dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 31 Stycznia

Kościerzyna,pomorskie

540 000 zł49 m² 11 095,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam apartament z tarasem i miejscem parkingowym, położony w centrum Kościerzyny przy ulicy 31 Stycznia 11, w inwestycji Nowe Śródmieście Repliński, dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł114 m² 18 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim zaledwie 10 minut spacerem do morza. Powierzchnia 114,34 m (4 pokoje). Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

585 000 zł35 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe, wykończone, nigdy nie zamieszkałe. o powierzchni 35 m2 , dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze. Z balkonu widok na port. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

594 000 zł59 m² 9 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 59,45 m położonego na 3. piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego na świetnie zlokalizowanym Osiedlu Bursztynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 668,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,19 m , położone na 2. piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2022 roku - inwestycja Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

649 000 zł61 m² 10 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:498 m²

Kto pierwszy ten lepszy! Już teraz cena 649 000 zł na jeden budynek. Nie czekaj i już teraz bądź tym pierwszym! Bałtycka Polana - Twój drugi dom w lesie, tylko 2 km od plaży Nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Huta Dolna

Huta Dolna,pomorskie

299 000 zł1 035 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Sprzedaż działki budowlanej w Dolnej Hucie - 1035 m Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdańsk,pomorskie

1 831 134 zł89 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Widok na las | Kameralne osiedle | Klucze gotowe do odbioru! Inwestycja przypomina przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Doskonałe miejsce odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atuty nieruchomości: przemyślany układ - dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia Mieszkanie słoneczne, jasne i ciepłe Balkon + komórka lokatorska (3 m ) Dwa naziemne miejsca parkingowe - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

700 000 zł49 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta inwestycyjna komfortowy apartament W budynku Z 2023 r. Cena: 700 000 zł brutto 3 pokoje powierzchnia: 48,84 m2 parter, taras wszystkie media Z miasta apartament Z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

700 000 zł3 175 m² 220,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlano-usługowa Gościcino, ul. Cezarego Klimka Powierzchnia: 3175 m | Nr ewidencyjny: 241/13 | Cena: 700 000 zł Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 211 280 zł82 m² 15 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne apartamenty 4 Pokoje || Balkon || 3 piętro z 17 tel. Doradca ds. Nieruchomości Numer licencji zawodowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł41 m² 17 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,35m2 znajdujące się na parterze, wykończony w bardo dobrym standardzie. Salon w pełni umeblowany z wyjściem na duży taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł47 m² 17 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

989 000 zł42 m² 23 774 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 290 000 zł132 m² 9 757,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

4 790 000 zł317 m² 15 110,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wytworna willa o powierzchni 317 m2 w centrum miasta, posadowiona na 1000 metrowej działce. Okalający dom ogród jest zagospodarowany i obsadzony wieloletni krzewami i bylinami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie w Gdańsku, brzeźno dobra lokalizacja blisko morza. Aktualnie trwa remont kawalerki. Przytulne jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

64 900 zł932 m² 69,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

659 000 zł61 m² 10 789,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Rumi przy ul. Jeziornej, która łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz wyjątkową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Starzyński Dwór,pomorskie

155 000 zł928 m² 167,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W miejscowości starzyński dwór Oferuję Państwu parcelę o powierzchni 928 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 19m x 49m, dobrze nasłonecznioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

799 000 zł146 m² 5 472,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w bliźniaczej zabudowie w Gniewinie! Opis nieruchomości Prezentujemy Państwu komfortowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ulicy Słonecznej w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Błądzikowo,pomorskie

210 000 zł805 m² 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Działka mieści się przy ul. Chabrowej w Błądzikowie, oddalonym zaledwie 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagonowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1424 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Domatowo,pomorskie

149 000 zł760 m² 196,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Domatowo, gm. Puck, nr ewid. 146/46 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 760 m , położona w miejscowości Domatowo (gmina Puck, województwo pomorskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł153 m² 13 006,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdyni. Ten przestronny dom o powierzchni ok.160m to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żywiecka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Wirtualny spacer który odzwierciedla faktyczny stan mieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe (z zabudowanym balkonem ) o powierzchni 48 m2 na wysokim parterze kamienicy dwupiętrowej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Lokalizacja: bardzo ciekawa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

675 000 zł62 m² 10 968,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Wejherowo,pomorskie

197 000 zł500 m² 394 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych o powierzchni około 500 metrów kwadratowych z murowanym, ocieplonym domkiem po generalnym remoncie. Budynek ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złota

Malenin,pomorskie

150 000 zł2 993 m² 50,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2993 m , położona w miejscowości Malenin w gminie Tczew. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

2 000 000 zł143 m² 14 027,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Nowoczesny design i komfort - Przemyślane wnętrza, luksusowe materiały, wysokiej jakości wykończenie, które łączy elegancję z funkcjonalnością. Oaza spokoju w sercu miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

422 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

530 000 zł39 m² 13 586,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie w układzie sypialnia plus salon na Pogórzu, w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej części Gdyni. Idealne jako zakup inwestycyjny o szacowanej stopie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł51 m² 11 691,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską Gdańsk Zakoniczyn, ul. Konstantego Bergiela Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

515 000 zł47 m² 10 978,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

618 223 zł55 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinku przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł81 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane na parterze w trzykondygnacyjnej kamienicy, przy willowej ulicy w dzielnicy Gdańsk- aniołki. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

234 000 zł780 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! | działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie 3 mieszkania z odbiorem na koniec roku! Bez prowizji | Atrakcyjna cena | Spokojna lokalizacja z pełną infrastrukturą Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł96 m² 15 643,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Brzeźno || 95,82 m || 4 pokoje || 1 piętro z 2 || Gdańsk , ul. Krasickiego - do remontu Mieszkanie : - powierzchnia : 95,82 m + 13 m piwnicy - liczba pokoi : 4 - rodzaj: kamienica -.