dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Starkowa Huta,pomorskie

469 000 zł7 000 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, chciałabym Państwu przedstawić świetnie zlokalizowaną działkę w starkowej hucie. warto podkreślić fakt genialnej lokalizacji. Zapewnia ciszę, spokój, jednocześnie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdańsk,pomorskie

424 911 zł25 m² 16 775 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna - Gdańsk Wrzeszcz, 25,33 m | 1 pokój | III piętro | Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

659 000 zł60 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Atuty nieruchomości: cicha okolica, otoczona zielenią i lasem, funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rozwalewo

Rozwalewo,pomorskie

750 000 zł78 m² 9 671,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Urokliwy dom wolnostojący w sercu Kaszub - Trzebuń, gm. Dziemiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł56 m² 7 455,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona, ul. Modrzewiowa

Perlino,pomorskie

219 000 zł1 944 m² 112,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Są takie miejsca, które nie potrzebują wielkich słów. Wystarczy, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

736 000 zł53 m² 13 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 53 m2 | widok na morze | loggia | po generalnym remoncie | Gdynia Centrum Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - rumia janowo, ul. Dębogórska (osiedle królewskie) Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Gdynia,pomorskie

779 000 zł49 m² 15 966,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nieruchomość uniwersalna - do zamieszkania na stałe, na wynajem krótko- lub długoterminowy lub jako second home czeka na Ciebie w Gdyni na Kamiennej Górze. To najbardziej zielona dzielnica tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

250 000 zł2 954 m² 84,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

790 000 zł54 m² 14 711,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowy apartament na osiedlu Na Fali w Pogórzu | 49,4 m + komórka lokatorska + miejsce postojowe Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 49,4 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł55 m² 11 732,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,4 m2, położone na 8 piętrze z 10 w zadbanym budynku z lat 90-tych. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

662 702 zł43 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Przestronny salon, odbiór już w grudniu! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na czwartym piętrze nowoczesnego osiedla w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

455 000 zł43 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

450 000 zł73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko U nas! mieszkanie | 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

2 550 000 zł48 600 m² 52,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka rolna 48.600 m2, położona na południowo-wschodnim skraju Pojezierza Kaszubskiego, w Połęczynie w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 224. W okolicy dynamicznie rozwija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

429 900 zł35 m² 12 311 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

473 903 zł31 m² 15 386,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne zarówno do wygodnego życia codziennego, jak i pod inwestycję. Lokal o funkcjonalnym układzie, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

377 300 zł34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Rumia,pomorskie

489 000 zł49 m² 9 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Rumia, ul. Wałowa Cena mieszkania: 489 000 zł Cena z komórką lokatorską i garażem: 544 000 zł Powierzchnia użytkowa mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żelisławki

Żelisławki,pomorskie

299 000 zł55 m² 5 456,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Żelisławki, woj. pomorskie Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii bez zgody Ministerstwa. Piętro: 1 z 1 (ostatnie piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Puck,pomorskie

515 000 zł26 m² 19 853,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję Państwu piękny apartament o powierzchni 25,94 m2 z widokiem na zatokę, położony w Pucku, przy ul. Nowy Świat. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrężna

Przyjaźń,pomorskie

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo) przy ul. Okrężnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł79 m² 14 582,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego na osiedlu Słoneczna Morena, wybudowanym przez dewelopera Robyg. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł94 m² 12 755,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł64 m² 9 672 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Karczma. Powierzchnia lokalu to 64m2 plus piwnica 9m2. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni - 21m2, pokoju -12m2, pokoju - 9m2, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł81 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przestronne mieszkanie w sercu Gdańska Dolne Miasto Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska Dolnym Mieście. Kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

887 950 zł42 m² 21 036,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej Grobli w Gdańsku. Układ: hol 3,88m pokój dzienny z aneksem 23,66m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

400 500 zł33 m² 12 296,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Władysławowo,pomorskie

599 999 zł28 m² 21 762,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego we Władysławowie. Nasza propozycja jest wręcz idealna dla singla, pary bądź małżeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

476 000 zł35 m² 13 631,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34.92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego i przyjaznego osiedla w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł63 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i gotowe do końcowej adaptacji mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku osiedlowym wybudowanym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Gdynia,pomorskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 Pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Idealna Lokalizacja, mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez wkładu własnego! mieszkanie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Reda,pomorskie

1 250 000 zł180 m² 6 959,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180 m (użytkowa ok. 130 m ), znajdujący się w spokojnej części Redy, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Widzino,pomorskie

420 000 zł9 100 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Widzino, gm. Słupsk, powiat słupski, województwo pomorskie. Powierzchnia 9100 m2. Widzino to spokojna miejscowość, położona 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | Orunia Górna, ul. Turkusowa | 42 m Atuty: gotowe do wprowadzenia - po odświeżeniu kilka lat temu Balkon z przyjemnym widokiem Piwnica ok. 3,5 m - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

398 283 zł27 m² 14 855,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy | vat 23% | nowe budownictwo Szukasz lokalu do ulokowania środków? Ten lokal jest dla Ciebie! Atuty: - podana cena jest ceną brutto, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł40 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie 2-pokojowe z klimatycznym ogródkiem mieszczące się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2.