dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 559 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 559 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bolesławowo,pomorskie

720 000 zł116 m² 6 198,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni 116,15m2 znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Bolesławowo - 2 km od centrum Skarszew. Dom jest w trakcie budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

670 000 zł38 m² 17 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Werblinia

Werblinia,pomorskie

167 000 zł696 m² 239,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 uzbrojone działki budowlane, położone blisko morza, lasu oraz zatoki Puckiej. Dostępne powierzchnie: 696m2, 761m2, 882m2 oraz 961 m2. Werblinia to urokliwa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

342 495 zł27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polanki

Połchowo,pomorskie

255 000 zł969 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka o powierzchni 969 m . Teren ma wymiary 43x23, jest dobrze dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borówkowa

Gdańsk,pomorskie

635 700 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w unikalnej inwestycji, otoczonej zielenią i zapewniającej ciszę oraz komfort. Bez podatku pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

339 000 zł18 m² 19 349,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gdynia, witomino, 17,52m Stan prawny: pełna własność. W sprzedaży prześliczne mieszkanie po remoncie. Gotowe do wprowadzenia od razu! Układ: - salon z aneksem kuchennym od strony północno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Dzierżążno,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 824,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Dzierżążno, blisko Kartuz Przedstawiamy Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnej inwestycji w Dzierżążnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gardkowice

Gardkowice,pomorskie

1 599 000 zł304 m² 5 259,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom na Kaszubach , blisko morza, otoczony zielenią, na skraju lasu i pięknie położonej działce. Lokalizacja - ok. 100 m od gminnej drogi Wejherowo - Choczewo na lekkim wzniesieniu. Naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 157 128 zł74 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w centrum Gdańska | Pełna obsługa i doradztwo kredytowe Topowa lokalizacja - świetna komunikacja i infrastruktura Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

290 000 zł37 m² 7 930 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na nowoczesnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od centrum Tczewa i 34 km od Gdańska. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia odbiór na zaraz! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

533 320 zł32 m² 16 425 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 210 000 zł61 m² 19 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61,19 m , położone na ostatnim - IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Gdańsk Morena (piecki-Migowo). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

650 000 zł59 m² 10 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

3-pokojowe mieszkanie ze wspólnym ogrodem w kamienicy. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m , położone na parterze w kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kłodawa,pomorskie

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliżniak z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie bliżniaczej (90 m2), położony w spokojnej okoliy - tylko 15 km od Gdańska i 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

750 214 zł57 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc! nieruchomość: na sprzedaż: 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.29m2, znajdujące się na 4. piętrze 5-piętrowego budynku, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł68 m² 19 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Doki Living Gdańsk, ul. ks. Jerzego Popiełuszki Obligatoryjny zakup miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obodrzyców

Sopot,pomorskie

395 000 zł21 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 250 metrów od Dworca. Atuty nieruchomości Mieszkanie z widokiem na zielone tereny Parku.Klimatyzacja.Lokal umeblowany - gotowy do zamieszkania od zaraz.Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

889 340 zł61 m² 14 603,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk 60,90 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł45 m² 15 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

W sprzedaży przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu (przymorze Małe), w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Gowino,pomorskie

749 000 zł124 m² 6 018,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Ostatnie 3 lokale w inwestycji Osiedle Topolove - Gowino Kupuj bez 2% pcc i prowizji - pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! To już ostatnia szansa, aby zamieszkać w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze trzypiętrowego budynku, w spokojnej i zielonej części Redy. Lokal posiada oddzielną kuchnię, duży salon z wyjściem na balkon oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

475 000 zł30 m² 15 833 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz swojej pierwszej nieruchomości lub potencjału inwestycyjnego - sprawdź szczegóły tej oferty! Nieruchomość znajduje się na sopockim Brodwinie przy ulicy Kolberga 4. Ta okolica łączy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Ustka,pomorskie

565 000 zł43 m² 13 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe mieszkanie we wschodniej części Ustki położone 300 m od morza i usteckiej promenady. Świetna lokalizacja gwarantująca jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Mosty,pomorskie

1 160 000 zł135 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w Mostach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym i drugim piętrze budynku z 2016roku. Budynek Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

1 086 389 zł36 m² 29 919,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Bezpośredni widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borkowo

Borkowo,pomorskie

990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Duży dom wolnostojący w Borkowie otoczony lasem, idealny dla rodziny. Atuty: - cicha, zielona okolica - duża działka z oczkiem wodnym- mnóstwo przestrzeni dla dzieci - dwa domki gościnne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

749 000 zł44 m² 17 112,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji porto mare W nadomorskich mechelinkach mieszkanie: apartament o powierzchni 43,77 m2 składa się z sypialni , pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

351 045 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 040 902 zł44 m² 23 906,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 43 m2 | Ilość pokoi: 2 | Piętro: 12 | Cena: 1 040 902 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Z mieszkania roztacza się piękny widok na miasto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęże

Załęże,pomorskie

80 000 zł940 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, płaska o powierzchni 940 m2, (właściciel wystąpi o warunki zabudowy )położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w Załężu (gmina Przodkowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

515 000 zł55 m² 9 291 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

476 560 zł61 m² 7 790,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 61,17 m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, niewielkiej rodziny. Osób które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

399 000 zł45 m² 8 946,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - 300 m od promenady i morza, gotowe do zamieszkania Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,60 m2 położone w Pucku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdańsk,pomorskie

475 114 zł25 m² 19 088,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

NA sprzedaż apartament inwestycyjny W świetnej lokalizacji na ostatnim piętrze, z klimatyzacją Głównymi atutami inwestycji jest lokalizacja, forma własności, przeznaczenie lokalu, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Koleczkowo,pomorskie

355 000 zł1 134 m² 313,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Koleczkowo | Działka 1135 m z dostępem do mediów i ścianą własnego lasu | Idealna pod duży dom Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni **1135 m **,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

549 814 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja : Parking + komórka w Cenie! **lokalizacja i dojazd** Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej części jednej z rozwijających się dzielnic Gdańska bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

690 500 zł58 m² 11 931,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 57,87 m , położonego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia