dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

656 370 zł63 m² 10 346,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta, z łatwym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z dobrze rozwiniętą strukturą handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Czersk

Czersk,pomorskie

100 000 zł4 793 m² 20,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni prawie 0,5ha zlokalizowana w miejscowości gutowiec, gmina Czersk Nieruchomość położona w otulinie lasów, wraz z sąsiedztwem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie z 3 sypialniami, położone przy Parku Centralnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Partyzantów, która łączy się z ul. Świętojańską (główną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł58 m² 11 294,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gdańsku Na sprzedaż komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

570 000 zł64 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Starkowa Huta

Starkowa Huta,pomorskie

99 000 zł1 050 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050 m zlokalizowana w malowniczej miejscowości Starkowa Huta, gmina Somonino. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

451 200 zł3 008 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka nad morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł741 m² 443,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: *doskonała propozycja inwestycyjna w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. *Możliwość zabudowy bliźniaczej, wolnostojącej lub realizacji do 4 lokali mieszkalnych idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kwidzyn,pomorskie

2 499 999 zł529 m² 4 729,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Nie dużym nakładem finansowym istnieje możliwość aranżacji dodatkowych pomieszczeń, przerobienia domu rodzinnego, na dom spokojnej starości, prywatne przedszkole lub prywatną szkołę. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 290 000 zł199 m² 11 530,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Atuty Świetna lokalizacjabliskość lasuduża działkabudynek pod siedzibę firmy lub do zamieszkania,możliwość rozbudowy budynku Parametry budynku Wolnostojący dom z lat 80-tych usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zator-Przytockiego

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż gdańsk wrzeszcz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Mościska,pomorskie

127 127 zł1 110 m² 114,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1110 m2, położoną w miejscowości Mościska, gm. Lubichowo, powiat starogardzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

875 000 zł30 m² 29 342,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy Oliwskiej

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Atuty: - duży, prywatny ogródek(z wyjściem z salonu) - dwie piwnice - możliwość parkowania auta na posesji - mieszkanie po generalnym remoncie - szybkie wydanie - kameralna kamienica(tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jeleńska Huta,pomorskie

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni całkowitej 120 m2 (użytkowej ok. 100 m2), położony w Jeleńskiej Hucie (gmina Szemud) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

411 000 zł3 288 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wyjątkowa promocja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł52 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta biura The House Nieruchomości. Odkryj nowy wymiar komfortu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 099 448 zł67 m² 16 377,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I widokiem na las mieszkanie Mieszkanie w stanie deweloperskim, bardzo słoneczne, z panoramicznym widokiem na las z każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł67 m² 13 397,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, przestronne mieszkanie z dwoma balkonami - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67,1 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Glincz,pomorskie

259 000 zł1 049 m² 246,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości działające w Pruszczu Gdańskim i Trójmieście, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł39 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,1 m położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

745 000 zł72 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,72 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdyni - dzielnicy Grabówek, przy ul. Morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, naturę i bliskość morza! Trzypokojowy apartament z antresolą i balkonem, o powierzchni 49,31 m , położony w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nadmorska

Łeba,pomorskie

989 000 zł72 m² 13 736,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% Na sprzedaż 5 nowoczesnych domów blisko morza! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu komfortowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Rumia,pomorskie

609 000 zł50 m² 12 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w Rumi przy ul. Janowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 032 458 zł47 m² 22 141,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 46 m2 | Ilość pokoi: 2 | Piętro: 8 | Cena: 1 032 457 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Szklane zabudowy balkonów - ochrona przed wiatrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego

Gdańsk,pomorskie

599 900 zł36 m² 16 720 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podjazy

Podjazy,pomorskie

3 700 000 zł93 897 m² 39,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjny kompleks działek koło Sulęczyna o powierzchni 9,38 ha położony na Kaszubach wśród jezior i rzek w miejscowość Podjazy. Nieruchomość usytuowana jest w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł45 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, przy ul. Zbożowej - idealne dla rodzin z dziećmi, par potrzebujących dodatkowej przestrzeni oraz inwestorów szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie na Przymorzu, kilka minut od morza! Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego i funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

646 000 zł46 m² 13 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Sopocie, to oferta dla Ciebie! Dlaczego warto? Doskonała lokalizacja ul. Mickiewicza, to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Lębork,pomorskie

379 000 zł60 m² 6 273,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To miejsce czeka właśnie na Ciebie przestronne, jasne i w pełni wykończone, w którym możesz zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Tokary,pomorskie

729 000 zł74 m² 9 846,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:259 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Nowych Tokarach, gmina Przodkowo, powiat kartuski. Lokalizacja Przedstawiam Państwu urokliwą połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sopot

Sopot,pomorskie

1 857 759 zł88 m² 21 110,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rokitki,pomorskie

1 140 000 zł130 m² 8 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom parterowy z garażem oraz zadbanym ogrodem w Rokitkach Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 130 m z garażem 20 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotników

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł37 m² 22 884,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna W naszym biurze! Ścisłe centrum Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu, u zbiegu ulic: złotników i Świętego Ducha. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2/3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdańsk Przymorze Małe | ul. Droszyńskiego | 54 m | 2. piętro | kamienica z lat 60. Komfortowe, słoneczne mieszkanie na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Banino,pomorskie

870 000 zł90 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

:na skróty: na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego o powierzchni całkowitej 90 m2, z dodatkowym garażem 25 m2 i komórką lokatorską 3 m2, położony w Baninie. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciekocino

Ciekocino,pomorskie

630 000 zł6 066 m² 103,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 6066 m2, położona w Ciekocinie na skraju wsi, posiada wiele atrakcyjnych cech. Jest usytuowana przy drodze asfaltowej, która prowadzi w kierunku Sasina, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko w mio casa Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem. Całość gotowa do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Niewątpliwym atutem jest widok.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij