dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

185 000 zł880 m² 210,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 880 mkw w Gołubiu, powiat Kartuski. Marzysz o domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 485 zł25,12 m² 15 067,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 052 m² 235,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną lub w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 3.052 m2, usytuowana w malowniczym i pełnym zieleni Warznie. Lokalizacja w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł902 m² 698,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta premium | ogrody tesoro mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m z imponującym ogrodem aż 290 m - w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,29 m² 9 163,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla! 2 pokoje z oddzielną kuchnią na osiedlu bajkowym mieszkanie: na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (z.

Szczegóły ogłoszenia

566 100 zł62,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zamiana lub sprzedaż. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego z miejscem postojowym zewnętrznym na ogrodzony terenie, położonym w Gdyni Pogórzu. W pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56,89 m² 11 777,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne o wielkości 56.89 m2, dobrze skomunikowane z centrum Gdańska, blisko Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (400 m. do przystanku skm Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

8 910 zł330 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna hala magazynowa wraz z częścią biurowo-socjalną o powierzchni ok. 330 m2 usytuowana w Gdyni przy ul. Hutniczej. Wysokość hali 10m. Posadzki bezpyłowe. Segmentowa.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł183,43 m² 4 682,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż tylko parter z odrębną kw gdzie znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł160 m² 3 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z dużym potencjałem, położone w spokojnej i malowniczej okolicy. W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni 160m z 1920 roku.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż jedną z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Mieliczki, niedaleko Skórcza. Działki te są idealne pod budowę domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

787 500 zł7 159 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy unikatową ofertę inwestycyjną, która łączy w sobie potencjał biznesowy i komfort życia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji regionu. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,78 m² 12 123,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 468 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj wyjątkową ofertę działki położonej w malowniczej.

 

 

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

276 150 zł25,28 m² 10 923,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,28 m | Parter | Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,28 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 899 m² 53,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2899 m2, położona w Trzepowie 3 km od Przywidza. Wydana decyzja o warunkach zabudowy, pow. zabudowy 11% Niedaleko znajduje się Jezioro Łąkie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł750 m² 1 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mostach, ul. Bukszpanowa blisko Zatoki, z pełnym uzbrojeniem. Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę położoną w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajduje się na 3 piętrze budynku z windą przy ul. Kasztanowej. Składa się z salonu z balkonem, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł6 500 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka w Niepoczołowicach - Twoje miejsce wśród natury! Szukasz miejsca, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stają się codziennością? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł402 m² 5 970,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 656 zł27,82 m² 16 989,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,12 m² 13 435,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Wacława Kłoczkowskiego w gdańskiej dzielnicy- ujeścisko. Lokalizacja zapewnia możliwość odpoczynku od zgiełku miasta dzięki wszechobecnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 124 m² 150,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie 4 działki o powierzchniach: 1124 m2, 1193 m2, 1169 m2 oraz 1844 m2, w miejscowości Szemud! To idealne miejsce dla osób pragnących posiadać działkę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł11 286 m² 79,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną W trzebielinie przy drodze krajowej nr 21, w powiecie bytowskim. Działka O powierzchni 11286 M2 Z przeznaczeniem pod budowę 10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna, położona w gm. Redzikowo (dawniej gm. Słupsk), w m. Bierkowo przy ul. Leśnej. Działka o numerze ewidencyjnym 103/4, powierzchni 0,43 ha.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka 3000m2, ogrodzona, utwardzona gruzobetonem. Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł65,90 m² 1 335,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta sprzedaży mieszkania w Barcinie, gmina Kępice Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1908 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł52,35 m² 13 753,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze ładnej kamienicy w centrum Gdyni. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, usług, punktów handlowych. Składa się z 2.