dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wendy

Gdańsk,pomorskie

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Osowej w cichym, spokojnym miejscu. Na parterze znajdują się: - duży salon - kuchnia z jadalnią - łazienka Na piętrze znajdują się - 3 sypialnie w tym dwie mają balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 49m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje; jeden z szafą w zabudowie, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bojano

Bojano,pomorskie

34 zł/m²25 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia 4 niezależne pokoje o różnych powierzchniach w nowo wybudowanym budynku w Bojanie koło Gdyni ( dogodny dojazd z S6 ) na 1 piętrze budynku. Do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowany lokal do wynajęcia o pow.24m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Starowiejskiej. Lokal znajduję się na w wieżowcu na terenie zamkniętym z windą. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 35m2 w prestiżowej lokalizacji Gdańska na Garnizonie we Wrzeszczu. Apartament znajduję się w luksusowej inwestycji o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajmu od 02.12.2023 r. Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 z miejscem w hali garażowej. Zlokalizowane na 10 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. W przypadku najmu dla rodzin z dziećmi wymagana jest umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Wrzeszcz! studio sława to sentymentalny powrót do klimatycznych lat 80s, gdzie na otwartej przestrzeni 34 metrów spotykają się oryginalne meble prl-u, takie jak mini biblioteczka, mała komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 38m2 w inwestycji scala przy ulicy Łąkowej w Gdańsku. Lokal składa się z wyposażonego aneksu kuchennego połączonego z salonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w malowniczej dzielnicy Letnica w Gdańsku. Mieszkanie o powierzchni 32m2 i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

78,35 zł/m²48 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 48,5m2 w Gdyni Małym Kacku. Cena 3800,00 zł. Opłaty dodatkowe tylko prąd i woda wg zużycia. Ogrzewanie i Internet w cenie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 780 zł26 m² 68,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: komfortowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajduje się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą. Mieszkanie składa się z: - holu wraz z pojemną szafą z lustrem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Banino

Banino,pomorskie

6 500 zł170 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Położenie Dom położony na pograniczu Banina i Dąbrowy Miszewskiej. Dobry dojazd do obwodnicy oraz wszystkich dzielnic Trójmiasta. W odległości 3 km od pkm Rębiechowo. W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,6 mkw. znajdujące się na 4 piętrze bloku nr 27 w Kartuzach przy ul. Oś. Wybickiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

19 150 zł766 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową wraz z pomieszczeniami socjalnymi/gospodarczymi - 766 m2, zlokalizowaną w sąsiedztwie Gdyni, w miejscowości Dębogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

5 200 zł74 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Neptun Park z 2010 roku, zlokalizowane przy ulicy Wypoczynkowej w gdańskim Jelitkowie to jeden z najbardziej pożądanych nadmorskich, wakacyjnych adresów. To także świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boczna

Chwaszczyno,pomorskie

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej około 70m2 w kameralnym domu w Chwaszczynie z dużą działką aż ok 500m2! Mieszkanie znajduję się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze kameralnego bloku położone w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Mieszkanie jest odświeżone, nowe meble w pokojach. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodworcowa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej pod budynkiem, położone w Wielkim Kacku na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na wynajem zadbany piętrowy dom murowany, położony w Gdańsk Sobieszewo, w odległości 20 km od centrum Gdańska ( autobus komunikacji miejskiej 112). Urok miejsca podkreśla duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

8 500 zł101 m² 84,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji waterlane przy ul. Szafarnia w Gdańsku. Przestronne 3 pokoje na powierzchni 101 m2 oraz balkon z widokiem na Motławę i Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

51,55 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 48,5m2 w Gdyni Małym Kacku. Cena 2500,00 zł. Opłaty dodatkowe tylko prąd i woda wg zużycia. Ogrzewanie i Internet w cenie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczna

Cieplewo,pomorskie

4 000 zł131 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej (środkowej) na ul. Słonecznikowej w Cieplewie 5 km od drogi krajowej s6 i autostrady a1. Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

2 800 zł47 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości! Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gdyni przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł33 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się w jednej z najlepszych lokalizacji- gdańsk Zaspa. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa(galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, trzy pokojowe mieszkanie położone na osiedlu linea- inwestycji Allconu oddanej do użytku w 2023r. Nieruchomość doskonale zlokalizowana z idealną komunikacją łącząca inne dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal 2-pok o pow. 75m2 w Dobrzewinie. Dobrzewino jest położone między Chwaszczynem a Bojanem przy głównej trasie. Miejscowość dynamicznie się rozwija. Przeważa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz Oferta przeznaczona dla osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu z wysokością zarobków. Na budynku siłownia - dostępna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia funkcjonalnie urządzona, przytulna kawalerka z balkonem na nowo wybudowanym osiedlu. *W cenie najmu zewnętrzne miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zalety nieruchomości : - Lokalizacja : przystanek autobusowy 5 min pieszo od prezentowanego mieszkania (5 linii autobusowych, którymi dojedziemy bezpośrednio do Gdańska Głównego, wrzeszcza, sopotu, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

115 zł/m²200 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy lokal handlowo-usługowy w sercu gdańskiej starówki. Składa się on z dwóch poziomów. Lokal gastronomiczno - usługowy w bezpośrednim sąsiedztwie są restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

45,98 zł/m²87 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klimatyzowane biuro o wysokim standardzie wykończeń z ładnym widokiem w centrum. Lokal o powierzchni całkowitej 86 mk2 w centrum dzielnicy Wrzeszcz przy ch Manhattan. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opis Mam do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w Wejherowie na osiedlu Dzięcielskiego (osiedle ze szlabanami). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbirowa

Gdynia,pomorskie

1 790 zł48 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy Imbirowa 3c *lokal o powierzchni 47,7 m2 składa się z salonu z balkonem , sypialni , kuchni , łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow.100m2 w Gdyni na Chyloni. Lokal składa się z : czterech pomieszczeń głównych, kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, toalety i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł52 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu atrakcyjnego mieszkania na Gdańskim Jasieniu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w prestiżowej okolicy, która łączy w sobie spokój z dostępem do miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie o pow.60m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Gdynia,pomorskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 1-piętrze. Teren ogrodzony i zamknięty. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie. Położone na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na słoneczny balkon,sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Studio znajduje się w Centrum Gdańska. Apartament o powierzchni 30 m2 znajduje się na partnerze w budynku 4 piętrowym, usytuowane z oknami na południe, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 400 zł12 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Jednoosobowy pokój dla studenta (mężczyzny). Koszt wynajęcia to 950zł a opłaty i świadczenia 450zł. Wyposażenie pokoju nowe. Piętro 4 - winda. Lokalizacja ul. Pastelowa 6 (na Google Maps.