dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł50 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie na Łostowicach przy ul. Olimpijskiej znajdujące się na 1 piętrze 3- piętrowego budynku z 2009 r. W jego skład wchodzi salon (z wyjściem na balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

1 880 zł34 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i funkcjonalna kawalerka. Blisko obwodnicy, główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Rumia,pomorskie

31,05 zł/m²190 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal oraz wszelkie nakłady i wyposażenie o powierzchni 190 m2 znajdujący się w ścisłym centrum Rumi, tuż obok stacji skm Rumia, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po generalnym remoncie 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie mieści się w dobrze utrzymanym i zadbanym budynku. Teren częściowo ogrodzony ze wspólnym ogrodem i pasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Faustyny

Gdynia,pomorskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, przy ul. św. Faustyny 4, na osiedlu Wiczlino Ogród. Budynek oddany do użytku pod koniec 2020 roku, wybudowany przez renomowanego dewelopera hossa. Dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdynia na Obłużu. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym i wygody życia: - w odległości 5 minutowego spaceru sklepy spożywcze, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż brzegu Motławy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Polonica. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku wzniesienia, którego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

14 €/m²957 m² 13 398 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: alchemia to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409 w Gdańsku. Na budynek składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

84,99 zł/m²61 m² 5 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 61,3m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwórz swoją firmę w prestiżowym miejscu! Nowy lokal czeka na Ciebie! Miejsce, które proponuje powstało w reprezentacyjnej części Gdyni, co zapewnia nie tylko doskonałą rozpoznawalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem długoterminowy Lokal znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku na ulicy Mickiewicza 47, składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

58,82 zł/m²34 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 34m2 w Rumi. Lokal znajduję się na parterze z witryną w prywatnym budynku w centrum. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** super lokalizacja *** las *** cisza I spokój *** dobrze skomunikowane Z gdynią I sopotem *** lokalizacja: gdynia Wielki Kack , ul. Nowodworcowa - spokojna dzielnica w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Bursztynowa Zatoka znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowo wybudowanym osiedlu prima reda przy ulicy Morskiej w Redzie, tuż przy granicy z Rumią, w otoczeniu inwestycji, które powstały za sprawą tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

46 zł/m²25 m² 1 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

46 zł/m²38 m² 1 743 zł

 

 

 

Gdynia,pomorskie

56 zł/m²21 m² 1 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

46 zł/m²27 m² 1 242 zł

 

 

 

Gdynia,pomorskie

46 zł/m²25 m² 1 155 zł

 

 

 

Gdynia,pomorskie

46 zł/m²18 m² 823 zł

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Standard premium - nowoczesne wykończenie, 2-pokoje, blisko stadionu, morza I plaży. Bezpośrednio 0% prowizji. Promocja! dla osób prywatnych W pierwszym miesiącu najmu bonus 300 zł (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Słupsk,pomorskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Słupsk ul. Sobieskiego Do wynajęcia piękne, nowe 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy ul. Sobieskiego w Słupsku. Lokalizacja nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Kębłowo,pomorskie

3 200 zł94 m² 34,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na Wynajem Luksusowy dom w pięknej okolicy - 140 m2, 4 pokoje, 2 toalety w Kębłowie! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 3-pokoje Gdańsk Nowy Port. Mieszkanie o powierzchni 63m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Składające się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł28 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny! Dla pary, dla singla, studenta. Bez zwierząt! Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia bardzo ładnie wykończone, 1 pokojowe mieszkanie z wydzielonym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

14 €/m²1 390 m² 19 460 €

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

1 200 zł17 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Pokój dwuosobowy w domu jednorodzinnym. Cena 1200zł + 300zł wszystkie media. Pokoje są umeblowane (łóżko, szafa, stolik nocny, lampka nocna, stół oraz krzesła). W obiekcie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu centralpark usytuowanym na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną zaledwie kilka minut od centrum Wrzeszcza. Z jego okien rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu "nadmorski Dwór" w dzielnicy Brzeźno, zaledwie 5 minut pieszo od morza. Osiedle oddzielone od miasta sosnowym zagajnikiem. Zapach igliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 75m- mieszkanie na 1. Piętrze w Domu Dwurodzinnym w Rumi - Idealne dla Młodej Pary oferta na wyłączność! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

1 950 zł22 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie ( Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

56 zł/m²59 m² 3 285 zł

 

 

 

Rumia,pomorskie

58,82 zł/m²34 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal do wynajęcia o powierzchni 34m2 w Rumi. Lokal znajduję się na parterze z witryną w prywatnym budynku w centrum. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe , funkcjonalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe z balkonem. *Cicha okolica, jednocześnie blisko pełnej infrastruktury, centrów biurowych i handlowych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij