dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł42 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie 41,5 m w sercu Starego Miasta ul. Lawendowa, gdańsk Na sprzedaż klimatyczne i niepowtarzalne mieszkanie położone w historycznym centrum Gdańska, przy ul. Lawendowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

125 000 zł2 452 m² 50,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2452 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

374 600 zł34 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wielka świąteczna oferta promocyjna - ostatnie dostępne lokale - Osiedle z bliskim Terminem realizacji! Zadzwoń - umów się na spotkanie i spytaj o oferty promocyjne na miejsca postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Konstytucji 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 915 000 zł73 m² 26 232,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w prestiżowej części Sopot - przy Placu Konstytucji 3 Maja. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Władysławowo,pomorskie

749 000 zł74 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,73 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie pasa nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

613 000 zł49 m² 12 439,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

392 100 zł34 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**lokalizacja i dojazd** Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej części jednej z rozwijających się dzielnic Gdańska bliskość centrum miasta łączy się tu z komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 214 794 zł115 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty do własnej aranżacjibrak pccopis salon z aneksem kuchennym,3 sypialniegarderoba2 łazienki2 balkonyinwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako zespół budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

564 999 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Starogardzkiej w Gdyni Chyloni. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł228 m² 19 706,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł51 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają, by marzyć! W dzielnicy Karlikowo w Sopocie, w miejscu gdzie na ulicach czuć bryzę morską, a w powietrzu niosą się opowieści znad morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł92 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł48 m² 17 809,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m2 zlokalizowane jest na 15 piętrze i rozpościera się z niego piękny panoramiczny widok na Zatokę Gdańską. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł67 m² 20 974,50 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Quattro Towers z dwoma loggiami i pięknymi widokami. Kompleks quattro towers Na terenie kompleksu dostępne jest patio oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Połchowo,pomorskie

250 000 zł930 m² 268,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 2 działki budowlane (2 x 930 m2) ukierunkowane na południe. Ogłoszenie dotyczy jednej z działek. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

503 830 zł50 m² 10 076,60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

460 000 zł2 048 m² 224,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę usługowo-turystyczną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 2048 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł27 m² 19 272,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Jagatowo,pomorskie

839 000 zł150 m² 5 605,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu wolnostojący dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 149,68 m , położony w miejscowości Jagatowo, gmina Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

663 000 zł54 m² 12 232,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! < oferta w przygotowaniu > Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wcześniejsze realizacje wykonawcy i ilustrują standard, w jakim lokal zostanie wykończony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł45 m² 17 606,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z tarasem - gdańsk wrzeszcz Wrzeszcz Górny | Villa Jaśkowa Dolina | Gotowe do zamieszkania | Kameralna zabudowa | Taras 40 m | Zieleń i spokój | Miejsce w hali + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

465 000 zł35 m² 13 270,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni Witomino. Nieruchomość o powierzchni 35 m położona jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

1 890 000 zł211 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 210.54m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł32 m² 14 343,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dzień otwarty 19.12.2025 r. Zapraszamy od godziny 15:30 - 16:30 Zainteresowane osoby zapraszam na prezentacje mailowo lub telefonicznie. Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 420 236 zł71 m² 20 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 230 000 zł32 m² 38 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sol Marina na Wyspie Sobieszewskiej to prestiżowy kompleks apartamentowy, który łączy luksusowy styl życia z bliskością wody. Mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do Mariny z miejscami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Solna

Chłapowo,pomorskie

580 000 zł1 002 m² 578,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu działkę w Chłapowie (ul. Solna/zagrodowa) z widokiem na morze wraz z projektem 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych o dwóch lokalach mieszkalnych każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokojne i nowoczesne osiedle w Gdańsku Osowej, blisko jeziora z plażą. Doskonała komunikacja - zaledwie 10 minut pieszo do stacji pkm Osowa, zapewniającej szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Charbrowo

Charbrowo,pomorskie

118 000 zł1 180 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu 3 działki budowlane objęte mpzp o powierzchni od 1180 m do 1373 m w miejscowości Charbrowo, gmina Wicko. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 999 000 zł144 m² 34 763,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Marzysz o mieszkaniu w Sopocie, które idealnie łączy relaks z codzienną funkcjonalnością? Prezentujemy lokalizację, która jest synonimem sopockiego luksusu i wygody. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Lubiszewo Tczewskie

Lubiszewo Tczewskie,pomorskie

35 000 zł500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym miejscu na relaks z dala od miejskiego zgiełku? Przedstawiamy Państwu ofertę prawa do użytkowania urokliwej działki rekreacyjnej o powierzchni 500 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł56 m² 12 259,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty: idealna lokalizacja na pograniczu Gdańska i Sopotu, zaledwie 25 minut spacerem do morza, kilka minut do komunikacji miejskiej. Funkcjonalny, dwustronny układ (wschód zachód) świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

340 000 zł36 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj blisko natury tylko 23 minuty od centrum Gdańska Nowoczesne osiedle pod Tczewem idealna propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i dobrego dojazdu do Trójmiasta. Mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł51 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz mieszkania z klimatem, w doskonałej lokalizacji i gotowego do zamieszkania ta oferta jest dla Ciebie. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie stanowi interesującą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rokicka

Tczew,pomorskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, jasnego i ciepłego mieszkania dwupoziomowego w Tczewie. To bardzo ustawna nieruchomość z dwoma balkonami, dużą łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Lębork,pomorskie

499 000 zł106 m² 4 707,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Duże, klimatyczne mieszkanie po remoncie w sercu Lęborka - 106 m gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja: ul. Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Drewnica

Drewnica,pomorskie

168 740 zł1 298 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działki budowlane, które zlokalizowane są na nowo powstającym osiedlu w Drewnicy gm. Stegna. Drewnica znajduje się zaledwie 8 km od plaż Zatoki Gdańskiej i 33 km od centrum Gdańska.