dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 255 ogłoszeń

3 800 zł32 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju. Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62,50 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy ofertę mieszkania 3 pokojowego położonego na 2 piętrze budynku z 2005 roku, z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu. Bliskość natury, duży balkon, przestronna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt: do wynajęcia obiekt o powierzchni użytkowej ok. 400 m2. Budynek składający się łącznie z czterech kondygnacji. (piwnica, parter, i piętro, poddasze użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie również dostępna opcja Wynajmu kwater pracowniczych ul. Wita Stwosza / lokal dwupoziomowy / powierzchnia 126m2,! atuty nieruchomości: ścisłe Centrum - Pruszcz Gdański, otoczenie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - pokój z aneksem i łazienka wyremontowane kilka miesięcy temu. Słoneczne, wysokie sufity optycznie dodają przestrzeni. Nowocześnie wykończone. Ustawne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec położony w ścisłym centrum Sopotu, blisko Dworca pkp - 3 min, monte Cassino- 5 min, molo i morza. Mieszkanie składające się z trzech pokoi. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

827 zł1 034 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 175/2 obręb lębork 9 o pow. 1034 m2, działka niezabudowana położona przy ul. Staszica. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 zł1 090 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na wynajem atrakcyjna działka położona w miejscowości Ostrzyce, w województwie pomorskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ostrzyckiego. Nieruchomość usytuowana jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 90 m2 mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta oraz szkoły podstawowej. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²110,11 m² 5 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1156,62m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10go.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł300 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 300m2. Cztery bramy wjazdowe z poziomu zero. Wysokość 3,5-4m2. Lokal składa się z przestrzeni magazynowej, biura, łazienki. Teren ogrodzony, plac.

Szczegóły ogłoszenia

3 248 zł224 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 224 m2 na wynajem gdańsk nowy port. Do wynajmu magazyn o powierzchni 224 m2 Pomieszczenie magazynowe znajduje się na pierwszym piętrze z dostępem do windy towarowej. Czynsz najmu 14,50.

Szczegóły ogłoszenia

84,44 zł/m²44,70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gaudium nieruchomości prezentuje lokal użytkowy, który stanowi solidną bazę do stworzenia własnego, rozpoznawalnego biznesu. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,12 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ulica Piotrkowska zlokalizowana jest na gdańskich Łostowicach. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej okolicę wypełniają tereny zielone i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piętro budynku do wynajęcia o pow.287m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni przy głównej trasie Gdynia-Rumia. Powierzchnia 287m2 - 10.100zł/mc netto. Faktura vat. Lokal znajduję się na 2-ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 zł160 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Delta oferuje do wynajmu kompleks trzech budynków magazynowo - produkcyjnych, zlokalizowany w miejscowości Trzebielino, w środkowo - zachodniej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam do zaoferowania Państwu działkę usługową na wynajem znajdującą się w miejscowości Sucumin. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 30 m przygotowany pod piekarnię lub cukiernię - gdańsk zaspa - dostępny od zaraz Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokoje na wynajem - Sopot, al. Niepodległości 793 Do wynajęcia pokoje w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 120 m w Sopocie, w świetnej lokalizacji przy Alei Niepodległości 793.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40,98 m² 75,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem od września października do końca czerwca lub od września całoroczny. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Rybaki Górne 7.

Szczegóły ogłoszenia

22 337 zł1 162 m² 19,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn zlokalizowany w części przemysłowej Gdyni. Wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego prowadzącą zarówno do portu jak i na obwodnicę Trójmiasta i drogi A1, s6 i S7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. 3 maja 3, kościerzyna Powierzchnia uż.: 50 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: działka ewid. nr 517/2, 517/5 o pow. 903 m2 Cena: 45,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

100,27 zł/m²83,77 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 83,77 m2 na parterze, narożny z witrynami, położony na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego 2 Do wynajęcia jest lokal użytkowy znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

101,91 zł/m²157,36 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,50 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro wex Nieruchomości w Słupsku oferuje do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,50m2, położone na pierwszym piętrze przy ul. Mochnackiego.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²100 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 100m2 dla 10 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,83 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²136 m² 7 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 136 m , usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł61 m² 67,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 60m2 do wynajęcia centrum Gdańska ul. Rajska 8 Apartament znajduje się na II piętrze (winda), jest w pełni umeblowany i wyposażony. Doskonała lokalizacja w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

44,77 zł/m²281,41 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy + magazyn | 281 m | Letnica | parter + zaplecze Na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 281,41 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,71 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: studio jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

37 440 zł2 080 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:210 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn przy obwodnicy Trójmiasta Magazyny - 20km od portu w Gdańsku (dct) i 26km od portu w Gdyni (bct), 6km.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²83 m² 7 885 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w sercu Gdyni 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w nowoczesnym budynku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²238,95 m² 19 116 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Piętro budynku w stanie deweloperskim o pow.238.95m2 w znakomitej lokalizacji Kosakowa przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w nowym budynku na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie, 100 m od Motławy i hotelu hilton. Mieszkanie całkowicie wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i przedpokojem. W salonie okno.