dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 842 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 450 000 zł4 200 m² 345,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Gdańsk,pomorskie

160 000 zł33 m² 4 833,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 160 000 zł metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zawodzie

Gdańsk,pomorskie

879 660 zł3 258 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3258 m2 z możliwością dokupienia drugiej przyległej działki o powierzchni 8598m2. Łącznie do zagospodarowania 11856 m2. Działki położone obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

511 280 zł35 m² 14 574,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów minimum -10% od ceny katalogowej mieszkania. Tylko w listopadzie. Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

55 zł/m²405 m² 22 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W doskonałej lokalizacji Budynek usytuowany bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym pkp/skm/pkm/ztm Gdańsk - Wrzeszcz, co zapewnia dogodną komunikację z resztą Trójmiasta, lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

133,33 zł/m²8 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem w Pasażu Handlowym Siewert w Bojanie przy ulicy Wybickiego 18, na 2 piętrze - wynajem pod branżę związane ze zdrowiem i urodą. W Pasażu handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

2 200 zł49 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama! Bardzo ładne, zadbane mieszkanie w centrum Gdyni składające się z salonu o pow. 17m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w promocyjnej cenie 555 239 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

551 424 zł31 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul. Siennickiej. Inwestycja: apartamenty inwestycyjne dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

105 zł/m²63 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy, położony w turystycznej części Gdańska, na osiedlu Brabank. Bardzo dobrze widoczny od strony ulicy, w pobliżu wiele innych lokali usługowych. Charakterystyka Lokalu: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

4 800 000 zł120 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Luksusowe Apartamentowce Blue Marlin znajdują się w prestiżowej części Sopotu - oddalonej o zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, przy ulicy Parkowej. Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Azymutalna

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²179 m² 10 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W budynku klasy A przy lotnisku Powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Nowoczesny obiekt klasy A zlokalizowany w sąsiedztwie lotniska im Lecha Wałęsy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 155 961 zł96 m² 12 099,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnica. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe mieszkania 3- i 4-pokojowe 900 metrów do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

949 000 zł34 m² 28 328,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

50 m od deptaka Monte Cassino, na parterze kamienicy. 400 m do morza i 450 m do dworca pkp/skm. Typowo turystyczna lokalizacja w Sopocie Dolnym. Wyodrębniony z gruntem (grunt 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sztum

Sztum,pomorskie

210 000 zł52 m² 4 031 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję komfortowe mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 52,10 m2 znajdujące się w miejscowości Mleczewo, w gminie Stary Targ, pow. sztumski. Bardzo dobry dojazd: -od Sztumu 6,4 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Reda,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem dostępną tylko w Naszym biurze. Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Redzie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł207 m² 6 038,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom bliźniaczy parterowy z poddaszem mieszkalnym położony na działce o powierzchni 546 m2. Budynek podpiwniczony z garażem na poziomie piwnic. Dwa mieszkania w jednym: 2 kuchnie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w czteropiętrowym.