dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 252 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia obiekt usługowy w Bożympolu Małym. Oferujemy na wynajem wyjątkowy obiekt usługowy o powierzchni całkowitej 545 m i użytkowej 345,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²140 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk - Otomin. Biuro o powierzchni 140 m2 znajdujący się na 1 piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany ekologiczną pompą ciepła. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²68,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usytuowany w Matemblewie przy ul. Potokowej Lokal biurowy / handlowo-usługowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: biuro rachunkowe, instytucja.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²647,79 m² 7 126 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro położone w centrum Gdyni w eleganckim biurowcu Baltic Business Center. Lokalizacja zapewnia nam doskonały dostęp do komunikacji, zaledwie 3 minuty do Dworca Głównego, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²89,50 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5 m , usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 2500m2. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, dostępny od stycznia 2027 roku. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku Kokoszki z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy | parter | witryny | 2 wejścia Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze kamienicy, z bezpośrednim wejściem od frontu budynku. To funkcjonalna przestrzeń, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Rumi. Powierzchnia 40m2 - 2800zł/mc netto lub 32m2- 2500zł netto. W skład lokalu wchodzą pomieszczenia główne. Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po oddaniu i remoncie! Mieszkanie położone na II piętrze w 7-piętrowym budynku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! najemca nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa wynajmujący! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz się wprowadzić od razu? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Gdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano,.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²68,84 m² 757 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom, po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażony i przygotowany na przyjecie nowych pracowników. w Rotmance- miejscowości, graniczacej z Pruszczem Gdńskim. Lokalizaca:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowoczesne budownictwo - wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-handlowo Gdańsk-Letnica (możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu) Atuty nieruchomości: oferta obejmuje 320 m2 powierzchni magazynowej połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest hala magazynowo- produkcyjna, idealna również jako warsztat znajdująca się bezpośrednio przy ul. Oliwskiej. Obiekt świeżo po remoncie w pełni gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie miejsce, które od pierwszego dnia przyciąga spojrzenia i budzi ciekawość przechodniów. Ten lokal gastronomiczny łączy w sobie prestiż lokalizacji z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

34,82 zł/m²14,36 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe na nieczynnym Dworcu w m .Słosinko o łącznej pow. 14,36 m2 (8,64 m2+5,71 m2). Miesięczna stawka czynszu wynosi 129,24 zł netto. Podana cena najmu jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

32,09 zł/m²187 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Gdynia ul. Morska Oferujemy na wynajem lokal użytkowy położony w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł26 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja Porto położona jest zaledwie 10 minut spacerem od latarni morskiej. Lokalizacja blisko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna, pozwala na dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²540 m² 38 556 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł267,10 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek biurowy wolnostojący usytuowany w dobrym punkcie komunikacyjnym w centrum Sopotu. Położenie budynku gwarantuje wygodny dojazd ze wszystkich części Trójmiasta, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w prestiżowym budynku z widokiem na park! Pełen przestrzeni, niezwykle ekskluzywny apartament, w pełni wykończony i wyposażony. Aranżacja przygotowana pod kątem jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem najmu, jest hala z funkcją magazynową zlokalizowana przy trasie dk20. Hala ogrzewana. Prąd trójfazowy. Posesja ogrodzona. Miejsca postojowe w obrębie obiektu. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycyjny budynek do wynajęcia o pow.200m2 w Gdyni na Oksywiu. Na tym etapie istnieje możliwość aranżacji pod klienta lub także potencjalny najemca może wykonać prace przygotowawcze we.

Szczegóły ogłoszenia

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Gdyni - w dzielnicy Grabówek, przy jednej z głównych arterii miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Utwardzony plac składowy, produkcyjny na terenie ogrodzonym położony w Gdańsku Osowej, w sąsiedztwie m.in. Castoramy, black Red White, stacji Lotos. Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł108 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Biuro i magazyn do wynajęcia w bliskiej odległości od Bytowa! Miejsce idealne na rozpoczęcie biznesu!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Poszukujesz pokoju w spokojnej dzielnicy, blisko przyrody, a jednocześnie niedaleko centrum Gdańska (15 min autobusem)? Lubisz po pracy czy zajęciach na uczelni wyskoczyć na spacer do lasu lub.

Szczegóły ogłoszenia

79,74 zł/m²308 m² 24 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolnostojący, niezależny budynek przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, kosmetycznej, szkoleniowej, biurowej. Usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 m2. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie blisko morza. Oferujemy do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie o bardzo ciekawym rozkładzie: wejście do lokalu jest z poziomu I piętra na którym znajduje się obszerny salon z wyjściem na duży balkon, wc oraz kuchnia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone w nadmorskiej miejscowości Puck, w dzielnicy Nowy Port, przy ul. Szyprów. Jest to nowoczesna nieruchomość z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²2 900 m² 174 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Unikatowa Oferta - Nowoczesny Budynek z Potencjałem na Biuro, siedzibę Firmy lub Lokal Handlowo-Użytkowy Przedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł280 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem, hala magazynowa, ulica Miodowa, słupsk, 4500,- pln Na wynajem atrakcyjna hala magazynowa o powierzchni 280 m2 położona przy ulicy Miodowej w Słupsku. Wynajem długoterminowy, minimum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł29,50 m² 91,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka z prywatnym ogródkiem Al. Rzeczypospolitej 4, możliwy również wynajem na biuro lub lokal usługowy. Oferuję na wynajem w pełni umeblowaną kawalerkę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo jasne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w sercu dolnego Sopotu. Nieruchomość oferuje idealny układ dla rodziny lub osób pracujących zdalnie - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~165m2 na nowo powstającym osiedlu "solano". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Wielkopolskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²365,50 m² 23 574 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. Sześciokondygnacyjny biurowiec powstał w 2022 roku. Jego architektura.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²83,35 m² 9 169 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w stanie dewelopersim, do własnej aranżacji, z dużymi witrynami, położony na parterze w inwestycji doki z 2024 roku. Oferujemy do wynajęcia lokal w stanie.