dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

4 100 zł65 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony, wykończony z najwyższej klasy materiałów apartament w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany ( Ocean Południowy). Budynek wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Biała

Gdańsk,pomorskie

8,36 €/m²788 m² 6 588 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 788 m2 na 2 piętrze, w budynku klasy B. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Białej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne jednopokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w Wejherowie na Osiedlu 1000-lecia. Warunki najmu Czynsz najmu 1 500 zł, kaucja 1 500 zł, opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 680 zł75 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Proszę o kontakt telefoniczny. Mieszkanie dla paczki znajomych 4 osób. Umowa podpisywana na pokoje. Duży pokój 1os. z balkonem o powierzchni ok. 20 mkw. Średni pokój 1os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzeniowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 980 zł64 m² 46,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Proszę tylko o kontakt telefoniczny. Haczyk: mieszkanie możliwe do wynajęcia od zaraz tylko do 25 maja 2024. Umowa najmu okazjonalnego. Jeżeli cenicie sobie spokój, ciszę i prywatność, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu prima reda przy ulicy Morskiej w Redzie, tuż przy granicy z Rumią, w otoczeniu inwestycji, które powstały za sprawą tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

13,80 €/m²615 m² 8 487 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 615 m2 na 5 piętrze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 850 zł44 m² 64,77 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! mieszkanie W najlepszej lokalizacji Z widokiem na morze! 15 minut spacerem do plaży! 2 pokoje, balkon I miejsce postojowe W hali garażowej! mieszkanie: przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Brzeźnie przy ulicy Broniewskiego. 600 m od plaży, 500m Hevellianum, dom zdrojowy, nieopodal molo w Brzeźnie, 500 m do pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2023-11-23 *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, wysoki standard *36 m2 *2 piętro *przy bloku duże patio z miejscem do wypoczynku, placem zabaw i parkingiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 41m2 położony w miejscowości Gdańsk- centrum Odległość ważnych miejsc od obiektu: polska Filharmonia Bałtycka - 300 m, żuraw nad Motławą - 300 m, długie Pobrzeże - 500 m. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort I nowoczesność Osiedle Beauforta 2 to część nowej, prężnie rozwijającej się dzielnicy w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. Składa się z 9 nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

12,35 €/m²693 m² 8 559 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 689 m2 na 5 piętrze, w budynku klasy B. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

1 799 zł32 m² 56,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Przytulna, w całości umeblowana kawalerka o powierzchni 32m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na styku dobrze skomunikowanej części Przymorza oraz Oliwy (tramwaj, skm, autobusy), jednocześnie w otoczeniu licznych kompleksów biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne mieszkanie do wynajęcia w malowniczej dzielnicy Przymorze w Gdańsku. To wyjątkowa oferta, a my jesteśmy gotowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia apartament nowoczesnie umeblowany 39 m2 na zamkniętym osiedlu. Zlokalizowany na trzecim piętrze w Inwestycji Neo Jasień Dewelopera Dekpol w otoczeniu malowniczej przyrody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla studenta, typu kawalerka na 9 piętrze z pięknym widokiem na morze i las. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska, blisko do obwodnicy Trójmiasta, 3 min do przystanku do autobusu, przystanek pkm Jasień). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Przystań Letnica położone jest w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie i starego parku nadmorskiego. Z Letnicy blisko jest także do centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek jest kameralny, niewielka hala garażowa. Rok budowy 2014. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Budynek znajduje się w samym centrum Garnizonu (wszystkie budowy w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

20 zł/m²893 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn o powierzchni 893 m2, wraz z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi, znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko drogi krajowej nr 7, obwodnicy oraz lotniska. Ten magazyn to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kładki

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Lokal znajdują się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy, w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie (osiedle Nowa Lęborska), w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Srebrniki to osiedle położone na granicy dzielnic Wrzeszcz oraz Morena, w otoczeniu licznych terenów zielonych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nie tylko pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustka

Ustka,pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament z ogródkiem blisko morza przy ul. Morskiej ( Struga Park Przewłoka) o powierzchni 50 m2, wiata garażowa 30 m2 , taras 30 m2 , ogródek działka 500 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Chrzanowskiego

Gdańsk,pomorskie

12,61 €/m²140 m² 1 765 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 140 m2 na parterze, w budynku klasy A. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Chrzanowskiego Bernarda. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

900 zł16 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Pokój (16m2) w domu jednorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy niedaleko Wydziału Zarządzania i Ekonomii ug, bardzo blisko skm. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka od wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 18m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

9 €/m²224 m² 2 016 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 224 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

36 324 zł1 188 m² 30,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni 1.188 m2 W tym 576 m2 na parterze i około 612 m2 powierzchni na antresoli. Dostępne od 1 grudnia 2020. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

14 €/m²1 800 m² 25 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 1800m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

5 700 zł66 m² 86 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się w nowej inwestycji tarasy bałtyku. Nowoczesny budynek wykonany w wysokim standardzie, ze strefą spa, siłownią oraz strefą rekreacyjną przeznaczoną dla właścicieli lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierów

Gdynia,pomorskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 przy ul. Pionierów Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Budynek i klatka schodowa bardzo zadbane. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

13,50 €/m²540 m² 7 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 540 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy B. Oferowane biuro znajduje się na ulicy Heweliusza. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mściwoja

Gdynia,pomorskie

20 €/m²171 m² 3 418 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokale modułowe : powierzchnie do aranżacji. Stawka do uzgodnienia. Na wynajem lokal handlowo-usługowy na parterze, narożny z dwoma nie zależnymi wejściami z zewnątrz, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

13,06 €/m²1 000 m² 13 065 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1 000 m2 na parterze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij