dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

789 436 zł26 m² 30 235 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy rytm miasta z komfortem nowego apartamentowca? Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,11 m położona w prestiżowej inwestycji - nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

990 765 zł26 m² 37 887,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny 26.15 m |23% VAT | Wyspa Sobieszewska Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 26.15 m , zlokalizowany w prestiżowej marinie na Wyspie Sobieszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Malbork,pomorskie

552 000 zł78 m² 7 101,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta: oferta dotyczy lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na trzecim piętrze w urokliwej części Malborka. To propozycja dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

424 000 zł85 m² 4 994,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie w Sierakowicach. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Igielnicka

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł25 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka inwestycyjna W samym centrum gdańska Z najemcą mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 1. piętrze, składa się z: salonu Kuchni Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

995 000 zł133 m² 7 490,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż piętrowe domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy w Straszynie! Parametry nieruchomości: dom o powierzchni 132,83m z przynależnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Przyjaźń,pomorskie

242 800 zł1 087 m² 223 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 1087m2 w Przyjaźni (gm. Żukowo) przy ul. Łąkowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł64 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na parterze kameralnego osiedla Dziedziniec w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

909 275 zł49 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! 2-pokowy apartament w Brzeźnie 49.15m | 2 pokoje | Parter | Gdańsk | III kw. 2026 Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie z ogródkiem, położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

559 900 zł52 m² 10 790,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

659 000 zł60 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Atuty nieruchomości: cicha okolica, otoczona zielenią i lasem, funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

2 790 000 zł437 m² 6 384,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaje lokal usługowy wolnostojący z piwnicą o metrzu 280m2 oraz przyleglym parkingiem. Nad lokalem jest dom o powierzchni 157m2 i garaż na jedno auto. Cala nieruchomosc ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł59 m² 25 254,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Star tower Nowa Letnica | Apartament na najwyższym piętrze Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym budynku Star Tower w dzielnicy Nowa Letnica. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kreffta

Zblewo,pomorskie

1 190 000 zł220 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Zblewie przy ul. Księdza Kreffta Zblewo to urokliwa wieś kociewska położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim - miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, w pobliżu przystanku tramwajowego, w pożądanej dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze (brak windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł27 m² 12 140,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulna kawalerka przy ul. Szarej w Gdańsku (siedlce). Lokalizacja Usytuowanie daje bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Spacer na pętlę autobusowo-tramwajową zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

629 000 zł62 m² 10 064 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Baninie, ul. Tuchomska - 62,56 m Atuty nieruchomości: nowoczesny budynek z 2019 roku - komfort, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żelistrzewo

Żelistrzewo,pomorskie

1 175 775 zł5 927 m² 198,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

605 000 zł61 m² 9 934,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokjowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 59,04 m usytuowane na I piętrze budynku w inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rungurska

Gdynia,pomorskie

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż działka z domem, gdynia, mały Kack, ul. Rungurska Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 622 m2 z niewielkim, domem oraz garażem wolnostojącym. Dom: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piastowska

Kąpino,pomorskie

479 000 zł1 254 m² 381,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1254 m2 w Kąpinie Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną numer 623 o powierzchni 1254 m2, położoną w rozwijającej się miejscowości Kąpino. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z antresolami na Zielonym Stoku. Mieszkanie Całkowita powierzchnia to 72m , w tym 52 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż: duży dom oraz garaż na dużej działce! Możliwość zamiany na mieszkanie w Malborku z dopłatą. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wraz z garażem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

400 792 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29,47 m z ogódkiem 4,5 m , położone w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska

Tczew,pomorskie

679 000 zł66 m² 10 225,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 66,4 m przy Bulwarze Wiślanym w Tczewie! Cisza, komfort i prestiżowa lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej okolicy blisko Trójmiasta. Zalety nieruchomości : - Działka 1035m2 - Dwa garaże - Bliskość lasu i jezior lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Gdynia,pomorskie

697 300 zł42 m² 16 602,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe mieszkanie inwestycyjne 3 pokojowe po kapitalnym remoncie w nadmorskiej dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana. Miejsca postojowe za szlabanem. Balkon i piwnica. Blisko plaża i skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

422 331 zł27 m² 15 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa kawalerka w centrum Gdańska | vat 23% | idealna pod inwestycję Szukasz lokalu do zakupu na firmę, który będzie idealny pod wynajem? Ta kawalerka jest dla Ciebie! Atuty: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Chmielno

Chmielno,pomorskie

1 585 000 zł8 300 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o pow. 8300 m2 położona w najpiękniejszym rejonie na Kaszubach - chmielno, pow. kartuski, pomorskie. Działka usługowa pod działalność, rzemiosło, siedlisko etc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kraszewskiego

Strzebielino,pomorskie

495 000 zł104 m² 4 760,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

1. Inwestycja Osiedle Kraszewskiego - Etap 1 2. Opis lokalu + rozkład pomieszczeń 3. Doskonała lokalizacja 4. Wysoka jakość budownictwa 5. Bezpieczeństwo zakupu 6. Finansowanie + obsługa 7. Solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Luzino,pomorskie

449 000 zł63 m² 7 112 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ojcowska

Gdańsk,pomorskie

916 300 zł67 m² 13 708,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru do lutego 2026 - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Protazego

Gdańsk,pomorskie

2 399 000 zł182 m² 13 158,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Komfort, nowoczesność i cisza w sercu Gdańska Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, położony w prestiżowej dzielnicy Wzgórze Mickiewicza - jednej.