dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 258 ogłoszeń

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 50m zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Kampinoskiej 10f/2. Oferujemy nowoczesną przestrzeń, idealnie przystosowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

67,03 zł/m²32 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy w biurowcu A klasy przy ul.Kieleckiej w Gdyni. Oferowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Lokal składa się z dwóch biur o metrażu łącznym.

Szczegóły ogłoszenia

86,10 zł/m²25,80 m² 2 221 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (25,8m2 ) bezpośrednio przy Al. Grunwaldzkiej w świetnie skomunikowanej części Wrzeszcza. Lokal bez wyposażenia, do samodzielnej aranżacji. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł400 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Budynek przemysłowo- usługowy- borkowo Gdańskie wraz z działką Posiadamy do wyjęcia budynek przemysłowo - produkcyjno - usługowy o powierzchni 400 m2. położny na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Niepodległości. Na powierzchni 43,70m2 znajdują się: wygodna sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przestronna łazienka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²320 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na wynajem oferujemy Państwu lokal w centrum Bytowa o dużym metrażu pozwalającym na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku. Rozpoznawalny adres, vis a vis Parku Reagana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

533 zł106,63 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu magazynu o pow. 106,63 m2 w miejscowości Brusy. Magazyn zlokalizowany jest obok Dworca Brusy. Możliwość wydzierżawienia gruntu wokół magazynu (dz. 491/8, obr. Brusy, pow. 1218.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł56,34 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,34 m 2 , położone w niedalekiej odległości od centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł2 500 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn wysokiego składowania o łącznej powierzchni 2500m.kw., zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Budowlanych. Hala 2378m.kw, wysokości 8,25m, posadzka niepyląca o nośności 5t/m.kw., 4.

Szczegóły ogłoszenia

24 850 zł710 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-handlowo Gdańsk-Letnica (możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu) Atuty nieruchomości: przestrzeń z możliwością powiększenia powierzchni - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł378 m² 22,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala/magazyn wraz z utwardzonym placem. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do nieruchomości możliwy od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

69,57 zł/m²115 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Widoczność, prestiż, centrum- lokal usługowy 115m2 Na wynajem reprezentacyjny lokal usługowy położony w absolutnie topowej lokalizacji - w centrum Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Perspektywa w Gdańsku, przy ul. Powstańców Warszawskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w centrum Pruszcza Gdańskiego - 200 m Atuty: duża powierzchnia - 200 m pod biuro, usługi lub cichą produkcję. 14 funkcjonalnych pokoi na 1. piętrze, część.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²93 m² 8 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea. Linea w Gdańsku to nowoczesne, wieloetapowe osiedle składające się z 6 budynków wielorodzinnych oraz 27.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku (zaspa), w nowoczesnym budynku z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²554,50 m² 30 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod usługi gastronomiczne, położony w Sea Towers w Gdyni. Nadmorska lokalizacja, a zarazem bliskość centrum miasta czy portu jak i głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36,50 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie w Sopocie z widokiem na las. Preferowany najem długoterminowy. Niestety zwierzęta nie są akceptowane. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²422 m² 15 614 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - windy, - parking naziemny, - zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

61,99 zł/m²114,53 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro mieszczące się w nowoczesnym, kameralnym budynku biurowym. Powierzchnia netto biura (bez części wspólnych) to 96,54 m2, na które składa się głownie duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

17,39 zł/m²69 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale do wynajęcia - idealne pod usługi, biuro lub gabinety Oferujemy na wynajem lokale użytkowe zlokalizowane w dogodnej części miasta, w pobliżu komunikacji miejskiej, centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

83,27 zł/m²82,86 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności W dobrej lokalizacji? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony na nowoczesnym osiedlu Chwarzno Polanki. To inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I widokiem na morze 700 m od plaży | Widok na morze | Dwa poziomy | Taras na dachu | Wysoki standard wykończenia | Zewnętrzne miejsce parkingowe Na.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²204 m² 3 019 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²89,50 m² 4 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem moduł biurowy z trzech gabinetów o pow. 89,5 m2. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 89,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²19 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: budynek położony jest przy kameralnej ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni. W pobliżu znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo - usługowe, opieka zdrowotna, apteki, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Hala Produkcyjno-Magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym! Obiekt o łącznej powierzchni ok 1702 m2 na który składa się: - hala produkcyjno-magazynowa (ok 1245 m2), - 6.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²22 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 zł4 464 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia część dz. Nr 325/14 obręb myślice o pow. 4464 m2. Jest to grunt po zlikwidowanej linii kolejowej. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł135,40 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego, stylowo wyremontowanego apartamentu Z kojącym widokiem na las I na panoramę miasta? atuty: - apartament gotowy do zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak.