dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Rumi. Mamy do zaoferowania nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,96 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

370 000 zł28 m² 13 204,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 28,02 m2 w Straszynie na osiedlu Młody Straszyn. Mieszkanie o powierzchni 28,02m2, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn w bloku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brodnica Dolna

Brodnica Dolna,pomorskie

789 000 zł2 118 m² 372,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brodnicy Dolnej - zaledwie 50 minut jazdy samochodem od Trójmiasta. Działka znajduje się w malowniczym miejscu, z którego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, 42 m | 496 000 zł Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj z głową! Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Karwieńskie Błoto Drugie

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

49 500 zł200 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Słoneczna, pięknie położona działka w Karwieńskich Błotach, 950m do morza Cena: 49500 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka w urokliwej miejscowości Karwieńskie Błota II. Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Gdynia,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie w dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Olsztyńskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 kondygnacyjnego budynku. Składa się z dużego salonu, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żonkilowa

Gdańsk,pomorskie

649 440 zł32 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

SO! Resort Sobieszewo to inwestycja łącząca komfort, bezpieczeństwo i bliskość natury z dostępem do atrakcji Gdańska. To idealne miejsce na second home nad morzem, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żonkilowa

Gdańsk,pomorskie

588 015 zł33 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

395 000 zł23 m² 17 003,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie Gdynia Redłowo, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej Idealna inwestycja lokalizacja: redłowo jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Niedamowo

Niedamowo,pomorskie

1 159 991 zł21 160 m² 54,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z własną linią brzegową ok 60km od Trójmiasta w miejscowości Niedamowo nad jeziorem Hutowym, w odległości 15 minut od Kościerzyny. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł77 m² 11 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Brzeźnie przy ul. Gdańskiej! Brzeźno to dzielnica o niepowtarzalnym nadmorskim charakterze, gdzie słychać szum fal i czuć morską bryzę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prostokątna

Gdynia,pomorskie

849 000 zł97 m² 8 769,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 96,81m2 w Gdyni na Chwarznie przy ścianie lasu! Mieszkanie znajduję się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Dom o powierzchni użytkowej 170 m (powierzchnia całkowita 230 m) usytuowany na malowniczej ponad 3000 m działce, w stanie do wykończenia. Przepiękna działka z wrzosowiskami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połczyńska

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł45 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Jasień | ul. Połczyńska Szukasz swojego pierwszego mieszkania i zależy Ci na miejscu, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Przemysłowa

Sztutowo,pomorskie

432 180 zł3 087 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

4 250 000 zł108 m² 39 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament Z widokiem na morze W nowym orłowie Wyjątkowa lokalizacja | Wyjątkowe osiedle | Wyjątkowy apartament ***** opis inwestycji: nowe Orłowo to nowoczesne, kameralne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

518 282 zł35 m² 14 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Osiedle Zen realizowanej przez renomowanego dewelopera Murapol S.A. To nie jest zwykłe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

2 690 000 zł673 m² 3 997,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Atuty. Dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności usługowej. Dla Kogo. Dla dużej rodziny. Pod wynajem, dzierżawę lub prowadzenie własnej działalności. Lokalizacja, komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł43 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz kompaktowego, słonecznego 2 pokojowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - balkon z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Figowa

Bolesławice,pomorskie

1 216 750 zł7 750 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki o powierzchni łącznej 7,8 tys. m2, zlokalizowane przy ul. Brzozowej, w Bolesławicach (poniżej 10 min. od Słupska; około 30 min. od Ustki). Wieś jest skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

749 999 zł55 m² 13 711,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na Gdańskiej Oruni Górnej- wykończonego w wysokim standardzie, z myślą o każdym detalu! mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 199 000 zł246 m² 4 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość: dom wolnostojący w pełni podpiwniczony oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

2 690 000 zł673 m² 3 997,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Westate Gdańsk prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - nowoczesny budynek wielorodzinny w zabudowie czterolokalowej położony przy ul. Św. Brata Alberta w Gdańsku-Kokoszkach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodu

Tczew,pomorskie

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 999 000 zł423 m² 11 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Atuty: dom położony w Prestiżowej, willowej dzielnicy Gdańska. Miejsce otoczone lasem z kilkuminutowym dostępem do centrum miasta. Klasyczny, komfortowy o przestronnych wnętrzach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z salonu, sypialni, korytarzu, łazienki z wc, ooraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

498 000 zł55 m² 9 132,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy znajdujący się w nowoczesnym kameralnym kompleksie nadmorskich apartamentowców na zamkniętym osiedlu. Każdy jest z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

833 869 zł49 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta bezpośrednio od deweloperów - znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

404 404 zł37 m² 10 929,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, zadbane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 37 m2. Balkon. Lokal wymaga remontu. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

3 454 721 zł123 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem? To idealna okazja, by znaleźć wymarzone lokum w jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Gdyni! Patron Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł60 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: bliskość Motławy, widok na Bazylikę Mariacką oraz wiele terenów spacerowych w naturze w bliskości miasta, to kolejne atuty tego miejsca. Lokalizacja: gdańsk Śródmieście jako jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

410 000 zł46 m² 8 868,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

U nas Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,23 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie jest dwustronne, jasne z ekspozycją na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Żukowo,pomorskie

979 000 zł266 m² 3 676,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Atuty: dom jako budynek stanowi świetną inwestycję gdyż w prosty sposób można wydzielić z niego odrębne mieszkania bądź podtrzymać funkcję obecnie zaaranżowanych pomieszczeń pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

1 043 000 zł140 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie sądowe w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 300 000 zł214 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zlokalizowany na na dużej działce 1319 m2 dom wolnostojący w Pszczółkach (szczegóły lokalizacji poniżej), powstały na bazie zmodyfikowanego projektu Savannah (nieco powiększony, dodane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nie pobieramy prowizji, gwarancja najniższej ceny Idealne dla krótkoterminowego wynajmu.