dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

399 000 zł3 606 m² 110,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka W sercu kaszub Prezentujemy działkę budowlaną w sąsiedztwie lasu, z wyjściem na drogę leśną gwarantującą spokój i kameralność lokalizacja - doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,56 m² 6 559,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość! oferta dostępne W pepper house - biuro Sprzedaży Dom według projektu : Archon dom w Riveach 3 Gr2 segment A - lewy - działka 1000m2 - dostępny - 799 000 tys segment B -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji Tarasy Sobieskiego B1. Do ceny należy doliczyć należny podatek vat. Po szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży, kilińskiego 31b.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł127,10 m² 11 723,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł7 310 m² 88,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego Własny staw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny w sercu Gdańska | 46,87 m | 2 pokoje Apartament zlokalizowany na Wyspie Spichrzów - w ścisłym centrum Gdańska, w prestiżowej inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w urokliwym Bielkowie, w gminie Kolbudy. W mojej ofercie dostępne są również inne działki o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł55 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł72,68 m² 17 322,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament nad morzem - idealny dla osób ceniących komfort, prestiż i bliskość natury Jeśli marzysz o prywatnej przestrzeni z widokiem na morze, a jednocześnie oczekujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł64,37 m² 9 693,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne 3 pokoje. Gdańsk Południe 9580zł/mkw. Okazja Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż | Działka rekreacyjna rod 400 m z całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł58,10 m² 11 531,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,10m2 położone przy jeziorze Karczemnym w Kartuzach. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja, piękny widok, duże możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 096 m² 135,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie dwie działki z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1096 m2 w miejscowości Domatówko! Jest to idealne miejsce na budowę domu dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł4 621 m² 638,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Otominie doskonała lokalizacja pod zabudowę mieszkaniową lub usługi. Możliwość dokupienia dodatkowej działki o pow. 391 m2 ( zaznaczona na kolor.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł26,18 m² 20 240,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,18 m | widok na rzekę | od zaraz Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,18 m , zlokalizowana w nowej inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 255 zł57,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku wielorodzinnym W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu śródziemnomorskim, spokojna lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł4 500 m² 33,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie nad samym jeziorem oraz bliskość terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł294,20 m² 13 256,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego. Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na.

 

 

 

Rok budowy:2026

Startujemy ze sprzedażą prestiżowych mieszkań w Starogardzie Gdańskim na Osiedlu Sadove i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowych kawalerek. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,94 m , położone przy ul. Królewskie Wzgórze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Marzysz o idealnym miejscu na Kaszubach? Ta wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Borkowie łączy w sobie spokój natury z wygodą codziennego życia! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 562 m² 447,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - ul. Ogrodowa , Reda Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana nr 224/2 przy ulicy Ogrodowej 12a w Redzie świetna propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

313 250 zł1 253 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57,48 m² 14 422,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,48 m w kamienicy z 1957 roku, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 357 zł32,14 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł106,40 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Dom wolnostojący w otoczeniu natury blisko lasu, jezior i stoku narciarskiego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł92 m² 30 217,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięnie położona działka pod lasem! urokliwe miejsce - duża działka - możliwość zakupu dwóch działek! działka: urokliwie położona działka pod lasem o powierzchni 1478 m2. Przyłącze wody.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,60 m² 11 266,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość wybudowana w 1998 roku (prefabrykat żelbetowy 15 cm + styropian 8 cm + gazobeton 24 cm + tynk mineralny malowany).Blok 4-ro piętrowy. Położony bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 142 m² 159,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 0,6142 ha, położoną w szybko rozwijającej się okolicy w Redzie, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,30 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,30 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położony kompleks działek budowlanych w województwie pomorskim w gminie Wicko w miejscowości Szczenurze. Działki po 1000m2. Media w drodze.Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

215 179 zł29,30 m² 7 343,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem | duże okna | świetny układ pomieszczeń bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i prywatny ogródek? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,01 m² 8 815,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las przy ul. Kcyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem i pięknym widokiem na las, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²