dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł47 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Możliwy krótki okres wynajmu Na wynajem apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej dzielnicy Gdyni - Karwiny/ Mały Kack. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana - łatwy dojazd zarówno do centrum, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

2 000 zł37 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażona, słoneczna kawalerka zlokalizowana w Gdyni Karwiny przy ul. Buraczanej 6. Mieszkanie jest zadbane i w dobrym stanie technicznym. Dzięki licznym szafom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - w Brzeźnie. Umowa od teraz do 30 czerwca 2026 r. Lokal był całkowicie wyremontowany w 2022 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł43 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad morzem Przedostatnie piętro, duży taras ok. 15 m z dwoma wyjściami - przez całą długość salonu i sypialni; i Klimatyzacja, wnętrze zaprojektowane z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Pogórze

Pogórze,pomorskie

13,33 zł/m²300 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal do wynajęcia na Pogórzu o pow.300m2. Lokal na parterze z witryną jest przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Poziom parteru składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cefeusza

Gdańsk,pomorskie

95,49 zł/m²26 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal usługowy o powierzchni 26,18 m , położony w podpiwniczeniu domu szeregowego, z samodzielnym wejściem od frontu. Lokal znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie o pow.80m2 w Bojanie. Mieszkanie znajduję się w prywatnym domu na 1-piętrze, na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie. Masz swoje łóżko lub kanapę? Jest możliwość wymiany tych mebli. Mieszkanie na 5-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk - odea park | Nowe, luksusowe 2 pokoje z ogródkiem 40 m | Pierwszy najemca Zapraszam do wynajmu zupełnie nowego, dopiero wykończonego mieszkania w prestiżowej inwestycji odea park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opłaty: - najem 3200 zł - czynsz wg zużycia ok. 1200 zł - jednorazowa kaucja 3200 zł atuty: - dostępne od zaraz - nowe budownictwo z windą - miejsce postojowe w hali garażowej - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3. piętrze w bloku z windą na gdańskiej Zaspie - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 500 zł41 m² 60,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia klimatyczne całkowicie umeblowane mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy, na drugim piętrze w Centrum Sopotu, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł47 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 pokój z aneksem kuchennym kuchnia : lodówka ,szafki,płyta elektryczna, piekarnik,kuchenka mikrofalowa, zlew , zmywarka , stół+ 4 krzesła pokój :narożnik ,stolik, 2 foteliki , komoda Ikea, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, nowocześnie wykończonego mieszkania Z balkonem? atuty: - mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak i mieszkania - ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Tuwima

Słupsk,pomorskie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro- 20 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku handlowo-usługowego świt w Słupsku na ul, tuwima 6-7. Wejście do budynku od strony Tuwima, tuż za przystankiem autobusowym. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł61 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.11.2025r piękne mieszkanie 3-pok. o powierzchni 61,30 m2 usytuowane na III piętrze w budynku z 2009r. na nowoczesnym i zadbanym osiedlu Fort Forest w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane w nowo wybudowanej inwestycji na gdańskim Brzeźnie, w niedalekiej odległości od plaży. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł44 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament o pow. 44m2 zlokalizowany na granicy Wrzeszcza Górnego - przy samej ścianie lasu - z pięknym widokiem na okoliczne tereny Parku Jaśkowa Dolina. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Gdańsk Śródmieście, ul. Mostek Na wynajem oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w samym sercu Gdańska, w dzielnicy Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej na osiedlu Horizon. Mieszkanie dostępne od zaraz (długoterminowo - na 12 miesięcy). Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie będzie dostępne od 01.12 Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów w stylu gdyńskiego modernizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

4 800 zł73 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Waterfront to nowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, zlokalizowany blisko morza, bulwaru, licznych restauracji i kawiarni. Mieszkanie o powierzchni 72,8 znajduje się na przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 75 m2 na drugim piętrze apartamentowca w Gdyni, mały Kack ul. Strzelców. To ciekawie i nowocześnie zaprojektowane wnętrze, o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, natomiast kameralny apartamentowiec położony jest pośród urokliwych, spokojnych uliczek, piękna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

6 000 zł138 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom na wynajem - nowoczesny bliźniak w Chwaszczynie, 5 min od Gdyni Na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138 m , położony na działce o powierzchni 451.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozrażewskiego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - ul. Rozrażewskiego 1C Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Gdynia,pomorskie

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe 4-pok.mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1974r. Prywatne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Angielska Grobla na ul. św.Barbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza na prestiżowym osiedlu Garnizon. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z dwóch pokoi, garderoby, salonu z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio o powierzchni 49 m2 w kamienicy na ulicy Morskiej w Gdyni. Doskonałe dla 2 osób lub pod działalność gospodarczą. Wygodna lokalizacja: budynek usytuowany przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchanka

Gdynia,pomorskie

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o pow. 55m2 w Gdyni w Redłowie w prywatnym domu z 1995r., na 1-piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój, część sypialniana i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty Apartament urządzony w wysokim standardzie z kameralnym ogródkiem położony na zamkniętym osiedlu Marina Primore. W najbliższej okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą tego wyjątkowego apartamentu na Letnicy i docieraj nad morze w kilka minut spacerem! Zupełnie nowy, wykończony z materiałów dobrej jakości i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja ks. Józefa Waląga

Pruszcz Gdański,pomorskie

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu bezczynszowy lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w centrum Pruszcza Gdańskiego przy Alei Waląga 8. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak