dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

416 520 zł1 068 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 550 m do szkoły podstawowej i placu zabaw - płaska działka w cichym i słonecznym otoczeniu - media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód - teren sprzyjający rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 311 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego. Działka zlokalizowana w miejscowości Barłomino, gmina Luzino, powiat wejherowski. Do centrum gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działki budowlane na Kaszubach Sylczno (gm. Parchowo) Na sprzedaż oferuję 3 atrakcyjne działki budowlane, będące częścią nowo wydzielonego, terenu pod zabudowę jednorodzinną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż urokliwie położonej działki w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni na osiedlu z pełną infrastrukturą. Działka położona na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

347 100 zł1 157 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1157 m2 położona na osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miejscu Chwaszczyna przy ulicy Polnej. Ziemia z niewielkim kątem nachylenia co czyni ją bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł248 m² 12 899,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:934 m²

Szukasz domu z dużą działką w topowej lokalizacji Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość położona na wyjątkowo dużej działce jak na Orłowo. Na działce dom oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję apartamenty w ciekawej inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej położonych w wyjątkowej lokalizacji. Tylko 300m od ujścia Wisły do Morza Bałtyckiego oraz 900m od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

172 480 zł1 078 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w gminie Szemud, w Kamieniu przy ul. Herkulesa : dz 40/15 powierzchni 1078m2 lub działka 40/16 o powierzchni 1015m2 Od strony północnej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 700 zł947 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o łącznej pow. 947 mkw znajdujące się w Świbnie na Wyspie Sobieszewskiej. Położenie: wyspa Sobieszewska (sobieszewo) to nadmorska dzielnica Gdańska. Położona na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł45,50 m² 11 318,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament położony na zamkniętym, bezpiecznym prestiżowym kompleksie apartamentowców "łebska Ostoja" zaledwie 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom bliźniak (1/2) o powierzchni 125 m2, 5 pokoi, położony w miejscowości Przyjaźń w gminie Żukowo, stan surowy zamknięty. Dom funkcjonalny, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł26 m² 19 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,82 m² 9 504,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 719 zł42,63 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Pełen designu dwupoziomowy apartament Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze | Kościerzyna | Blisko centrum, pełna infrastruktura, gotowe do zamieszkania Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 540 m , położonej w Gdańsku Św. Wojciech, przy ul. Stromej. Działka ma kształt prostokąta (ok. 21,5.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,80 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł71,40 m² 560,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - przestronne, dwustronne z działkami i budynkami gospodarczymi. Będzimierz, gmina Główczyce. Oferujemy przestronne, bezczynszowe mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 283 m² 123,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta - działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Gościcinie! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł956 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 965m2, położona w Gowinie. Charakterystyka działek : - kształt prostokąta, - udziały w drodze - wliczone w cenę, - działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł77,76 m² 5 516,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

W ofercie biura przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone w Słupsku przy ul. Kaszubskiej (os. Ryczewo). Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku trzyrodzinnym. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 960 m² 165,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża, zabudowana działka: - z budynkiem pod biuro lub usługi, - w sąsiedztwie punktów użyteczności publicznej, - o dużym potencjale adaptacyjnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Inwestycja budowlana przy ulicy Spacerowej w Przyjaźni! Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, w stanie deweloperskim, oddawany do użytku w 2022 roku oraz w III kwartale 2023.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,40 m² 7 682,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji - Wejherowo, 10 lutego przy skm/pkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone w solidnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 828 zł56,17 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj z nami Rumi to tu znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Vela Park przy ul. Jęczmiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,60 m² 14 012,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł473 500 m² 8,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 500 m²

Jeśli szukasz gotowego gospodarstwa mlecznego, które od pierwszego dnia generuje dochód i nie wymaga dodatkowych inwestycji, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł12 523 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł409 m² 5 867,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż Stanica Wędkarska w Zajączkowie Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna z zarybionym stawem Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży stanicy wędkarskiej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu nad Morzem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1285 metrów kwadratowych położona w miejscowości Karwieńskie Błoto I, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,42 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eleganckie, nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe w pełni umeblowane, z ogródkiem, strychem i dwoma miejscami parkingowymi. Idealne również dla obcokrajowców! Bez zgody mswia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,30 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego, w zasobach Spółdzielni sbm Wybrzeże, która prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 672 m² 43,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 249.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 3 o powierzchni 5672 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 205 m² 107,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home. Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu w pobliżu Trójmiasta. Nieruchomości objęte ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 16 minut spacerem od popularnej Gdańskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 085 zł71,18 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lublewie Gdańskim o powierzchni całkowitej 155 m2, dwupoziomowy. Działka ok 500 m2 w kwadracie, ogrodzona. Nieruchomość znajduje się przy drodze.