dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 899 000 zł231 m² 12 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Wyjątkowa rezydencja W sercu natury - brętowo, ul. Potokowa Połączenie luksusu, designu i absolutnej prywatności Zapraszamy do odkrycia nieruchomości, która redefiniuje pojęcie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,26 m² 5 768,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekty biurowo-magazynowe zlokalizowane przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Nieruchomości położone są na 3 działkach.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł198,70 m² 3 774,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 508 m²

Dom z Duszą przy Lesie i Jeziorze - 200 m2 + Budynek z Potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z lat 70., położona w spokojnej, zielonej okolicy - tuż przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Ten dom właśnie taki jest. Sprzedam piękny dom położony na wzgórzu z dala od miejskiego hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 800 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W prestiżowej dzielnicy W gdyni Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 63,60 m2 (18.000 zł / m2 ) Cena: 1.144.800 zł. Informacje na temat nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł182,53 m² 5 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i tarasem | 6 pokoi | Nowa Karczma Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 182,53 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł61,94 m² 29 996,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wnętrze zaprojektowane i wykończone w modnym stylu Japandi - harmonia japońska + prostota skandynawska. - oliwa zielone serce miasta, blisko Parku Oliwskiego i Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,40 m² 16 584,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Sokółka Zielenisz w Gdyni Wygodne mieszkanie o powierzchni 40,4 m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nieruchomość położona jest na wzgórzu w bliskiej odległości od plaży Morza Bałtyckiego. Nowoczesny obiekt za przystępną cenę bez pośredników bezpośrednio od właściciela. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139 m² 30 935,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gdynia orłowo | najwyższa jakość wykończenia | 2 miejsca W hali garażowej | komórka lokatorska | 4 pokoje | 2 balkony Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 225 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w miejscowości Ostrowo k/karwi to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 089 m² 98,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka z budynkami gospodarczymi Atuty: - dogodny dojazd do najbliższych miast, - duża działka, - cicha okolica Lokalizacja Nieruchomość położona we wsi Rębielcz (gmina Pszczółki).

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103,13 m² 22 292,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

<!-startfragment->apartament przy lesie i 900 m od morza | Taras 24,5 m | 2 miejsca w hali | gdynia/sopot Na sprzedaż przestronny apartament położony na granicy Gdyni i Sopotu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, i piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna). Posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł94 m² 17 010,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone przy ul. Warszawskiej w centrum Gdyni. Lokalizacja łączy komfort życia w mieście z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40,10 m² 14 438,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zalety nieruchomości: -gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych, -funkcjonalny układ pomieszczeń, -duży balkon z widokiem na tereny zielone, -osobna sypialnia, -nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,71 m² 11 716,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa w ofercie wykończone 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 47,71 m2 w 2 piętrowym budynku mieszkalnym! Oferta jest bardzo atrakcyjna porównując do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 250 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5250 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł447 m² 355,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w cichym i spokojnym miejscu tuż przy rzece Motławie. Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą działkę nr 49/127 o powierzchni całkowitej 447 m kw, która.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70' przy ul. Długie Ogrody. Dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie inwestycyjne z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w dzielnicy Morena przy ul. Amundsena w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż 2 domy w stanie deweloperskim, każdy z osobnym garażem, gotowe do odbioru! nieruchomość: dom o powierzchni całkowitej 140m2 został wybudowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

96 560 zł1 207 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładna działka budowlana nr 135/28 o powierzchni 1207 m 2 , położona w miejscowości Charbrowo, opodal drogi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,16 m² 11 119,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przestronne mieszkanie z ogrodem i dużą piwnicą w Gdańsku przy ul. Ciechanowskiej, niespełna 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł36,57 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica, - pełne zaplecze handlowo - usługowe, - bliskość lasów i terenów rekreacyjnych, - nowoczesne wykończenie mieszkania - przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł37,05 m² 13 468,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł61,90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze | Sopot | 8 piętro | po remoncie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł327,93 m² 2 741,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:919 m²

Duży dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 15 min do Żukowa/ 10 min do Kartuz/ 35 min do Gdańska Świetna lokalizacja! Idealne miejsce pod pensjonat, dom opieki lub dom dla dużej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł50 000 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Aktualnie właściciel uzyskuje pozwolenie środowiskowe do uzyska warunków zabudowy i przekształcenia działki na budowlaną. W niedalekiej odległości od działki będzie przebiegać nowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł77,24 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: 3 pokoje dwa poziomy, funkcjonalny układ 2 piętro w budynku z 2020 roku gotowe do wprowadzenia mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł330,92 m² 10 274,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Elegancki I komfortowy dom Z dużym ogrodem oraz pięknym ogrodem zimowym Dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku w miejscu z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 746 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronie nr działki 264/23 gmina: Przywidz LOKALIZACJA: Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

87 285 zł1 587 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni 1587 m2. Działka znajduje się w miejscowości Mareza.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł70,20 m² 16 096,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej okolicy, 2,5km od plaży. Nie nosi śladów użytkowania, gdyż nikt jeszcze W nim nie mieszkał. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 210 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane z widokiem na jezioro w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

347 840 zł4 348 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, rzeka Łąki. 1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł 1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł 1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł 1/25 - 4639m2.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54,24 m² 10 306,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zamieszkaj Na Swoim! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m z oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze budynku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł96 m² 6 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja "przystań Miszewko" to przytulne domy na granicy Banina i Miszewka przy ul. Karwety. Szukając domu zwracasz pewnie uwagę na 4 kluczowe parametry: - atrakcyjna cena - jest to najlepsza.