dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w samym sercu Gdyni usytuowana na 4 piętrze budynku z 2024 roku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

36,77 zł/m²598 m² 21 990 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna hala magazynowa o wysokim standardzie, usytuowana w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej Gdańska. Obiekt dysponuje przestronnym placem manewrowym oraz parkingiem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

52,94 zł/m²85 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona w centrum Sopotu, w drugiej linii zabudowy głównej arterii komunikacyjnej łączącej Gdynię z Gdańskiem oraz wyjazdem na autostradę A1. Lokalizacja, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

11 900 zł225 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atuty: komfortowy, czteropokojowy apartament z widokiem na morze ;tarasy 150 m/2 Lokalizacja: kamienna Góra to elegancka willowo- pensjonatowa dzielnica Gdyni położona na morenowym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczy apartament w postindustrialnym pięknym Młodym Mieście w Gdańsku. English version - down under the Polish text. Kamienica z 2024 roku, mieszkanie oddane do użytku 2025 - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

1 400 zł31 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujemy najemcę na długi termin. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m2, zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł52 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jacka Malczewskiego 90b w Gdańsku, na parterze trzypiętrowego budynku z 2013 roku (z windą). Miejsce świetnie skomunikowane zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podleśna

Reda,pomorskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Pokój z aneksem i wspólną łazienką w Redzie o powierzchni 24m2. Pokój znajduję się w na wysokim parterze w prywatnym domu z 2023r. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

4 999 zł67 m² 74,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie dla wymagającego najemcy w sercu Gdańska - centrum. Szukasz mieszkania, które łączy luksus, prestiżową lokalizację i najwyższy standard wykończenia? Oto wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku na ul. Łódzkiej 44 m 2 (nieopodal ronda Havla). 2 pokoje od zaraz Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku ,jest nowe ,wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

4 800 zł83 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,- - sypialni, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

3 500 zł80 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Do wynajęcia duże , słoneczne, ustawne mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji pomiędzy Redą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wstrzymana Pięknie zaaranżowane, w pełni umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu we Wrzeszczu, 200m od Garnizonu i od Galerii Bałtyckiej. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

153,06 zł/m²49 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal gastronomiczny z ogródkiem - Gdańsk Wrzeszcz - gotowy pod pizzerię. Na wynajem oferujemy w pełni wyposażony lokal gastronomiczny z ogródkiem, idealnie przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Źródło Marii

Gdynia,pomorskie

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem niezwykle przestrzenne i słoneczne mieszkanie położone w sielskiej, pełnej zieleni i interesującej historycznie zabudowie ulicy Źródło Marii w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo atrakcyjne, zadbane mieszkanie w domu z samodzielnym wejściem. Do mieszkania przynależy garaż na ogrodzonej posesji pod domem. Mieszkanie przestronne ze skosami, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 - pokojowe mieszkanie blisko akademii morskiej lokal: mieszkanie składa się z salonu, przedpokoju, kuchni, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie. Salon wyposażony m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł41 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Gdańsk Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze W pełni wyposażone | Dostępne od zaraz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Wrzosowa

Kalisz,pomorskie

3 150 zł200 m² 15,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia pomieszczenia produkcyjno- magazynowe w Kaliszu Kaszubskim, gmina Dziemiany. Doskonałe na stolarnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy ul. Andersa w Gdańsku w cichej i spokojnej okolicy blisko Armii Krajowej i pkm. Nieruchomość znajduje się na granicy dzielnic Morena oraz Jasień na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ariadny

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z mp o powierzchni 53 m 2 przy ul. Ariadny 2 w Gdańsku. *Nieruchomość* Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim. Atuty: nowoczesne i kameralne osiedle Mieszkanie w wysokim standardzie Duży słoneczny balkon Cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

4 450 zł72 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania wyjątkowy apartament w samym sercu Wrzeszcza w prestiżowej inwestycji Browar Gdański przy ul. Lelewela. Na terenie osiedla jest wiele oryginalnych restauracji, kawiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Rumia,pomorskie

1 800 zł45 m² 40,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujemy najemcę na długi termin. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Opolskiej w Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

2 400 zł39 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem dwu pokojowego lokalu mieszkalnego w Gdyni Grabówku. Mieszkanie po małym remoncie. Dwa ustawne i umeblowane pokoje ( mniejszy przechodni), oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Gdynia,pomorskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Witominie o powierzchni 65m2. Mieszkanie mieści się na zamkniętym os.Dominium. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł29 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, długoterminowy. Idealne dla 1 os. Oferujemy na wynajem dopiero wykończoną kawalerkę w centralnym punkcie dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wykończone i wyposażone. - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 3 piętrze bez windy. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Cicha i spokojna okolica. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Nowy, piękny i elegancko wyposażony apartament na osiedlu Perspektywa, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Via Estate prezentuje wyjątkowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem w Gdyni - dzielnica Obłuże, ul. Sucharskiego. Nowe, wyremontowane, urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Logistyczna

Gdynia,pomorskie

18 910 zł3 437 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Utwardzona działka przemysłowa - lokalizacja Gdynia Port, przedłużenie ulicy kontenerowej/logistycznej z bezpośrednim dojazdem do portów kontenerowych i w bliskości przy zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Rumia,pomorskie

12,50 zł/m²80 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 80 m , zlokalizowany w budynku położonym tuż przy dworcu skm w Rumi. To doskonała lokalizacja dla osób szukających miejsca z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdyńska

Miszewo,pomorskie

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia biuro o pow. ok.180 m2, zlokalizowane w Miszewie przy ul. Gdyńskiej w eleganckim biurowcu. Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze. Do dyspozycji najemcy łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

14 385 zł685 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-