dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Grabowiec,pomorskie

169 000 zł1 010 m² 167,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki z pięknym widokiem - Grabowiec, gm. Szemud Z warunkami zabudowy, media w drodze. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grabowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

980 000 zł127 m² 7 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom szeregowy z garażem - Mosty, tylko 1 km od plaży w Mechelinkach! Jeśli marzysz o życiu blisko morza, w spokojnej i zielonej okolicy, ten dom w Mostach będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raduńska

Juszkowo,pomorskie

790 000 zł117 m² 6 723,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle wiklinowe to zupełnie nowa jakość na terenie Juszkowa. Nowoczesne budynki w zabudowie szeregowej, wyposażone w instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła. Położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

190 000 zł1 842 m² 103,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dwie działki położone w Kobysewie, z widokiem na Klasztorną Strugę, oferujące ciszę, prywatność oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Szczegóły oferty: działka nr 118/24 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

9 400 000 zł457 m² 20 546,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:899 m²

Przestrzenny, wygodny i świetnie zlokalizowany dom dla dużej rodziny. Jego architektura świetnie komponuje się z naturalnym otoczeniem - bezpośrednie sąsiedztwo to Trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Gdynia,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł50 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Agencja westate prezentuje jasne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone w doskonale zlokalizowanej i skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm. To idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

490 447 zł28 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 28 m Na sprzedaż funkcjonalny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 28 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 706 000 zł98 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z widokiem na Motławę | Premium inwestycja | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 98,40 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Grabówko,pomorskie

158 000 zł1 502 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka w malowniczej lokalizacji Grabówko, gm. Nowa Karczma, pow. kościerski Niepowtarzalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł75 m² 19 986,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9m2 znajdujące się w dzielnicy Zaspa-Rozstaje. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu wraz z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Przymorza - w pierwszej linii zabudowy od plaży i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł66 m² 13 260,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania cesję ud nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej na Gdańskiej Letnicy, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł89 m² 16 808,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament klasy premium - Luksus, który zaczyna się od spokoju natury Ten wyjątkowy apartament to synonim nowoczesnej elegancji i świadomego stylu życia. Zlokalizowany na 8. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poznańska

Rumia,pomorskie

850 000 zł100 m² 8 524,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możliwość wydzielenia 3 odrębnych lokali! Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 99,71m2 znajdujący się na parterze nowoczesnego, mieszkalno - usługowego budynku w Rumi, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł50 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na 3 piętrze w budynku z 1990 roku, zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Chełm. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Banino,pomorskie

580 000 zł1 272 m² 455,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej części Banina Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Baninie w otoczeniu domów jednorodzinnych w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł57 m² 19 312,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,70 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Toruńskiej 15 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Częstkowo,pomorskie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dom wolnostojący z garażem i fotowoltaiką Częstkowo, gmina Szemud Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 146 m położony w miejscowości Częstkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| 3 pokoje | miejsce postojowe W cenie | wyposażone | parter | gdynia fikakowo | wielki kack Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 330 711 zł74 m² 17 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 74 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 4 | Cena: 1 330 710 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kukułcza

Borzęcin,pomorskie

699 000 zł363 m² 1 923,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:809 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom bliźniaczy w malowniczym Borzęcinie blisko natury i miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Hel,pomorskie

1 122 483 zł54 m² 20 864 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu - W pełni wykończony Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 8,18 m | ***** rozkład I standard: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młodzieżowa

Koczała,pomorskie

269 000 zł68 m² 3 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe 68m2 po kapitalnym remoncie w Koczale woj pomorskim, 80km od morza Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Północna

Zblewo,pomorskie

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom o powierzchni 118,79 m2 powierzchnia zabudowy,Powierzchnia użytkowa 91,66m2,położone na działce o powierzchni około 850m2 Zapraszam do umówienia się na wizytę na terenie inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem na rodzinnym Osiedlu Pogodnym w Gdańsku. To idealna przestrzeń dla rodzin 2+1 - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pinczyn

Pinczyn,pomorskie

760 000 zł300 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowy dom łączący przestrzeń, komfort i spokój. Idealne miejsce do odpoczynku po pracy, w otoczeniu zieleni i ciszy. Nieruchomość położona w Pinczynie (woj. pomorskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 901 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna, bez pośredników. W cenie widoczne umeblowanie oraz agd. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,07 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 808 204 zł75 m² 24 042,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 75 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 14 | Cena: 1 808 204 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

357 000 zł34 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 356 000 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapora

Rytel,pomorskie

1 650 000 zł314 m² 5 254,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 244 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dom o powierzchni użytkowej 314 m2 jest położony na malowniczym wzniesieniu i bezpośrednim dostępem do Rzeki Brdy (50m linii brzegowej) 2 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

474 000 zł39 m² 12 191,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe na koniec roku! - mieszkanie W stanie deweloperskim, do własnej aranżacji polecimy firmy wykończeniowe, pakiety już od 890 pln - mamy także inne oferty W tej inwestycji, zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Hel,pomorskie

1 162 000 zł58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu - W pełni wykończony Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 11,17 m | Wysoki standard ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tczew,pomorskie

849 000 zł175 m² 4 856,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 644 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Dąbrowa, gmina Lichnowy, powiat malborski. Dom: wolnostojący, jednorodzinny z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł42 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - przestronny balkon - prywatne miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie narożne, słoneczne - bardzo duża odległość między kolejnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

959 000 zł77 m² 12 430,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji cenionego Trójmiejskiego dewelopera targo - Kamienica pod Lipami w Gdyni na Wielkim Kacku. Nowoczesny, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł72 m² 12 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia