dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarszewy

Skarszewy,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy domek letniskowy typu Brda, położony w sercu lasu, na letnisku w malowniczej okolicy Bożepole Królewskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Słupsk,pomorskie

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - 70 m 3 pokoje Słupsk Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osiek

Osiek,pomorskie

289 000 zł5 000 m² 57,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000 m2, z dostępem do drogi publicznej. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, płaska, dobrze nasłonencziona, z dostępem do prądu, woda ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przestronne miejsce do życia w centrum Rumi Janowo - 2 pokoje, 2 balkony, świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Więckowy

Więckowy,pomorskie

59 000 zł655 m² 90,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka prostokatna ,woda ,prąd.pilna do sprzedaży

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabowa

Glincz,pomorskie

685 000 zł110 m² 6 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Dla pierwszego zdecydowanego klienta "okazja" lokal mieszkalny z garażem oraz ogórdkiem za jedyne 685.000 PLN Nowoczesne 4 mieszkania na sprzedaż - Glincz, ul. Grabowa Zamieszkaj wygodnie - cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

801 801 zł48 m² 16,80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Piecki- migowo. Z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. W pełni wyposażone. Dynamicznie rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mrzezino,pomorskie

1 299 000 zł201 m² 6 460,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Dom (wolnostojący) na sprzedaż 1299000,00 , pow. użytkowa 201m2 Wyjątkowy Dom z Charakterem - Idealny Dla Wymagających Klientów Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy i stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

849 000 zł192 m² 4 414,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Najważniejsze atuty: nowoczesny bliźniak z ogrodem lokal A.2 ogrzewanie podłogowe w całym domu garaż + 2 miejsca postojowe przesuwne drzwi tarasowe, miejsce na kominek poddasze nieużytkowe 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 136 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą, przy ulicy Warszawskiej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atuty: - urocza, bezczynszowa kawalerka z ogródkiem - idealna dla singla lub pary - Pełna własność z księgą wieczystą (niski roczny podatek - tylko 60 zł) - W pełni wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 100 000 zł58 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 57,60 m2. :dla kogo?: -Dla inwestora -rodziny : lokalizacja: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Puck

Puck,pomorskie

13 000 000 zł14 625 m² 888,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem postępowania jest wybór nabywcy, który nabędzie prawo własności kompleksu nieruchomości gruntowych. Lokalizacja: puck przy ul. Zamkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł70 m² 12 102,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 4-pokojowe na Lawendowym Wzgórzu. Na sprzedaż jasne, komfortowe i nowocześnie urządzone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł55 m² 11 733,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne 3 pokoje z ogródkiem na "osiedlu Cytrusowym" Euro Stylu w Kowalach. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

618 056 zł42 m² 14 576,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! garaż W cenie! Zakup od dewelopera 0% prowizji, 0% pcc! Nie współpracujemy z pośrednikami oszczędzasz od początku! Idealne miejsce do życia lub inwestycji w sercu Gdańska! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

650 000 zł70 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z dwoma balkonami położonego w kameralnym dwupiętrowym budynku w Rumi przy ulicy Gdańskiej. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokojowe mieszkanie 800 m od morza Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Brzeźno 800 m od plaży Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu bardzo przytulne, stylowe mieszkanie na sprzedaż położone w sercu miasta, przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 358 777 zł78 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 77 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 7 | Cena: 1 358 777 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Oddzielna kuchnia i przyległa spiżarnia Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

590 000 zł69 m² 8 550,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłużu ul. Jantarowa. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

569 000 zł47 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | blisko skm | 3 pokojowe mieszkanie | balkon | cicha okolica | leszczynki | gdynia lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Rowy,pomorskie

459 000 zł32 m² 14 479,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marzysz o własnym miejscu nad morzem? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Plażowej to idealna propozycja - na wakacyjny apartament lub inwestycję. Najważniejsze atuty: - 31,7 m na 1.piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

435 000 zł54 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnym osiedlu - Rokitki, ul. Tczewska Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Tczewskiej w Rokitkach - zaledwie 3,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

1 649 000 zł123 m² 13 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż ciekawa oferta w Sopocie przy ulicy Andersa. 2 mieszkania na jednej kw dodatkowo duży ogród na wyłączność. Mieszkanie : Przestronny, słoneczny oraz klimatyczny apartament mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gdańsk,pomorskie

1 899 000 zł175 m² 10 851,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom szeregowy z ogrodem i garażami - Gdańsk, ul. Dąbrówki Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w cichej i spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł61 m² 14 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Gdańska - Suchaninie na ulicy Cygańska Góra. Dzielnica oferuje znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

2 280 000 zł88 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: ścisłe centrum Gdyni, zaledwie 3 minuty spacerem do piaszczystej plaży i Bulwaru Nadmorskiego. Idealne do codziennego życia, prowadzenia działalności biznesowej lub pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

839 000 zł76 m² 11 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Tylko U nas! nie płacisz prowizji. Szukasz skrajnego domu w szeregu z bardzo dużym ogrodem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - pięknie wykończone wnętrze, - wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Robakowo,pomorskie

236 205 zł1 305 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1305 z wodą, gazem i prądem w drodze oddalonej około 100m od działki. Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym: działka objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł67 m² 16 369 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie w cichym zakątku Małego Kacka, narożny balkon, płd-zach ekspozycja, pełna infrastruktura miejska oraz dobra komunikacja Lokalizacja Mały Kack to spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jesienna

Karwia,pomorskie

2 899 000 zł405 m² 7 162,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:746 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w malowniczej Karwi, położonej nad samym morzem Bałtyckim. Ten urokliwy ośrodek znajduje się zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

361 000 zł45 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe, wejherowo ? Osiedle 1000-Lecia Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 45 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni ok 3,22 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płociczno

Płociczno,pomorskie

148 700 zł1 487 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna nr.61/1 w miejscowości Płociczno w Gminie Kaliska w powiecie starogardzkim. Działka w kształcie prostokąta objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościerzyna,pomorskie

359 900 zł52 m² 6 921,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - ul. Norwida, kościerzyna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze w bloku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

650 438 zł54 m² 11 996,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie deweloperskim, dostępne od zaraz. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

689 998 zł46 m² 14 902,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gdańsk Śródmieście - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem dla mieszkańców. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 50 m zlokalizowane w samym centrum Gdańska - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Góra

Góra,pomorskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Na sprzedaż działka w niezwykle zacisznym miejscu! Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 usytuowana w Górze. Zostały już tylko dwie. Prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Reda,pomorskie

520 000 zł46 m² 11 253 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21 m2 - częściowo umeblowane - do zamieszkania! Opis: - salon - regal i komoda, - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł35 m² 13 296,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja atuty: - słoneczny ogród - Świetna ekspozycja okien - Cicha, zielona okolica - Bardzo jasne mieszkanie, - mnóstwo terenów zielonych, - gotowe do zamieszkania mieszkanie: na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bursztynowa

Kielno,pomorskie

562 600 zł1 940 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo; oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1940m2 położoną w przepięknej kaszubskiej wsi Kielno przy ul. Bursztynowej (numer działki 543/82). Działka.