dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cicha

Żukowo,pomorskie

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 140 m2, na działce powierzchni 700 m2. Na parterze duża, otwarta przestrzeń, na którą składa się salon połączony z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, przytulne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Sucha 39 w Gdańsku *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 62,5 m2 *13 piętro- nowego apartamentowca *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy składa się z salonu z aneksem kuchennym, zamykanej sypialni oraz łazienki z prysznicem. Wśród udogodnień znajdują się multimedia (sieć Wi-Fi, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

85,37 zł/m²127 m² 10 842 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżą ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego! Na wynajem nowy lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim na parterze w nowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim. Atuty: nowoczesne i kameralne osiedle Mieszkanie w wysokim standardzie Duży słoneczny balkon Cichobieżne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

39,64 zł/m²81 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli poszukujesz lokalu użytkowego w nowym budownictwie w centrum Gdyni z dostępem do komunikacji miejskiej o powierzchni około 80m2 na działalności biurowo- usługową, mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Wachowiaka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z pokoju ( sypialni), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Reda,pomorskie

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 29m2 w Redzie. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i kameralnym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł45 m² 76,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Oferujemy na wynajem świeżo wykończone, umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m . Przemyślany układ pomieszczeń oraz nowoczesne wykończenie sprawiają, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podole Małe

Podole Małe,pomorskie

4 000 zł45 000 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do oddania w dzierżawę, 4,50 ha ziemi rolnej w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska, powiat Słupski. Oferowana działka jest ziemią rolną, uprawianą, klasa ziemi III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł28 m² 83,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem blisko morza? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w Sopocie - 54 m , 2 pokoje z aneksem i tarasem Oferujemy do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Sopotu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

24,18 zł/m²910 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia halę produkcyjną/magazynową wraz z częścią biurowo-socjalną o powierzchni ok. 910 m2, zlokalizowaną przy ul. Dąbrowskiego w Rumi. Dane techniczne: - konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 000 zł53 m² 38,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamek w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie, w otulinie Parku Krajobrazowego. Cały teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo słonecznych pokojów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe, bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Stawnej. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia i łazienka, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

8 700 zł213 m² 40,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Komfortowy dom z 3 sypialniami w cichej okolicy domów jednorodzinnych Mały Kack Gdynia Atuty: - komfortowy jednopiętrowy dom z 3 sypialniami i słonecznym ogrodem na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

170 zł/m²10 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 10m2 na parterze w centrum Gdyni. Cena 1700 zł brutto. Wejście z ulicy głównej. Aktualnie w skład lokalu wchodzi : pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament położony na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Parkur I. Na powierzchni 48 m2 urządzono: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę i obszerny hall. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

48,62 zł/m²54 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centralnym punkcie Fikakowa na vis a vis delikatesów Merkus .Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy. W chwili obecnej podzielony na 3 osobne pomieszczenia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Gdańsku blisko plaży na 3 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobra komunikacjia miejska. W skład mieszkania wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Volty

Gdańsk,pomorskie

11 000 zł270 m² 40,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym 150m ogrodem w Gdańsku, na granicy dzielnic morena/wrzeszcz. W skład nieruchomości wchodzą dwa lokale: dom (parter i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na I piętrze w domku jednorodzinnym, po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane, składające się z : - salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

39,95 zł/m²36 m² 1 438 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 36m2 na wynajem gdańsk-letnica biuro o powierzchni 36 m2 w Gdańsku Letnicy. Pomieszczenie biurowe znajduje się na 1 piętrze. W całym budynku jest zamontowany system alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

116,67 zł/m²120 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego, w którym od ponad dwudziestu lat funkcjonuje popularny pub o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, usytuowane na parterze na Fikakowie. Mieszkanie znajduje się w Gdyni na Wielkim Kacku W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki autobusowe. Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie Z ogrodem Dwa pokoje I Ogródek I Blisko natury | Na pograniczu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Komórka lokatorska | Garaż podziemny ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł74 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 3 pokojowy na osiedlu marina primore lokal: apartament składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, wc i łazienki. Salon wyposażony m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

900 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Na wynajem pokój jednoosobowy zamykany na klucz z dostępem do kuchni łazienki i toalety. Pokój jest całkowicie umeblowany. W pokoju jest szafa i biurko. Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57m , znajdujące się na drugim piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, wzniesionym w 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

96,77 zł/m²31 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal z witryną od ulicy Unruga - bardzo duży ruch pieszy i samochodowy < przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy przy ul. Unruga z witryną narożną dzięki której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

5 800 zł63 m² 92,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Bezpośrednio 63m2 3 pokoje przy plaży. (200m do pięknej plaży). Wynajem długoterminowy. Koszt 4 700 zł/miesiąc + Czynsz 1 100 zł Siłowania, bilard, sauna na terenie inwestycji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domeyki

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , na 1 piętrze w Gdyni, orłowo. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

2 300 zł32 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,71 m2 o przemyślanym układzie, znajdująca się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 32 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

111,77 zł/m²45 m² 5 074 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 45,4m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

6 000 zł78 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: wynajem na min. rok. Ścisłe centrum Gdyni. 4 pokoje. Lokalizacja: inwestycja cenionego dewelopera invest komfort Silver House położona jest przy ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bolszewo,pomorskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Bolszewa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Sienkiewicza. Połączenie z Wejherowem oraz Trójmiastem umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino. 5 piętro, ok. 47 m2. Winda Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, możliwość dostosowania mebli pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o bardzo wszechstronnym przeznaczeniu. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze budynku przy ul. Przemysłowej w Wejherowie. To teren miasta.