dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Telesfora

Chwaszczyno,pomorskie

39,13 zł/m²345 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Do wynajęcia budynek przystosowany do działalności handlowo usługowej z mieszkaniem i dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym przy ul. Lawendowe Wzgórze 16 w Gdańsku. Nieruchomość: mieszkanie eleganckie i zadbane. Miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Rumia,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Rumi, z doskonałą komunikacją i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień miasta. Dwupokojowe: przytulna sypialnia oraz jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

100 zł/m²74 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, biurowy o powierzchni 73,09m2 Lokal znajduje się w gdańskiej dzielnicy Letnica. Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: prestiżowe, zamknięte osiedle Botanica renomowanego dewelopera Invest Komfort Zaledwie 5 minut spacerem do plaży i promenady Apartament na parterze z prywatnym, słonecznym ogródkiem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

2 200 zł44 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla młodych, idealne dla pary w ścisłym centrum. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki. Druga linia zabudowy od Świętojańskiej (cisza). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Gdyni na Chwarznie znajdujące się na 1-piętrze budynku windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne - jasne - W centrum miasta Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w Centrum Gdyni na ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie ma aż 75m2, składa się z dwóch dużych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

28,68 zł/m²1 217 m² 34 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowy, niezależny obiekt usytuowany na działce o powierzchni ok. 2500 m2 daje szerokie możliwości dostosowania do wymagań Najemcy. Do dyspozycji Najemcy: - hala magazynowa (możliwość zmiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł44 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska 51 2-pokojowe mieszkanie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scala | 2 pok. | apartament Szukasz apartamentu w luksusowej inwestycji w świetniej lokalizacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - nowoczesne wykończenie, - doskonała lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

2 700 zł40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Chwarzno-Wiczlino na ulicy Leona Staniszewskiego 19. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka, żabka, świat Alkoholi, eco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:27/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowy apartament w samym centrum Gdyni w Sea Towers. Apartament o powierzchni 86 m2 zlokalizowany na 27- piętrze. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Reda,pomorskie

1 900 zł31 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka o powierzchni 31,2m2, położona na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Redzie, przy ul. Garncarskiej W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

72,92 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 24 do 72 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

48,07 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 300 m od plaży i molo Najważniejsze atuty: lokalizacja 4 minuty spacerem od plażymieszkanie na parterze zadbanej kamienicy W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Akceptujemy zwierzęta - blisko morza - nowoczesne Na wynajem kawalerka 31m2 na Gdańskiej Żabiance, dostępna od 1.03.2026r. Mieszkanie jest jasne i nowocześnie wykończone. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

2 200 zł46 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo jasnego i przytulnego mieszkania, położonego w spokojnej dzielnicy Gdynia Wielki Kack. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

3 000 zł70 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Komfortowe mieszkanie na wynajem |3 pokoje 70 m | W pełni wyposażone | Balkon | ok. 4 000 zł całość | Gdynia Obłuże Na wynajem komfortowe, przestronne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odświeżone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 8. piętrze w bloku przy ulicy Amundsena w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Glazurowej w Gdańsku. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zaprojektowane przez cenionego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

750 zł16 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Szukam spokojnego Studenta, współlokatora do pokoju dwuosobowego od 01.10.2025 Jestem na II roku socjologii UW Mieszkanie ma dwa pokoje ze wspólną kuchnią i łazienką. W drugim pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem klimatyczne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią znajdująca się na gdańskiej Matarni dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Gdynia,pomorskie

2 300 zł53 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 52,9 m w Gdyni - Mały Kack, ul. Miła. Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie cenisz wygodę miasta? To mieszkanie w Gdyni Małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł53 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 52,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

140 zł/m²25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal usługowy zlokalizowany w Gdyni przy ul. Gniewskiej. W lokalu przez wiele lat funkcjonowała piekarnia. Obecnie dopuszczalna jest każda branża usługowa. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji, dwupokojowe (pokoje są oddzielne, zamykane). Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu Nowa Lęborska na Przymorzu, ul. Lęborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w samym sercu Gdyni - w Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne dwa pokoje w Sopocie, długoterminowo. Składa się z: salonu Kuchni Sypialni Łazienki Korytarza Mieszkanie po remoncie. Zwierzęta akceptowane Z każdego pokoju widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

45,37 zł/m²551 m² 24 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Atuty: wielofunkcyjny obiekt komercyjny, znajdujący się na działce o powierzchni 625 m.kw. Nieruchomość przygotowana do funkcjonowania szkoły prywatnej, przedszkola, żłobka lub do naniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow 60 m2 w Gdyni, śródmieście. Mieszkanie przestronne, składa się: - słonecznego salonu - osobnej kuchni z strefą do jedzenia - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.23m2 na ul.Bohaterów Monte Cassino w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w kamienicy na parterze wejście od podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gołuńska

Gdańsk,pomorskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny dom dwulokalowy Dom 3 poziomowy o łącznej powierzchni 250 m2 z dwoma garażami. Zlokalizowany w Gdańsku- kiełpinie Górnym przy ul. Gołuńskiej Parter: wiatrołap, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

23 000 zł245 m² 93,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wstęp: luksusowy apartament nad morzem - wysoki standard i prestiżowa lokalizacja. Dla kogo?: -To doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi - blisko do szkoły, przedszkoli miejsc do zabawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/5