dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł43 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji dewelopera Euro Styl- dawna Poczta przy ul. Mickiewicza w Dolnym Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 42,58 m2 usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Sopot,pomorskie

171,02 zł/m²11 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddziale Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia do wynajęcia ofertę lokalu handlowo - usługowego na dworcu w Sopocie. Taka lokalizacja sprawia, że lokal jest łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 30 m2, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chłopskiej w Gdańsku! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Rumia,pomorskie

2 500 zł41 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Husarskiej w Rumi. Nowe I duży balkon | winda I wysoki standard | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

2 600 zł59 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy! Gdynia Śródmieście! 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Do budynku przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

42 zł/m²194 m² 8 169 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zobacz, jak wygląda Twoje nowe biuro! Szukasz biura, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i zmotywuje zespół do działania? Ten przestronny, jasny lokal to idealne miejsce dla Twojej firmy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament na wynajem - gdańsk jelitkowo Stylowe wykończenie | Jedna z najbardziej cenionych inwestycji - Botanica | Invest Comfort | Idealne połączenie komfortu, stylu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł44 m² 84,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Atrium Oliwa położony w prestiżowej lokalizacji. Osiedle oferuje strefę fitness, sauny oraz tężnię solankową. Na terenie inwestycji znajduje się mały plac zabawi piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zielonej W gdyni opis mieszkania: lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: - salonu - przedpokoju - sypialni - pokoju - łazienki Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Przestronne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł40 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Lawendowe Wzgórze w świetnie skomunikowanej dzielnicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** gdynia redłowo ul. Redłowska *** 2-pokoje Z miejscem parkingowym W hali garażowej *** lokalizacja: szukasz wygodnego mieszkania w Gdyni? To 52,5 m2 na 4 piętrze w budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł39 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz jasnego, świeżo wyremontowanego mieszkania blisko morza? Brzeźno zaprasza! Atuty: po remoncie, zachodnia ekspozycja mieszkanie bardzo jasne i ciepłe, przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł38 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie 37 m - ul. Siennicka 3, gdańsk (śródmieście) Dostępne do końca czerwca 2026 r. w kwocie 2000 zł za miesiąc (od lipca trzeba zwolnić mieszkanie) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

53,08 zł/m²263 m² 13 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu atrakcyjnej powierzchni usługowo-handlowej o powierzchni 263m2 zlokalizowanej w Centrum Handlowym Fort Piaski w Malborku. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

10 000 zł83 m² 121,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łańcucka

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł30 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w cichej oraz spokojnej okolicy - Gdańsk Chełm : lokalizacja: mieszkanie znajduje się na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Chełmie. Atut stanowi szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

61 372 zł4 444 m² 13,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia 4 444 m, w cenie ok. 3,25 eur/m. Koszt wynajmu jest do negocjacji i zależny od długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

12 300 zł138 m² 89,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie / lokal - Stara Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 138 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł47 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zaprojektowane przez pracownię ip design Ilona Paleńczuk. To nowoczesne i funkcjonalne wnętrze zostało wzbogacone o akcenty w stylu boho - m.in. dywan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Dambka

Gdańsk,pomorskie

124 000 €24 800 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 800 m²

Przedstawiamy unikalną ofertę powierzchni magazynowej o pow. 24800 m , z możliwością wynajęcia nawet do 12 400 m , w prestiżowym kompleksie ctpark Gdańsk Port jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania w wysokim standardzie, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo, w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Redłowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w cichej i zielonej okolicy Oruni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - dwustronna ekspozycja okien (wschód i zachód) - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

81,97 zł/m²122 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal gastronomiczny W samym sercu sopotu - ul. Grunwaldzka Topowa lokalizacja | Powierzchnia 122 m | Brak odstępnego | Funkcjonalne zaplecze | Duże witryny ***** opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w Gdańsku, dzielnica Matemblewo. Do dyspozycji najemcy powierzchnia typu "open space" położonymi na II piętrze budynku biurowego. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

3 000 zł62 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza!. Wygodne , słoneczne , eleganckie , trzypokojowe nieszkanie położone na parterze jedenastopiętrowego budynku z windą , świetnie zlokalizowanego - 400 m ( 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Piłsudskiego

Kartuzy,pomorskie

1 700 zł40 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Mieszkanie na wynajem w Kamienicy przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach. z możliwości wynajmu garażu. Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - 40 m2 na parterze | Kartuzy | W centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W ossa nieruchomości dostępne od zaraz! Świeżo oddany, kameralny budynek w Gdańsku Osowej oferuje 16 mieszkań o różnych metrażach. To nowoczesna inwestycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [minimum 12m-cy+] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienna

Gdynia,pomorskie

4 500 zł101 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdynia Witomino w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Najważniejsze atuty:Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: wykończone, dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone licznymi atrakcjami miasta i bogatą zielenią parkową. Miejsce cenione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 700 zł44 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny dla pary lub rodziny. Dodatkowym atutem jest duży, otoczony murem taras (17 m2), gwarantujący idealne miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł42 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia. Mam do wynajęcia mieszkanie w Gdynia Witomino ul. Nauczycielska o powierzchni 41,96 m . dwupokojowe, kuchnia, łazienka, korytarz. W korytarzu znajduje się.