dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 100 m do Parku Reagana - 10 minut pieszo do plaży - Widok na morze - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - szybki dojazd do uczelni ug - w promieniu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

781 248 zł81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem prawie 80 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Kołczygłowy,pomorskie

89 000 zł1 106 m² 80,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1106 m2, położona w miejscowości Kołczygłowy, powiat Bytów. Działka położona jest przy ul. Szkolnej, naprzeciwko szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

953 820 zł53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: tym, co wyróżnia Nadmotławie Apartments jest wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska, nad brzegiem Motławy. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Sienna Grobla na nabrzeżu tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tilgnera

Gdańsk,pomorskie

2 090 000 zł127 m² 16 508,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Na sprzedaż stylowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny), zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Gdańska - na Chełmie. To propozycja dla osób ceniących jakość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

801 000 zł71 m² 11 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego z ogródkiem 155 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł47 m² 24 680,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę Zapraszamy do odkrycia eleganckiego apartamentu, który łączy nowoczesność, komfort i niepowtarzalny widok na Motławę. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł36 m² 14 187,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość możliwa tylko do zakupu z najemcą, który posiada umowę do końca maja 2026r. Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,3 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł29 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Atuty: - świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - kameralne, niskie budownictwo - widok na zieleń - możliwość 2 pokoi - narożne, dobrze doświetlone mieszkanie - dostępne od zaraz - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

780 000 zł125 m² 6 255,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124.7m2, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Kleszczewo - 16km od centrum Gdańska. Lokal składa się z: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

836 409 zł58 m² 14 363,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja na inwestycję, która łączy wyjątkową lokalizację, komfort oraz atrakcyjny potencjał wynajmu. Promocja! W cenie mieszkania miejsce w hali garażowej! - Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Otomin,pomorskie

1 050 000 zł1 400 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pozwoleniem Na Budowę oraz gotowym projektem luksusowego domu! Villowa okolica domów jednorodzinnych, wjazd z drogi głównej, ekspozycja południowa - słońce przez cały dzień!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł58 m² 19 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, apartamentowiec przy ul Małokackiej 2 z opisu dewelopera; " Wielofunkcyjny taras dachowy z niesamowitym widokiem: wypełniona zielenią przestrzeń wypoczynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

500 000 zł47 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Cisowej przy ulicy Kcyńskiej. Lokalizacja Cisowa - najdalej na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wendy

Gdynia,pomorskie

582 660 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa kawalerka w prestiżowej inwestycji wendy - nowoczesnym, nadmorskim kompleksie apartamentowym powstającym w samym centrum Gdyni, przy ul. T. Wendy. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosławy

Żukowo,pomorskie

695 000 zł76 m² 9 205,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Żukowie przy cichej, zamkniętej uliczce, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na popularnym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż lokale inwestycyjne W inwestycji nova reva W nadmorskim kurorcie opis: do sprzedaży oferujemy lokale inwestycyjne na osiedlu Nova Reva. Lokale zostały zaprojektowane w ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

315 290 zł26 m² 11 915,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26,46 m , usytuowany w malowniczym rejonie Siennej Grobli, u zbiegu Opływu Motławy i Martwej Wisły. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Prokowo,pomorskie

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący, wolnostojący dom z 1995 roku, położony przy ul. Kartuskiej, w osadzie Prokowo - Mokre Łąki, w gminie Kartuzy (woj. pomorskie). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 008 569 zł42 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji od renomowanego dewelopera. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja - blisko centrum Gdańska, politechniki Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *powierzchnia: 55,8 m *piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Śląska

Rewa,pomorskie

745 000 zł943 m² 790,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę, widokiem na Zatokę w Rewie, oddalona zaledwie 500 m od plaży. Lokalizacja: działka nr 411/35 położona w nadmorskiej miejscowości Rewa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

550 873 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie (46,16 m2) z własnym ogródkiem (17 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego na jednym z najprzyjemniejszych osiedli w Gdyni. Leśny Zakątek. Przestronny salon z kuchnią+3 niezależne sypialnie, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

498 000 zł73 m² 6 810,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I piętrze! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73,12m2 położone na pierwszym piętrze w budynku na os.Batorego w Słupsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Warzno

Warzno,pomorskie

990 000 zł9 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka siedliskowa - Warzno, gm. Szemud Cena: 990 000 zł (100 zł/m2) Powierzchnia: 9900 m2 (działki nr 464 - 9400 m2 + nr 478 - 500 m2) Typ działki: siedliskowa z warunkami zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

1 019 000 zł62 m² 16 330,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w sercu gdańskiej Zaspy. Lokal po generalnym remoncie w 2024 , zamieszkany niespełna rok -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

419 900 zł31 m² 13 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej 900 metrów od plaży. Apartamenty Klimatyczna położone przy ul. Klimatycznej 88 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Ta prawdziwy azyl dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

609 000 zł98 m² 6 200,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | 2 balkony | miejsce postojowe | lokal: 1D2 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pod Lasem

Banino,pomorskie

840 000 zł2 479 m² 338,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: banino to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości sąsiadujących z Gdańskiem. Sprzedawany teren znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, ze słoneczną południową ekspozycją. Hala garażowa, winda, komórka lokatorska. Lokalizacja Nieruchomość położona w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Subkowy,pomorskie

1 350 000 zł284 m² 4 753,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

Sprzedam nieruchomość wybudowaną w 2010 roku, powierzchnia 284 metry kwadratowe, działka 1485 metrów kwadratowych. Wykończona, 5 pokoi, w tym duży salon z kuchnią, 2 toalety, podwójny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 890 000 zł106 m² 17 773,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Apartament premium W orłowie sadyba orłowska 106 m , 5 pokoi tylko U nas! wyjątkowa oferta atuty: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, pas nadmorski kameralna inwestycja Sadyba Orłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 000 zł44 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Osiedle Debiut II, pruszcz Gdański, ul. Dybowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone w inwestycji Debiut II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

419 000 zł36 m² 11 542,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 7. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zrealizowanym w 2013 roku przez dewelopera semeko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025