dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Plac Wolności

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 400 zł12 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Do wynajęcia pokój z wyposażeniem, kuchnia i łazienka. Jest to oddzielone piętro z osobnym wejściem. Brak współlokatorów. Osiedle wschód Pruszcz Gdański. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2- pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budownictwie blisko centrum gdyni mieszkanie: do wynajęcia gotowe mieszkanie o powierzchni 46 m2,zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bytomska

Gdynia,pomorskie

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal z dużym potencjałem zlokalizowany w najpiękniejszej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowie. To idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Jednocześnie blisko centrum, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, mieszkanie 3-pokojowe położone w samym centrum Gdyni przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy, w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

65,52 zł/m²77 m² 5 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w centrum Sopotu w biurowcu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Położenie budynku gwarantuje wygodny dojazd ze wszystkich części Trójmiasta, zarówno samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem do 28.06.2026r. 2-pokojowe mieszkanie o pow.36m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV. Mieszkanie znajduję się na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1960r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemienieckiej

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku przy ul. Krzemienieckiej. Oferujemy mieszkanie o powierzchni ok.45 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wałowej- w samym sercu Starego Miasta! mieszkanie: przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

48,07 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

2 200 zł27 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu! Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą, stołem jadalnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac na wynajem 1000 m2 gdańsk - letnica Oferta dotyczy wynajmu Placu znajdującego się na terenie obiektu w Gdańsku Letnicy. Plac znajduje się na terenie zamkniętym i strzeżonym. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

2 100 zł30 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Rotmanka, ul. Zaczarowana Szczegóły mieszkania: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,5 m , usytuowana na parterze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²1 200 m² 29 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem Hala magazynowa 1200 m z placem około 500 m2 rok budowy 2015, hala ma wymiary 60 m x 20 m i wysokość w świetle 5,61 (okap), w kaletnicy 6,97 m, hala posiada bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie doskonale zlokalizowane na kameralnym osiedlu w pasie nadmorskim, 10 min. spacerem do morza. Wokół zielone tereny parku Reagana, ścieżki rowerowe i place zabaw. Wokół wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Water Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny, motławy oraz Starego Miasta. Położenie lokalu gwarantuje ciszę. Łączna powierzchnia lokalu to 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Góreckiego

Gdańsk,pomorskie

43,17 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Nie wszystkie nasze oferty publikowane są na portalach. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

1 800 zł32 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Redzie? Koniecznie sprawdź poniższą ofertę! :dla kogo: - dla rodziny 2+1 - dla pary - dla singla - pod inwestycję :budynek: mieszkanie znajduje się na pięknym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

60 zł/m²34 m² 2 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij nowoczesną powierzchnię biurową w Gdyni, zlokalizowaną w dogodnej lokalizacji, idealnej dla Twojego biznesu! Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w Gdyni? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12m-cy+]. Mieszkanie dostępne od marca 2026. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Niepołomickiej 53 w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na 9- piętrze w Gdyni, witomino. Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę. Dostępne od Kwietnia, tak mieszkanie jest ponownie dostępne. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. W budynku nie ma windy. Oferta obejmuje lokal o powierzchni 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cytrowa

Gdańsk,pomorskie

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia czterokondygnacyjny dom szeregowy przy ul. Cytrowej 41 w Gdańsku (matarnia). Dom z przeznaczeniem na noclegi pracownicze. Idealny dla firm, ekip wykonawczych lub grup pracowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł44 m² 70,20 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

2 099 zł35 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przedstawiamy piękne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gdańsku. Mieszkanie ma 31,4 m2 + 4,16 m2 komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 500 zł51 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane na drugim piętrze budynku(z windą) przy ul. Towarowej w Rumi. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kolejowa

Banino,pomorskie

52,94 zł/m²68 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w Baninie ul. Lipowa / Kolejowa Szukasz miejsca, które samo zapracuje na Twoją rozpoznawalność? Ten narożny lokal o powierzchni 68 m kw to idealny adres na biuro, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

49,29 zł/m²140 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Takich ofert nie ma wiele! Znakomicie zlokalizowany 6-pokojowy lokal do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 140m2. Wejście do lokalu z dwóch stron, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glazurowa

Kowale,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe wykończone mieszkanie dla pary lub singla. Atuty: kameralna inwestycja, estetyczne części wspólne, monitorowane osiedle, bliskość obwodnicy, pełne zaplecze handlowo-usługowe Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy i bardzo komfortowy, apartament o powierzchni 68 m2, położony w eleganckiej inwestycji "gdańska" wiodącego Trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku-Jasień. Inwestycja optima, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł79 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na zamkniętym osiedlu Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, zaledwie 100 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kliniczna

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Dostępne od 1 kwietnia Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Idealne lokum dla singla. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

700 zł44 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na III piętrze w inwestycji Doki przy ul. Popiełuszki 20D. Osiedle Doki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Ujeścisku, na skraju osiedla, w spokojnej części dzielnicy. W pobliżu tereny rekreacyjne oraz zbiorniki retencyjne z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdańsk Przymorze, marina Primore Adres: ul. Lecha Kaczyńskiego 24, gdańsk Przymorze Do wynajęcia słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, bardzo wygodny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza z rozbudowanym zapleczem handlowo - usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane