dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

567 900 zł71 m² 7 998,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Reda,pomorskie

555 000 zł78 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkład i powierzchnia Mieszkanie liczy ok. 60 m : nowoczesny układ obejmujący kuchnię, salon, sypialnię i łazienkę funkcjonalne dla singla, pary, rodziny oraz studentów. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji od dewelopera budner. Mieszkanie: mieszkanie 4-pokojowe z ekspozycją wschodnią o powierzchni 81,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bojano,pomorskie

386 000 zł1 206 m² 320,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż przepięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1 206 m2 , w ślicznej okolicy nowych domków jednorodzinnych! Działka zlokalizowana jest na uboczu osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

342 860 zł28 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w nowej inwestycji od dewelopera budner. Mieszkanie: kawalerka z ekspozycją wschodnią o powierzchni 27,65m2 zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

399 000 zł1 027 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Tuchomskie - Dobrzewino, ul. Jeziorna Powierzchnia: 1027 m Numer działki: 303/33 Lokalizacja: dobrzewino, gmina Szemud (koło Chwaszczyna) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

690 000 zł72 m² 9 530,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Gorczycowej w Gdyni na Dąbrowie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyspą i kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Malbork,pomorskie

311 000 zł53 m² 5 912,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta: przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze bloku wielorodzinnym idealne dla rodzin, par lub osób szukających komfortowego lokum w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sychowo,pomorskie

850 000 zł104 m² 8 135,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

***kupujący nie płaci prowizji*** Kameralny dom w otoczeniu natury | Sychowo gmina Luzino | 25 minut od Gdyni Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

460 000 zł55 m² 8 409,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w Rumi Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, sypialnią oraz łazienką, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

764 135 zł31 m² 24 320 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: stylowy apartament w nowoczesnym kompleksie położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Śródmieście, tuż obok zabytkowej Starówki. Doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglarska

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł40 m² 11 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,17 m2 w Borkowie. Atuty: -Niski czynsz -ogródek (55m2) - Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej - Wiele miejsc ogólnodostępnych - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rumia,pomorskie

3 550 000 zł450 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 450 m2 usytuowany na dużej działce ok. 3500 m2, znajdujący się w malowniczej części Rumi - Szmelta. Okolica zachwyca pięknymi widokami na las, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

987 654 zł92 m² 10 735,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie na osiedlu Cadena Park w dzielnicy Mały Kack, pożądanej do życia dzielnicy Gdyni. Mieszkanie aktualnie funkcjonuje jako lokal 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Płaszewko,pomorskie

129 900 zł1 008 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, płaszewko, 1008m2. Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1008 m2, położoną w Płaszewku, w gminie Redzikowo. Działka jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hel

Hel,pomorskie

3 830 000 zł477 m² 8 032,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:129 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł103 m² 11 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b9 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł138 m² 3 732 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Ostrzyce,pomorskie

3 499 000 zł280 m² 12 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:12 856 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skorzewo

Skorzewo,pomorskie

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wstęp: na sprzedaż duży dom w Skorzewie koło Kościerzyny. Piękny ogród i dużo miejsc postojowych. Dla kogo?: -Dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni, wygodnego życia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

1 160 000 zł124 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Błądzikowo,pomorskie

1 290 000 zł185 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej okolicy Zatoki Puckiej oraz lasów. Nieruchomość mieści się na wsi, położonej 2 km od prężnie rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 230 000 zł47 m² 25 938,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

890 000 zł135 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego domu w spokojnej lokalizacji blisko Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: 5 pokojowy dom idealny dla rodziny ogród oraz 2 prywatne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

579 000 zł47 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | blisko skm | 3 pokojowe mieszkanie | balkon | cicha okolica | leszczynki | gdynia lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żwirowa

Gdynia,pomorskie

750 000 zł619 m² 1 211,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 619 m , położonej w Gdyni przy ulicy Żwirowej 58. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł43 m² 10 206,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie szeregowej - Borkowo, gdańsk. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym, kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

580 500 zł46 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w pewny zysk - 9,33% rocznie przez 3 lata! Przedstawiam wyjątkową ofertę - gotowe apartamenty w Sztutowie, idealne zarówno na własny wypoczynek, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

911 111 zł109 m² 8 358,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferuję w sprzedaży rozkładowe mieszkanie z oszałamiającym widokiem na las, stadion i zatokę, położone w malowniczej dzielnicy Gdańska - Aniołkach przy ulicy Ferdynanda Focha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozłazino

Rozłazino,pomorskie

59 000 zł1 200 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na sprzedaż w Rozłazinie - Twój kawałek natury! Możliwość negocjacji ceny dla zdecydowanych! Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 1200 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotników

Bożepole Małe,pomorskie

282 000 zł47 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 42,14 m2 z balkonem, zlokalizowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego 6 - lokalowego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

1 750 000 zł141 m² 12 411,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

#dochód pasywny#podwynajem#inwestycja# Idealne jako inwestycja pozwalająca na dochód pasywny, wynajem którtko lub długoterminowo w Gdyni Śródmieście przy ul. Świętojańskiej. Gdynia obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł420 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:24

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dobrze prosperujący w pełni wyposażony zespół dwóch budynków funkcjonujących jako pensjonat od 2001 roku. Powierzchnia użytkowa wynosi 420 m na działce 443 m obejmująca 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klient nie płaci prowizji! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chylonia przy ul. Chylońskiej 36. W pobliżu znajduje się infrastruktura usługowo- handlowa i obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

810 000 zł50 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Gdańsk prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane w kameralnej inwestycji Bernadowo Park. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

489 000 zł37 m² 13 180,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie: mieszkanie o metrażu 37,2 m2 składa się z : - Kuchni z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Gdynia,pomorskie

1 040 000 zł185 m² 5 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Następna