dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 252 ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

209,33 zł/m²45 m² 9 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską | Wejherowo ul. Rybacka Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesny, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²60 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł netto opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Opera *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

48 400 zł2 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą - Gdańsk, al. Jana Pawła II 29 Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,30 m² 82,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska Letnicy. Lokal, mimo bliskości plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

76,27 zł/m²118 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do wynajmu lokalu zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie, wybudowanym przez uznanego dewelopera. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w zespole apartamentowym Nowa Lastadia, który.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 63m2, 2 pokoje z piwnicą, położone w Gdyni na Obłużu, blisko morza i plaży. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 63m2 w Gdyni, ul. Pułkownika.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Wejherowskiej w Chyloni. Położenie gwarantuje bardzo dobre połączenie ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²150 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 150 m2 na wynajem gdańsk-letnica nowoczesne biuro znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 150 m2 w Gdańsku Letnicy. Biuro aktualnie składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Centrum położone na parterze w budynku przy ul. Staszica 11 w Słupsku Powierzchnia lokalu 34m, idealny dla pary, singla lub małej rodziny. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

38 700 zł1 930 m² 20,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny obiekt magazynowy z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową, zlokalizowany w Chwaszczynie. Obiekt posiada magazyn wysokiego składowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod sklep spożywczo-monopolowy! dostępny od zaraz przy głównej ulicy - idealna lokalizacja! tylko U nas! lokalizacja: kąty Rybackie to jedna z najbardziej popularnych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie położone w inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. To zdecydowanie projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł51 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Fikakowo. Położone na parterze piętrze w trzypiętrowym piętrowym budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament dla wymagającego klienta o pow. 86m2 w dzielnicy Gdańska - Jelitkowo. Tylko 350m do plaży i morza! Nieruchomość znajduje się w kompleksie kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynamujący! Przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m 2 , z balkonem położone w ścisłym centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł8 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji! Działki do wynajęcia w Gdańsku Osowej bezpośrednio przy Obwodnicy, castoramie, black Red White. Możliwość najmu powierzchni od 1000m2. Działka może zostać utwardzona na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,83 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gdyni Orłowie z miejscem postojowym w hali. Do wynajęcia jest przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej części Orłowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

7,81 zł/m²1 600 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem działka o powierzchni 2000 m z halą i kontenerem biurowym Teren utwardzony asfaltem - przygotowany do intensywnego użytkowania, w tym dla pojazdów ciężarowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z biurami i przyziemiem 500 m2 Pruszcz Gdański. Na wynajem powierzchnia całkowita 500m2; - biuro 160 m2 - magazyn 200 m2 - przyziemie 140 m2 Po kapitalnym remoncie w roku 2023. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

248,44 zł/m²45 m² 11 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana serwisowana powierzchnia biurowa dla 10-15 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,90 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone w Gdańsku, w dzielnicy Chełm przy ul. Suchanka 6b. Lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²135 m² 6 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Elbląskiej w ścisłym centrum Gdańska w pobliskim sąsiedztwie portu. Pomieszczenia - dostępna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²176,55 m² 9 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pow. 160m2: 8 pom. o pow.: (46,20+24,2+13,4+17+14,3+15,1+17,8+28,4) + 2 WC (13+9,4 m2) + część wspólna tj. 16,05m2. Lokal biurowo-usługowy. Lokal wyposażony w system wentylacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40,50 m² 91,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35,40 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni ul. Chylońska 74 Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wieżowca z windą. Przy budynku liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²362,88 m² 18 144 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 2, sopot Powierzchnia uż.: 362,88 m Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 55/2 o pow. 1401 m Cena: 50,00 zł/ m Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

220,67 zł/m²15 m² 3 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięknie zaprojektowana powierzchnia biurowa dla 3-4 osób Spaces Wave Gdansk *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²10 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 637 m² 48,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

- u nas bez prowizji - - polecamy - nowoczesny obiekt W doskonałej lokalizacji, o szerokim przeznaczeniu - biura - usługi - szkoła - klinika - centrum konferencyjne - szkoleniowe - etc. -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²39,65 m² 2 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia świetnie wyeksponowane nowoczesne lokale biurowo-handlowo-usługowe z dużymi witrynami o powierzchniach 40-55 m2 w doskonałej lokalizacji w Gdyni Wiczlino, na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij