dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 252 ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! W ofercie wynajmu trzypokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Mieszkanie idealne dla rodziny bądź studentów każdy pokój oddzielny! Cena 2600 zł Metraż 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12mcy +]. Mieszkanie dostępne od zaraz. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witryną idealny pod sklep lub punkt usługowy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji na jednym z największych osiedli Gdańska, zaspie. Bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w inwestycji Bastion Wałowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, tereny spacerowe, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 152 zł71,74 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia świeżo wykończony i gotowy do użytku lokal o pow. 90m2 w Chwaszczynie przy drodze krajowej, dobrze wyeksponowany. Lokal mieści się na 1- piętrze w budynku usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²58 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajmu przeznaczony jest lokal gk 1.1. o pow. 58,00 m (lokal w stanie - do adaptacji po poprzednim najemcy). Dopuszczalny rodzaj działalności: działalność handlowo-usługowa (z.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,20 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,2 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Antczaka 1C W Gdańsku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66,60 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku z 2025 roku. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie ma 66,6 m2. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne meble oraz sprzęty, takie jak pralko-suszarka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,50 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , które łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. Idealne dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²253,90 m² 4 062 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w Gdyni - Komfort, estetyka i Nowoczesność! Nowoczesny biurowiec zlokalizowany w sercu Gdyni, który łączy w sobie nowoczesną architekturę i eleganckie wnętrza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²629 m² 37 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witryną Przedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac utwardzony gruzem Na terenie przemysłowym z możliwym dostępem do bocznicy kolejowej/ biura / socjale Do wynajęcia 4500 m2 placu utwardzonego gruzem przy ulicy Siennickiej w Gdańsku. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Biurze fiesta zn w ramach zarządzania najmem - Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,30 m² 42,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, balkon, wysoki parter, miejsce parkingowe Słupsk, ul. Szczecińska Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:32/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 42 m2 na parterze po generalnym remoncie ' najem okazjonalny ' Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie 42 m2 częściowo umeblowane w bardzo dobrej lokalizacji ok 500.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,60 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością komfortowego odpoczynku w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na wynajem: hala przemysłowa o powierzchni wynoszącej około 1.000 m2, położona przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogromny potencjał inwestycyjny- centrum miasta! ***idealna oferta pod gabinet kosmetyczny, lekarski, centrum odnowy*** wynajem od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! czynsz miesięczny:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Lokalizacja: młode Miasto to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²81,68 m² 6 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu gdańskim. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Kiełpinku przy ul. Sympatycznej Osiedle wiszące ogrody. Słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w cztero piętrowym budynku z 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu długoterminowego w pełni funkcjonującą Stację Kontroli Pojazdów o powierzchni 150 m . Obiekt wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa z poziomu "0", posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²52 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia Lębork przy ul. Pułaskiego - 55 m pod różne działalności Szukasz miejsca na rozwój własnej działalności? Ta oferta może być bardzo dobrą propozycją dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,73 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki. Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i stylowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia (10m2),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²2 525 m² 68 175 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m , zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł305 m² 31,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem wynajmu jest hala konstrukcji stalowej ( obita płytą Obornicką 12 ) o powierzchni 300 mkw. z dobrym dojazdem do trasy S7 węzeł południe około 1,5 km. Posadzka ocieplona hydro.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²108,10 m² 10 810 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108,10 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko dworca Gdańsk-Wrzeszcz skm/pkp, galerii metropolia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

39,39 zł/m²33 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy z dużym parkingiem,media w cenie wynajmu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu pomieszczenie biurowe pod wynajem Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

109,68 zł/m²62 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 62m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z trzech pokoi o powierzchni 62m2. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Hala składowo - magazynowa zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części miasta, przy ul. Krzywoustego (vis-à-vis budynku zus).

Szczegóły ogłoszenia

52,45 zł/m²132,70 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 137 m2, położony w strategicznej lokalizacji na terenie stacji paliw "pod Żaglami". To idealna propozycja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

24 850 zł710 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość idealna pod magazynowanie lub produkcję usytuowana w doskonałej lokalizacji przy ul. Narwickiej w Gdańsku w pobliskim sąsiedztwie portu. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

46,20 zł/m²200 m² 9 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe