dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł31 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie umeblowane znajdujące się na Wejherowo przy ul. Sikorskiego. Powierzchnia mieszkania 30,60 m na którą się składają dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł64 m² 40,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

>Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze < na wynajem atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 400 zł56 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowym mieszkaniu! Na Zaspie życie płynie spokojniej. Wszystko, co potrzebne na co dzień, jest tu na wyciągnięcie ręki. Blisko do pracy, na uczelnię, nad morze. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 2500 zł metraż 53,50 m2 Opiekun oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy luksusowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 73 m , usytuowany na V piętrze (z windą) w prestiżowym kompleksie Granaria na Wyspie Spichrzów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Wejherowo,pomorskie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m2, na 1 piętrze zadbanego bloku, z odnowioną klatką schodową, z własnym naziemnym miejscem postojowym - zabezpieczonym ogrodzeniem, za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy zadbane jasne mieszkanie z 2 osobnymi pokojami i kuchnią , położone na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego na ul Widnej w Gdyni , bardzo dobrze skomunikowane z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu długoterminowego trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni. Do morza, plaży, terenów spacerowych odległość około 800 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Schuberta

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uniwersalne pomieszczenia (magazyn, produkcja,usługi, .) wraz z pomieszczeniem socjalnym w części wspólnej. Z bardzo dobrym dojazdem. Wydzielona część dużej hali magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

35,63 zł/m²320 m² 11 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie terenów portowych, z doskonałą komunikacją zarówno z drogą krajową nr 1 poprzez ul. Oliwską, jak i z siecią komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczęśliwa

Gdańsk,pomorskie

7 287 €850 m² 8,57 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem wyjątkowa powierzchnia magazynowo - biurowa o powierzchni 366 m2, znajdująca się w Gdańsku, w centralnej części Trójmiasta. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2pokojowe w Rumi Nowoczesny, 4 piętrowy blok został wyposażony w cichobieżne windy i gustowne klatki schodowe. Mieszkanie składa się z sypialni i salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

2 399 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji! Całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Schuberta

Gdańsk,pomorskie

9 000 zł280 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 500 zł46 m² 98,25 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rumia - kosynierów 80g Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku (2023rok) z windą, przy ulicy Kosynierów 80! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

3 500 zł64 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne I komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 64,4m2 Sopocie przy ul. Łokietka. **długoterminowo** Mieszkanie mieści się na parterze w 2-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

1 500 zł31 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w Jastrzębiej Górze, 31m2 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie na 1- piętrze o powierzchni 31,4 m2, znajdujące się w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

133,33 zł/m²8 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemny, słoneczny 3 pokojowy 46 m 2 apartament na 7 piętrze w samym Centrum Przymorza na ul. Rzeczypospolitej 7. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie parku, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / magazyn o pow. 200m2 na pograniczu Rumi i dębogórza/dębogórza-Wybudowanie. Hala jest nowa, o wyższym standardzie, wybudowana w 2022r. Wymiary 20/10. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Bogdanowicza

Słupsk,pomorskie

500 zł18 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę garaż jednostanowiskowy zlokalizowany w budynku wielorodzinnym przy ul. Bogdanowicza 4 w Słupsku. Garaż o powierzchni 17,5m2 wyposażony jest w bramę uchylną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

83,72 zł/m²86 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o metrażu 85,90 m2 na parterze z przeznaczeniem na każdą branżę nawet na gastronomię. W atrakcyjnej lokalizacji oraz położeniu. Dużym atutem lokalu są duże i przejrzyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 900 zł66 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2026-01-03 *do wynajęcia jasne mieszkanie przy ulicy Lawendowe Wzgórze *powierzchnia 29 m2 *1 piętro z windą *miejskie ogrzewanie *do mieszkania przynależy zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedronia

Gdynia,pomorskie

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perfekcyjne mieszkanie do życia to przede wszystkim komfort, styl i doskonała lokalizacja. Te wszystkie cechy posiada prezentowane mieszkanie. Apartament znajduje się w spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

7 900 zł196 m² 40,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:668 m²

Do wynajęcia budynek wolnostojący, o powierzchni 200 m w Rumi przy głównej ulicy Sobieskiego- droga krajowa .Gdynia-Szczecin, , ogrzewanie gazowe, miejsca parkingowe od frontu i z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł64 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy z lat 60-tych, idealnie usytuowane w samym sercu Starego Miasta! W okolicy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne i ciepłe mieszkanie do wynajęcia na granicy Gdańska i Sopotu blisko dworca skm,w pobliżu awf, ergo Arena, przychodnie szkoły. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Sea Salt na gdańskiej Zaspie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w samym centrum górnej części dolnego Sopotu. Sopot środek Trójmiasta, dlatego ta lokalizacja będzie idealnym miejscem na Twoje nowe biuro. Urokliwa Sopocka bardzo reprezentatywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 000 zł43 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43m2, położone na 2 piętrze, z balkonem. Bdb lokalizacja- blisko skm, uniwersytet Morski. Przed blokiem, na terenie należącym do wspólnoty, miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Tczew,pomorskie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest najem kawalerki o powierzchni użytkowej 28 m2 usytuowanej na 4 piętrze, przy ulicy Orzeszkowej w Tczewie. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

2 550 zł55 m² 46,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ustawne i słoneczne mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Wzgórze Maksymiliana w Gdyni posadowione w kamienicy na parterze, posiadające dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na 4 piętrze budynku z windą nowoczesnego budynku biurowo- usługowego. Położony w samym centrum Gdańska. Lokal składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 900 zł22 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym (ekspozycja wschodnia), łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na parterze o powierzchni 70 m2, usytuowany w ciągu pieszym przy ul. Reja. Idealny na piekarnię, gastronomię, sklep itp Składa się z pomieszczenia 55 m2 i czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 41m2 położony w miejscowości Gdańsk- centrum Odległość ważnych miejsc od obiektu: polska Filharmonia Bałtycka - 300 m, żuraw nad Motławą - 300 m, długie Pobrzeże - 500 m. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu w luksusowej inwestycji w świetniej lokalizacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - nowoczesne wykończenie, - doskonała lokalizacja nad Motławą, - wysoki standard, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

95,59 zł/m²68 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Gdańsku Letnicy o powierzchni 68 mkw. miejscem na reklamę. Lokal pod działalność gospodarczą, również gastronomię. Posiada 2 duże witryny. Lokal przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

12 735 zł566 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia część hali magazynową o pow. ok. 566 m2, zlokalizowaną w Gdyni Chyloni. Moduł zostanie wydzielony z hali widocznej na zdjęciu. Parametry techniczne hali: 1 brama.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij