dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Na sprzedaż lokal o powierzchni 36,2 m2 położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Wiszące Ogrody przy ulicy Osińskiego Mieszkanie znajduje się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł103 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Marzysz o życiu w miejscu, które łączy klimat historycznej dzielnicy z nowoczesną wygodą i bliskością natury? To mieszkanie w Oliwie to idealny wybór dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

840 000 zł55 m² 15 314,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję blisko centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś/łaś! atuty: - 15 min pieszo do Polanki Redłowskiej i na plażę, - 20 min pieszo do Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 990 000 zł80 m² 24 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany przy ul. Chopina w Sopocie Dolnym, w odległości zaledwie 300 metrów od najsławniejszej ulicy w Sopocie, monte Cassino oraz sopockiej plaży. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 470 000 zł45 m² 32 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze atuty: metraż mieszkania 44,9 m2, wysokość pomieszczeń 2,8 m, pierwsze piętro, lokalizacja inwestycji - Nowe Kolibki, na styku Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

599 900 zł41 m² 14 560,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe z balkonem i komórką lokatorską gotowe do wprowadzenia się. - widok na zieleń! [mieszkanie] Mieszkanie o powierzchni 41.2 m2 (44,5 m2 z piwnicą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 631 275 zł51 m² 31 892 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,4 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł31 m² 14 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w pobliżu osiedla garnizon w Gdańsku. Lokalizacja: mieszkanie położone na terenie górnego Wrzeszcza. W ciągu kilku chwil możemy przedostać się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sopot

Sopot,pomorskie

1 850 000 zł90 m² 20 442 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z podwójnym parkingiem w Sopocie, 150 m od morza. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Donimierz,pomorskie

250 000 zł2 954 m² 84,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

462 500 zł36 m² 12 879,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - idealne na start lub jako inwestycja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

922 000 zł73 m² 12 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam jasne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,69 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Lokal w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 613 000 zł70 m² 23 065,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

799 000 zł4 188 m² 190,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 4188 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kaliska

Kaliska,pomorskie

2 650 000 zł400 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek z wysokimi pomieszczeniami oraz 2 mieszkania. Jedno 45m2, drugie 80m2. Duży utwardzony plac z boksami. Staw z altana grillową. Działka ok 3100m2. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł69 m² 23 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 290 000 zł101 m² 52 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 100,70m2 z bezpośrednim widokiem na Rzekę Motławę i Stare Miasto Gdańska. Kameralna inwestycja nagrodzona tytułem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, które spełnia warunki do kredytu ze spłatą rodzinną bgk największe atuty: - jasne, dwustronne mieszkanie (wschód-zachód) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Tczew,pomorskie

555 000 zł84 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Tczewa z balkonem oraz piwnicą. Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 84m z balkonem oraz piwnicą 18m gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku przy ul. Kamieńskiego, które łączy w sobie możliwości aranżacyjne z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowy Klincz

Nowy Klincz,pomorskie

250 000 zł3 004 m² 83,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę usługową w Nowym Klinczu (gm. Kościerzyna) o metrażu 3004 mkw. Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Gdynia,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 64,36 m Gdynia, ul. Reja doskonała lokalizacja blisko centrum i plaży Sprzedaż bez pośredników Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części Redy przy ul. Olimpijskiej. Lokal o powierzchni 34 m położony jest na 2. piętrze kameralnego 2. piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - gotowe do zamieszkania lub inwestycji mieszkanie: na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Bratki

Gdańsk,pomorskie

29 900 zł393 m² 76,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Działka rod 393 m 2,5 km od Gdańskiej Starówki. Oferujemy odstąpienie prawa do użytkowania działki rod o powierzchni 393 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Browarna

Gdańsk,pomorskie

1 260 000 zł80 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty: - pożądana lokalizacja w samym sercu Gdańska, - wysoki potencjał inwestycyjny nieruchomości, - bliskość wszystkich środków komunikacji- skm, pkp, tramwaje, - 3 minuty do galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 461 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Grand Estates ma przyjemność zaproponować Państwu 2-pokojowe mieszkanie W promocyjnej cenie. Lokalizacja: gdańsk - Ujeścisko, ul. Dąbka Zielona, spokojna okolica z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

775 000 zł37 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

323 840 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji w Gdyni. Na sprzedaż przytulne mieszkanie typu studio o powierzchni 29,44 m , położone na 5. piętrze Inwestycja w Gdyni w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 337 500 zł106 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: 5 pokoi: 4 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym jedna z sypialni w układzie master bedroom (z własną łazienką) dwa balkony ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Hieronima Derdowskiego

Kartuzy,pomorskie

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Kartuzy - 1-pokojowe mieszkanie 800 m od kolei metropolitarnej! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m , w spokojnej, zielonej części Kartuz. Kartuzy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krynica Morska,pomorskie

2 000 000 zł138 m² 14 524,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Przyjaźni o powierzchni 137,7 m2 wraz z komórką lokatorską. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł65 m² 18 558,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez 2% pcc dodatkowo możliwość odliczenia vat-u- wystawiamy fakturę 8% vat zabudowa kuchenna oraz szafa do zabudowy W przedpokoju W trakcie realizacji Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

384 000 zł28 m² 13 773,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja. Władysławowo - mieszkanie do remontu I własnej oranżacj atuty Świetna lokalizacja - tylko kilkanaście minut spacerem od plaży! Parter z własnym ogródkiem - idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Częstkowo,pomorskie

1 099 000 zł170 m² 6 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dom wolnostojący z garażem i fotowoltaiką Częstkowo, gmina Szemud Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 146 m położony w miejscowości Częstkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

521 524 zł43 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 2-.