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! atuty, które robią różnicę * możliwość wydzielenia nawet 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł67 m² 9 984,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przestrzeń z potencjałem w zielonej części miasta Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 347 426 zł70 m² 19 243,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Goszczyno,pomorskie

202 250 zł4 045 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4045 m (istnieje również możliwość zakupu sąsiadującej działki 4153 m ). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

7 900 000 zł263 m² 29 984,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie skomunikowanego trzypokojowego apartamentu w budynku przy ul. Piecewskiej na Gdańskiej Morenie (centralpark). W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

1 146 450 zł108 m² 10 648,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 4-pokojowe w Gdyni Bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Posiadam również w ofercie inne metraże oraz układy. Informacje o nieruchomości Lokalizacja: gdynia, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 20.02.2026 r. Od godziny 15:00-16:30 Osoby zainteresowane zapraszam na umówienie się telefonicznie lub mailowo. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 950 000 zł551 m² 8 983,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atuty: wielofunkcyjny obiekt komercyjny, znajdujący się na działce o powierzchni 625 m.kw. Nieruchomość przygotowana do funkcjonowania szkoły prywatnej, przedszkola, żłobka lub do naniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

2 151 315 zł113 m² 19 116 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 112,54 m , usytuowane na dziewiątym piętrze, z ekspozycją północno-zachodnią, która zapewnia wnętrzom delikatne, równomierne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł48 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, które jeszcze nie zdążyło mieć historii. Może napiszesz ją Ty? Na sprzedaż oferujemy zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie w najbardziej zielonej dzielnicy Gdyni. Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie w Wielkim Kacku, pow. 68 m2, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Banino,pomorskie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w Baninie przy ul. Andersena o pow. użytkowa 85,09 m2, pow. całkowita 105m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku skrajnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

885 274 zł81 m² 10 875,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Banino,pomorskie

760 000 zł75 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy wygodne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie, bezczynszowe, położone w spokojnej i cenionej części Banina. Nieruchomość idealna dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł51 m² 13 759,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: komórka lokatorska 7,30 m , Odzielna kuchnia, parter z ogrodem, słoneczna ekspozycja, zamknięte osiedle, szlaban na wjeździe, opcja zmiany układu mieszknia, na trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł30 m² 18 178,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,2 m na pierwszym piętrze z windą w 5-piętrowym bloku z 2007r. dewelopera Inpro piętrowy, z windą. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł68 m² 14 704,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

[rezerwacja] Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67,94 m , położonego na drugim piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sołecka

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł149 m² 10 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:137 m²

Inwestycja znajduje się w wyjątkowo ciekawej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska- 10 minut od Starego Miasta, a z drugiej strony w kameralnej części jego dzielnicy ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł105 m² 11 375,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma osobnymi wejściami z klatki schodowej o pow. 105,40m2., w skład którego wchodzi: - Salon - Sypialnia - Pomieszczenie biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wielopole

Mechelinki,pomorskie

840 000 zł800 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zatokę! Działki w trakcie podziału. Możliwość rezerwacji już teraz! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 położona w Mechelinkach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dworcowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

540 000 zł205 m² 2 634,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jako właściciele budynku oferujemy na sprzedaż budynek (205 m2) z działką (255 m2) w samym centrum miasta. Budynek mieści się na działce oznaczonej jako teren mieszkalny, a sam budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszcz Gdański,pomorskie

807 000 zł81 m² 9 938,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje premium | przy Osiedlu Wschód w Pruszczu Gd | 81 m | 2 poziomy | Parking w cenie | Gotowe do wprowadzenia. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie, wybudowane z pasją dla własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

875 881 zł72 m² 12 204 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

737 406 zł51 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bałtycka

Gdynia,pomorskie

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem przy cichej ulicy Bałtyckiej (gdynia Redłowo). Dom Budynek został wzniesiony z cegły, a dach dodatkowo ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Gdynia,pomorskie

469 000 zł46 m² 10 120,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Pustki Cisowskie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.