dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do własnej aranżacji o powierzchni 125m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w bocznej uliczce na parterze kamienicy z podjazdem. Lokal jest trzypoziomowy. Piwnica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

90 zł/m²210 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 210m2 na 1-piętrze w Gdyni, w Redłowie. Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią najważniejszego szlaku komunikacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe dwupokojowe mieszkanie na IV piętrze (winda) z widokiem. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleks hipermarketów, (basen) Aqwa Park, usługi, kościół, banki itd itp, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem blisko morza i parku Reagana? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Gdynia,pomorskie

133 zł/m²30 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem Pawilon Gastronomiczny Modułowy z 2022 roku położony w Gdyni Śródmieście bezpośrednio przy ulicy Jana z Kolna. Lokal Pawilon składa się z dwóch kontenerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

1 850 zł51 m² 36,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępne od września 2023r. na 12 miesięcy Umowa najmu okazjonalnego - wymóg aktu notarialnego [art. 777 kc] - koszty notarialne obciążają Właściciela Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu do wynajęcia w świetnym miejscu w Gdańsku? Idealnie trafiłeś! atuty: - 20 minut do plaży, - 5 minut do skm, - świetnie skomunikowane, - niezależne wejście - duży niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

32 zł/m²125 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładny apartament na osiedlu Marina Primore w Gdańsku. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych w Parku Regana. Budynek ogrodzony, z halą garażową. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolne Miasto

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł78 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament wykończony w wysokim standardzie, umeblowany i wyposażony. Nigdy nie był zamieszkany, został przygotowany specjalnie pod wynajem. Znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 750 zł72 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 72 m2 usytuowane na pierwszym piętrze bloku z 2013 roku. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi (14m2, 10m2), salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Port

Gdynia,pomorskie

18,03 zł/m²335 m² 6 040 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia magazynowe położone na terenie Portu Rybackiego w Gdyni ul. Hryniewieckiego 10 - budynek o numerze administracyjnym 65. Lokalizacja Budynek jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

3 050 zł59 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

OD 1 listopada 2023 r. Mieszkanie: jasne, bo słoneczne mieszkanie o południowej wystawie okiennej z gustownym wykończeniem w stylu nowoczesnego glamour i sprzętami agd wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu Central Park usytuowanym na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną zaledwie kilka minut od centrum Wrzeszcza. Z jego okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutkie mieszkanie, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane w stylu California Boho! Na wynajem całe mieszkanie lub każdy pokój osobno. Mieszkanie jest doskonale zlokalizowane, aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

4 700 zł99 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne mieszkanie w Gdyni Cisowej. Posesja ogrodzona. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki zkm, skm, sklep Biedronka i inne sklepy osiedlowe, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Przy Alejach powstała w rozwiniętej dzielnicy, a jednocześnie blisko plaży i Parku Reagana. Lokalizację doceniają zwolennicy aktywnego spędzania czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²288 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Biurowo-Usługowo-Handlowy 288m2 do wynajmu Gdańsk-Morena Lokal znajduje się przy centrum handlowym morena i hipermarkecie carrefour oraz Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ. Poszukujemy Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, przytulna kawalerka do wynajęcia! Wynajmij do końca października, a otrzymasz rabat - 500 zł na pierwszy czynsz! Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ulicy Raduńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

********spokojna dzielnica **** dużo zieleni ******** dobrze skomunikowana lokalizacja ********** Dwa niezależne pokoje (z każdego pokoju wyjściem na duży balkon) z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2-pokojowe W centrum gdyni niskie opłaty mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielonej sypialni, przedpokoju, łazienki o powierzchni 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Reda

Reda,pomorskie

4 000 zł600 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac/działka o pow. 600m2 w Redzie przy głównej trasie S6. Działka jest ogrodzona i nieutwardzona. Kształt prostokąta o wymiarach 49x13. Wjazd od ul. Wejherowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

43,74 zł/m²80 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal z przeznaczeniem na biuro lub usługi o pow. 80m2 przy ul. Morskiej dzielnica Gdynia Cisowa. Lokal mieści się na 1-piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

14 599 zł584 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn 583,97m2 w lokalizacji Gdańsk - Orunia. Od lutego 2023 roku dostępne będą pomieszczenia magazynowe oraz biurowo, handlowo - usługowe do wynajęcia. Magazyn znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stryjska

Gdynia,pomorskie

7 500 zł299 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w bardzo dobrym punkcie Gdyni. Nieruchomość położona w jednym z najlepszych punktów usługowych miasta, w odległości około 2 km od centrum Gdyni i portu ,w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Brzozowa

Gdańsk,pomorskie

790 zł9 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *dostępn oyd 2023-10-31. *Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 7-pokojowym na parterze kamienicy. *Bardzo blisko sklepów, restauracji, punktów usługowych, przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

700 zł6 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *dostępny od 2023-11-01 *do wynajęcia pokój jednoosobowy w pełni wyposażony w mieszkaniu 6-pokojowym. *Mieszkanie o łącznej powierzchni 73 m2. *Do dyspozycji lokatorów są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

90 zł/m²210 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

2 150 zł33 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc To funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

2 090 zł47 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie z balkonem. *3 piętro, 47 m2. *W pełni rozkladowe. *Znajduje się w dzielnicy Łostowice, dobrze skomunikowanej z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 900 zł41 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z garażem - 2 pokoje - os. Beauforta 2 nowe, komfortowe i przestronne mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Beauforta 2 w Pogórzu przy ul. Paderewskiego - tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Gdynia,pomorskie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w Śródmieściu Gdyni. Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie mieści się na 4-piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 37m2 z dwoma pokojami i oddzielną kuchnią i miejscem postojowym na wynajem. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

63,49 zł/m²38 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie biurowe o powierzchni 37,80 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:15/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 z dwoma oddzielnymi pokojami, salonem z aneksem kuchennym oraz balkonem usytuowane na osiedlu signum na ul. Żelaznej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targ Rybny

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, wygodnie urządzony apartament w doskonałej lokalizacji przy ul. Targ Rybny w Gdańsku do wynajęcia bezpośredio od zaraz. Opis apartamentu Mieszkanie o powierzchni 51 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Gdynia,pomorskie

2 500 zł65 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w kameralnym budynku w Gdyni Dąbrowej. Wolne do najmu od 2 listopada 2023. Dzielnica doskonale skomunikowana z Centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta, trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni, kamienna Góra. Nieruchomość położona w promieniu zaledwie paru minut spacerem od Bulwaru Nadmorskiego oraz wszelkiego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij