dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 842 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Najemca nie płaci prowizji! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m usytuowane w Gdańsku - Śródmieściu. Zamieszkaj w pobliżu Motławy i korzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

270 000 €92 m² 2 934,78 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wille w San Javier, hiszpania Typ inwestycji: kompleks 31 jednopoziomowych i dwupoziomowych willi Typy willi: jednopoziomowe wille z 2 lub 3 sypialniami i 2 łazienkami. Dwupoziomowe wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł70 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne mieszkanie w dobrym standardzie na Śródmieściu na sprzedaż, kilka kroków od Gdańskiej Motławy! atuty: -Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, -Liczne atrakcje, restauracje, zabytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wejherowo,pomorskie

41,98 zł/m²143 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal handlowo-usługowy przy ulicy Tadeusza Kościuszki 1 w Wejherowie. Lokal jest usytuowany na parterze narożnej kamienicy, obecnie znajduje się tam sklep papierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borowo,pomorskie

119 000 zł700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę gruntu o powierzchni 700 m kw w Borowie koło Kartuz. Działka nie ma zapewnionego dostępu do drogi publicznej. Na tym terenie nie uchwalono miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Lotnicza

Miszewo,pomorskie

16 900 zł715 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W miszewie magazyn: do wynajęcia oferujemy halę magazynową o powierzchni 715 m2 w dobrej lokalizacji z dostępem dla tirów. Duży parking przed budynkiem. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

644 000 zł64 m² 9 996,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu bardzo stylowo urządzone 3- pokojowe mieszkanie w centrum Kościerzyny przy ul. 8 marca, które usytuowane jest na parterze w 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 771,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie doskonale zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie generalnym, znajdujące się przy ul. Stryjewskiego, w dzielnicy Stogi. Nieruchomość: przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

825 000 zł72 m² 11 426,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Atuty nieruchomości: - słoneczny balkony - 3 sypialnie - świeżo remontowana elewacja - miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 000 zł) - elastyczny termin wydania charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Nad Stawem

Gdańsk,pomorskie

67 zł/m²487 m² 32 629 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne biura przy pkp/skm/pkm wrzeszcz Powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Gdańsk - Wrzeszcz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Dobrzewino,pomorskie

610 000 zł130 m² 4 710,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu inwestycję Archit Deweloper - Inwestycja na ul. Żytniej w Dobrzewinie - komfort mieszkania! 1. Ogólny opis inwestycji 2. Dostępność oraz ceny 3. Rozkład pomieszczeń 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

506 231 zł28 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Koleczkowo,pomorskie

1 589 000 zł261 m² 6 099,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Zapraszam do wspaniałego domu jednorodzinnego w Koleczkowie k. Gdyni. Nieruchomość o dużej powierzchni użytkowej wynoszącej 260 m2. Ta nowoczesna nieruchomość, zbudowana w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 070 000 zł79 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowy apartament zlokalizowany w wizytówce Gdyni jaką jest inwestycja Sea Towers renomowanego dewelopera Invest Komfort. Wyróżnia go: - taras z widokiem na nabrzeże - Loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

489 000 €158 m² 3 094,94 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Willa w Orihuela Costa luksusowa nieruchomość z prywatnym basenem Lokalizacja: orihuela Costa, costa Blanca. Opis nieruchomości: wspaniała inwestycja składająca się z 10 ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy ul. Trakt św. Wojciecha gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 300 m2. Magazyn znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorskich

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł66 m² 28 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Urokliwe, klimatyczne mieszkanie w Centrum Sopotu jednakże w bardzo spokojnej cichej okolicy. Mieszkanie kameralne - jedyne na piętrze z ogromnym potencjałem ponieważ istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafranowa

Gdynia,pomorskie

480 000 zł52 m² 9 248,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie położone przy ulicy Szafranowej, na spokojnej i zielonej Dąbrowie. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo - usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

797 600 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł98 m² 8 619,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - 10 minut pieszo do tętniącego życiem miejskim Wrzeszcza - bliskość terenów zielonych z terenu osiedla wchodzisz do Parku Jaśkowej Doliny! - rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Dolne. Inwestycja bardzo kameralna, w budynku znajdują się tylko 4 mieszkania o powierzchniach 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe W centrum gdyni Z miejscem postojowym lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Arkońska

Gdańsk,pomorskie

62,83 zł/m²254 m² 15 961 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro W kameralnym kompleksie Powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Obiekt zlokalizowany w biznesowym sercu Gdańska, w odległości 800 m od dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

58 zł/m²523 m² 30 334 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze budynku biurowego klasy A Lokal może być dostosowany do każdej działalności. Budynek wyposażony w nowoczesne systemy wymiany oraz kontroli powietrza i oświetlenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł47 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni z pięknym widokiem. Pełne dziennego światła I Balkon | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

362 000 zł28 m² 13 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Nowiny

Gdańsk,pomorskie

7 900 zł240 m² 32,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn I pomieszczenia biurowe W doskonałej lokalizacji przy ul nowiny gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 240 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kistowo

Kistowo,pomorskie

348 000 zł50 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferujemy Państwu nowy drewniany domek całoroczny w stanie deweloperskim umiejscowiony na Kaszubach w Kistowie, gm. Sulęczyno. Kameralne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

390 954 zł26 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i urządzone, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni. Do morza, plaży, terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

829 000 zł51 m² 16 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w malowniczej dzielnicy Gdyni, orłowo 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, 1 piętro. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W budynku klasy A W centrum gdyni Powierzchnie biurowe z opcją przystosowania układu funkcjonalnego do potrzeb najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości kilometra od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 275 142 zł47 m² 27 130,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania deweloperskie w Gdańsku Oliwie! Ostatnie sztuki. Jedno z piękniejszych, kameralnych miejsc w willowej części Oliwy. Tuż przy Parku Krajobrazowym. Szczególny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

699 999 zł50 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 49,60 m2 : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

62,64 zł/m²237 m² 14 834 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na terenach młodego miasta Powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Obiekt zlokalizowany na historycznych terenach Młodego Miasta, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na Gdańskiej Letnicy, przy ul. Starowiejskiej. Lokal o powierzchni użytkowe 45,80 m2, składa się z salonu z dostępem do dużego balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamierowo

Kamierowo,pomorskie

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 123 m²

Na sprzedaż oferujemy dom parterowy o powierzchni użytkowej 140m2, usytuowany na działce 3123m2. Nieruchomość położona w Kamierowie, na obrzeżach Skarszew. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mickiewicza

Sztum,pomorskie

26,95 zł/m²590 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal użytkowy położony W centrum miasta obiekt: do wynajęcia oferujemy Lokal użytkowy o powierzchni 589,93 m2 położony przy ul. Adama Mickiewicza w centrum Sztumu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdańsku oliwie - osiedle oliwski park lokal: apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Apartament jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij