dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

3 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu dzielnicy Przymorze z pięknym widokiem na Olivia Star i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mieszkanie: genialnie umeblowane 2 niezależne pokoje. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żukowo

Żukowo,pomorskie

7 450 zł189 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia najchętniej dla rodziny lub firmy komfortowy dom wolnostojący z fajną funkcjonalną działką i tarasem. Dom nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł48 m² 87,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - Nowa Letnica, gdańsk Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 47,80 m2, położony na dziewiątym piętrze nowego, siedemnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Warszawska

Gdańsk,pomorskie

81,39 zł/m²134 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 134 m2, o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku. Wygodny dostęp do lokalu (również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

3 500 zł57 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje po generalnym remoncie z ogródkiem. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennyma, 2 ustawnych sypialni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia- stylowo wykończony 2-pokojowy Apartament Premium o powierzchni użytkowej 44 m2 w położony na 1-piętrze w inwestycji waterlane vintage w Gdańsku przy ul. Wałowej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

48,07 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania od 01.05.2026 r. Opłaty: - najem 2500 zł - dodatkowo opłaty za media według zużycia (ok. 300-500 zł) - jednorazowa kaucja 2500 zł atuty: - prestiżowa lokalizacja, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe, przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Nieruchomość mieści się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z komórką lokatorską przy ul. Zabłockiego 10 C w Gdańsku. Nieruchomość: mieszkanie posiada 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pszenna

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | Gdańsk Śródmieście | Balkon | Hala garażowa | Wysoki standard Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

2 500 zł44 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, zadbane mieszkanie 3pok - funkcjonalnie zaaranżowane i wyposażone z balkonem, na 1. piętrze, na osiedlu "towarowa 29" w Rumi. Salon z aneksem kuchennym, wygodna sypialnia, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy i nie zamieszkały jeszcze przez nikogo 2-pok.apartament w WATERFRONT o pow.38m2 z loggią. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Balladyny

Gdynia,pomorskie

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z prywatną łazienką i wspólną kuchnią o pow. 26m2 w Gdyni w Orłowie blisko morza. Studio znajduję się w prywatnym domu na wysokim parterze. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Górnego Wrzeszcza w Gdańsku, tuż obok centrum handlowego Manhattan. Idealne dla osób poszukujących lokum w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborskiego

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł53 m² 54,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem. 2900 koszt wynajmu plus opłaty administracyjne. Około 800 zł. Kaucja 5000 złotych. Mieszkanie wolne od 16.02.2026r. Atuty: - 2 km do politechniki Gdańskiej, - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

3 250 zł61 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy! Mieszkanie 4 pokojowe( salon+3 sypialnie). Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania położonego przy ulicy Gdańskiej w malowniczej dzielnicy Gdańsk Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdynia,pomorskie

55,31 zł/m²226 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- u nas bez prowizji - - polecamy - rewelacyjne, prestiżowe miejsce - najkorzystniejszy odcinek - środek ulicy świętojańskiej - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Gdynia,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdyni przy ul. Wybickiego, nieopodal ulicy Świętojańskiej - jednej z głównych, a zarazem najruchliwszych ulic w Gdyni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Develia w Gdańsku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii o powierzchni 5,6 m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Morenie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, przy ulicy Morenowe Wzgórze, w dobrej i spokojnej lokalizacji (10 min samochodem do centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wygodne mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze z windą. Gdańsk Jasień, ul. A. Gabrysiak. 3 pokoje: 2 sypialnie i duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

2 950 zł90 m² 32,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2950zł netto/mc. Mieszkanie dla firm do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi salon z jadalnią i otwartą kuchnią, dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Słupsk,pomorskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się na 2. piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

5 200 zł73 m² 71,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: 72,7 m2, 3 pokojespacerem do serca Gdańskaklasyczne wnętrzespokojna okolica Opis Mieszkanie o powierzchni 72,7 m2narożne, świetnie doświetlone dużymi oknamiprzestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Pruszcz Gdański, ul. Benedykta Dybowskiego spokojna, dobrze skomunikowana okolica z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i infrastruktury usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52 m to wyjątkowa propozycja 3 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

3 850 zł45 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy! W perfekcyjnej lokalizacji 2-pokojowe mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w zadbanym budynku na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł31 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości Wschodnia ekspozycja i widok na wschód słońca - mieszkanie bardzo jasne, poranne światło tworzy przyjemny klimat każdego dnia. 5 piętro w budynku z windą - komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w sercu Sopotu i poczuć jego klimat, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na wynajem kawalerka w zabytkowej, wyjątkowej kamienicy Sopotu. Mieszkanie znajduje się na 3.