dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 258 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Istnieje możliwość najmu większej powierzchni. Lokalizacja: bezpośrednie sąsiedztwo prężnie działającego centrum handlowego Powierzchnia: 1 250 m Cena: 5 000 zł netto / miesięcznie (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na wynajem działka o powierzchni 10 855 m2. Nieruchomość mieści się w strategicznym miejscu bezpośrednio prze węźle komunikacyjnym trasy S7, w Żukowskim Korytarzu Inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24,30 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przy ul. 23 Marca w Sopocie. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni 24,3 m , położony jest na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,37 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Ptasiej w Gdańsku, w obrębie dzielnicy Chełm która jest coraz chętniej wybierana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta tylko w naszym biurze! Do wynajęcia w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie idealne dla 15 pracowników, zapewniające wygodę i funkcjonalność w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Niepołomickiej 27. Lokal jest całkowicie nowy, wykończony w wysokim standardzie i nigdy nie był zamieszkany - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2-krotność czynszu

Do wynajęcia pokój w atrakcyjne zlokalizowanym mieszkaniu a po generalnym remoncie wszystko nowe! Generalnie mieszkanie składa sie z 4 niezależnych pokoi i jest dedykowane dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

74,63 zł/m²67 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Lokal posiada wejście bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1907 roku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 6a, w samym sercu Gdańska - kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²60 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 60m2 dla 6 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja w sercu Gdyni, -miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie najmu, -w pełni wyposażone mieszkanie, -funkcjonalny układ idealny dla pary, -3.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

64,70 zł/m²244,20 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Biuro do wynajęcia do wynajęcia w nowoczesnym budynku w Gdańsku Rębiechowie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska oraz przystanku Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes turystyczny | pensjonat nad rzeką | 11 pokoi | kłodawa Gotowy obiekt pod wynajem - zacznij zarabiać od pierwszego dnia Na wynajem długoterminowy w pełni przygotowany pensjonat dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe dla studentów w świetnej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenia - 3 oddzielne pokoje, - łazienka z prysznicem, - toaleta, - otwarta kuchnia, - przestronny korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę, położoną w ścisłym centrum Gdyni w przedwojennej zadbanej kamienicy wyposażonej w windę. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł41,26 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym W rumi. Zapraszamy do wynajmu komfortowego i bardzo słonecznego mieszkania położonego w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 83 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - na Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

77,14 zł/m²24,63 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowoczesny budynek z 2024 roku spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1 piętrze domu (ostatnie piętro). Do dyspozycji najemcy również piwnica oraz ogród. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69,88 zł/m²170,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem | 170,30 m | Gdynia, ul. Śląska Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170,30 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Morenie przy ul. Kusocińskiego Osiedle Kusocińskiego. Zupełnie nowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ośmio kondygnacyjnym budynku z 2026r (cichobieżna winda).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po generalnym remoncie. Duży pokój 19,5m2, drugi pokój 11,6m2, osobna kuchnia 8,7m2. duża Łazienka 4,8 m2, przedpokój 6,4 m2 plus Balkon (logia) 6m2 i pomieszczenie gospodarcze (piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry, posiadamy magazyn do wynajęcia 1000 m2 w Tczewskich Łąkach obok Tczewa, 35 km od Gdańska, 13 km od autostrady A1. Z przeznaczeniem na magazyn, drobną produkcję, itp. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz dość mieszkań na chwilę , które wymagają doposażenia i kompromisów? Tutaj wprowadzasz się i po prostu mieszkasz. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²56 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem biuro - Gdynia Śródmieście/ulica Polska. Lokalizacja/usytuowanie - Gdynia Śródmieście (ok 1000.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie najem długoterminowy / minimum 12 miesięcy/ dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia 2-pokojowy apartament zlokalizowany w Gdańsku Wrzeszczu na osiedlu garnizon. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny i przestronny, czteropokojowy apartament znajduje się na 1 piętrze w inwestycji Riverfront. Wykończony ze szczególną dbałością o każdy detal- największe wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,50 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Gdańsk Brzeźno. Doskonała lokalizacja, 200 m od plaży, mieszkanie po remoncie. Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 zł105,30 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca bez prowizji Wyjątkowy, 3-poziomowy apartament w sercu Dolnego Sopotu - ul. Ceynowy Najem długoterminowy Jeśli marzysz o zamieszkaniu kilka kroków od plaży, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oliwa Park to adres dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż Apartamentu miejsca z atmosferą, spokojem i wyważoną estetyką codzienności. Kameralna inwestycja ukryta pomiędzy zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta mieszkania w inwestycji Żurawie - serce Młodego Miasta Przedstawiamy ofertę nowoczesnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Żurawie, która stanowi kwintesencję Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli myślisz o własnym biznesie albo szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć działalność, mam do wynajęcia lokal użytkowy, który dobrze się do tego nadaje. To przestrzeń dająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53,91 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dla maksymalnie 4 osób - najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy. Dostępne od 1 lipca Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, położone blisko centrum Rumii, pod lasem. Osiedle Jachtowa stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne - nowe - w pełni umeblowane mieszkanie 1-pokojowe o pow. 32m2 wraz z dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Standard podwyższony. Całe wyposażenie prawie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 705 zł4 603 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 413, obr. Krojanty o pow. 4.603 m2. Informacje na temat nieruchomości można.