dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obwodowa

Reda,pomorskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o pow. 46m2 w Redzie na prestiżowym osiedlu aqua sfera. Developer semeko. Budynek Atlantis z 2015r.monitorowany z winda, ochroną i recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rumia

Rumia,pomorskie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie położone w Rumi Janowie. Mieszkanie: oferujemy do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch pokoi: sypialni wyposażonej w duże, komfortowe łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

32 zł/m²255 m² 8 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Na wynajem lokal handlowo-usługowy idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biurowej, usługowej czy handlowej. Lokal składa się z dwóch mniejszych lokali 135m2 oraz 120m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Cylkowskiego

Bolszewo,pomorskie

40,77 zł/m²130 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Duży Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 130 m2 plus duża piwnica, garaż oraz pomieszczenia socjalne. Lokal znajduje się w Bolszewie, przy ul. Cylkowskiego 1. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w cichej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i jasne, - świetnie skomunikowane, - bliskość terenów zielonych. Mieszkanie: do wynajęcia przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 400 zł42 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy. Składa się z 9 nowoczesnych budynków, w których powstają komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

15,74 €/m²1 098 m² 17 282 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1098 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Jana z Kolna. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom do wynajęcia o pow.260m2 w Rumi. Działka aż 5800m2. Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

115,47 zł/m²43 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy lokal użytkowy o powierzchni 43,3 m2 wraz z antresolą o powierzchni około 12 m2, położony w samym sercu prestiżowego osiedla Garnizon, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2024 BEZPIECZNE TRANSKACJE WSPIERAMY WAŻNĄ POLICĄ OC Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkanie w Gdyni, położone w dzielnicy Redłowo przy ulicy Legionów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z ogrodem o pow. 35m2 w atrakcyjnej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

1 400 zł26 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny do 25.06.2024r. dla maksymalnie 2 osób! Mieszkanie Mafalda to mieszkanie typu studio znajdujące się ósmym piętrze bloku udostępniającego windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 w Gdyni na Dąbrowie na zamkniętym osiedlu z patio. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu. Budynek z 2000r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 750 zł42 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, kompletnie urządzone mieszkanie w Gdyni Redłowie. Mieszkanie jest położone na parterze kameralnego budynku po kapitalnym remoncie. Do budynku przynależy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena 5000zł/mc netto. Piętro budynku do wynajęcia o pow.100m2 w Rumi. W skład lokalu wchodzą cztery pokoje, trzy łazienki i korytarz. Ekspozycja okienna z południowego-zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena 4500zł/mc netto. Lokal w Rumi o pow.100m2 przy głównej trasie przygotowany pod gastronomię! W skład lokalu wchodzi sala główna, kuchnia, zaplecze socjalne i toalety. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Cylkowskiego

Bolszewo,pomorskie

42,29 zł/m²376 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 376 m2 plus duża piwnica, garaż oraz pomieszczenia socjalne. Lokal znajduje się w Bolszewie, przy ul. Cylkowskiego 1. Istnieje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe z kuchnią i łazienką, odświeżone i gotowe do zamieszkania. Lokalizacja to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu kawalarki o powierzchni 26 m2 mieszczącej się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk Stogi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł37 m² 60,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach na nowej inwestycji Zielony Południk dewelopera Eurostyl. To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

9 900 zł124 m² 79,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 106,36 m2, składające się z przestronnego salonu z jadalnią, otwartej kuchni, pokoju dziecięcego, sypialni głównej z przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, biuro < przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny lokal usługowy, usytuowany na parterze w III piętrowym budynku mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocurki

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie skomunikowane mieszkanie w centrum Gdańska. Historyczna, a jednocześnie intensywnie rewitalizowana część Śródmieścia. Zaciszna lokalizacja, od wewnętrznej części podwórka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

62 zł/m²136 m² 8 432 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czynsz najmu oraz opłaty dodatkowe podane w netto. W budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, biedronka, rossmann, żabka, apteka, cukiernia, sklep mięsny, poczta. krawiec

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

4 300 zł60 m² 71,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu komfortowego dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 60,5 m2, usytuowanego w samym sercu Gdyni. Ta nieruchomość zlokalizowana jest na 4/5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wejherowo,pomorskie

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, tylko długoterminowy! Bez prowizji! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 ,usytuowane na 2 piętrze w Wejherowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, przestronne, 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w nowym budynku z 2022 roku z windą przy ulicy Błoń Janowskich w Rumii Janowo. Składa się ono z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 46m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. 7 min spacerem od stacji Gdynia główna skm / pkp Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez zwierząt! Wymagane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English version below. Przedstawiamy ofertę nowego 2 pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanego przy ulicy Morskiej w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Torowa

Rumia,pomorskie

1 100 zł9 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój w Rumi, w wieżowcu na 1 piętrze w mieszkaniu 3-pokojowym. Dostepne od zaraz. Wspólna kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się w odległości 3 min. od skmki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Helska

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestronnego lokalu pod swoją działalność? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 200 m2 przy ul. Helskiej. Polecamy ze względu na dogodny dojazd obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

3 200 zł77 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Garnizon - ul. Hemara, gdańsk Wrzeszcz. Mieszkanie o powierzchni 49,7m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości mają zaszczyt przedstawić Państwu ofertę 2 - pokojowego mieszkania do Wynajęcia na Śródmieściu w Gdańsku. Legendarna lokalizacja: doki Living znajdują się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jedno pokojowe mieszkanie W gdyni chyloni przy ul. Morskiej mieszkanie: lokal o powierzchni 36 m2 składa się z salonu, oddzielnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

1 600 zł24 m² 66,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od końca maja Ustawna, przytulna położona kawalerka położona w odrestaurownej kamienicy w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie stanowi otwartą przestrzeń z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

9 900 zł238 m² 41,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji gdańsk letnica Z możliwym wjazdem tirów magazyn: do wynajęcia oferujemy nowoczesną halę magazynową o powierzchni 238 m2. Obiekt wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

2 500 zł44 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Babie Doły - wynajem długoterminowy. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Ikara, na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku, po remoncie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

78,70 zł/m²108 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Gdańsku Śródmieściu w pobliżu Motławy i Gdańskiej Starówki w zespole apartamentowców "nowa Lastadia. Mieści się na parterze apartamentowca. Lokal narożny 108.