dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 609 ogłoszeń

1 800 000 zł1 311 m² 1 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:18 263 m²

Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło bytowa. Pałac z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W stanie do remontu I rewitalizacji lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł87,66 m² 6 046,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość na lęborskim rynku. Lokal usytuowany na najbardziej dogodnym I piętrze zaledwie 4-rodzinnej kamienicy w samym sercu miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

829 999 zł90 m² 9 222,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bliźniak na sprzedaż w miejscowości Nowy Tuchom o całkowitej powierzchni po podłodze ok. 90 m , a powierzchnią użytkową wynoszącą 69,66 m . Przestronny salon z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:848 m²

Atuty Lokalizacja Łeba to nadmorskie miasto w północnej Polsce, znane z pięknych plaż, portu rybackiego i unikalnych ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Latem przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

856 040 zł21 401 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Poczucie swobody I niezależności - działka Z możliwością uzyskania warunków zabudowy oraz podziału. Duża działka na razie rolna lecz z dostępem do drogi publicznej oraz mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 853 zł25,31 m² 12 400,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Finanse - możliwy zwrot 23% podatku vat: podatek pcc: 0% (kolejna oszczędność na starcie). Prowizja: 0% (brak dodatkowych kosztów po stronie Kupującego). Kluczowe dane apartamentu: metraż: 25,31.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł247,70 m² 11 909,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m (pow. użytkowa: 206,5m ) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

254 880 zł1 416 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa mieszkaniowa. Wkoło lasy i zabudowa jednorodzinna. Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: kostkowo to wieś kaszubska położona w gminie Gniewino. Wejherowo oddalone jest o niecałe 20 km, a stąd już chwila dzieli Cię od Trójmiasta. Idealna miejsce dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 101/24 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski. Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m . Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - Karwiny. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł62,51 m² 28 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze inwestycji Spektrum dewelopera Eurostyl przy ul. Obrońców Wybrzeża (gdańsk Przymorze). Budynek 17-piętrowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 300 m² 257,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni około 3300 m2, która powstanie z podziału działki nr 145/10 o pow. 5000m2, położona w miejscowości Lisewiec gm. Kolbudy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 668 m² 134,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bezpośrednia linia brzegowa Jezioro Wdzydzkie - idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł1 395 m² 1 071,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka mieszkaniowa na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych i rezydencji w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 231 479 zł54,31 m² 22 675 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny lokal usługowy w prestiżowej inwestycji granaria - serce Gdańska! W ofercie dostępne również dwie nieruchomości położne na tym samym poziomie ( V piętro) w metrażach:.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł90,12 m² 33 288,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z bliskością morza I kameralnością osiedla Spokojna okolica | Bliskość morza I Nowoczesne budownictwo Prestiżowa lokalizacja, bezpośrednio w pasie nadmorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W nadmorskiej części gdańska Świetna lokalizacja | Blisko plaży | Dwie łazienki | Komfortowy układ | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 996 m² 139,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Tczew Śliwiny, 83-110 Warunki Zabudowy Cena: 420 000 zł Powierzchnia: 2996 m nr.działki 31/8 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 168 m² 402,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona działka na osiedlu domów blisko Jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: działka znajduje się w Tuchomiu, blisko urokliwego jeziora, gdzie można spędzać wolne chwile ze znajomymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj bliżej wszystkiego - 4 pokoje, 112 m , 2 balkony, widok na Gdańsk | Siedlce, ul. Lecha Bądkowskiego Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 496 zł66,51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal z ogródkiem | Reda | Pompa ciepła + fotowoltaika Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal mieszkalny A2 położony w nowoczesnym domu jednorodzinnym dwulokalowym, zaprojektowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 074 264 zł113,49 m² 18 277,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja Leśna Sonata w sercu natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,85 m² 9 096,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Cedrach Małych, ul. Kolorowa - blisko Gdańska i morza! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 65,85 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Lokal w pełni urządzony. Interesuje nas wynajem od września października maksymalnie do końca czerwca. Uwaga - 4 piętro bez windy Brak balkonu Parkowanie przed budynkiem gratis - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł230 m² 4 865,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy 4-stanowiskową myjnię samochodową zlokalizowaną na końcu trójmiejskiej obwodnicy, przy ul. Morskiej w Gdyni. Lokalizacja obiektu zapewnia duży ruch. Myjnia wraz z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż - gotowa inwestycja nad morzem: 5 niezależnych apartamentów we wsi Tupadły sąsiadującej z Jastrzębią Górą. Wyjątkowa oferta dla inwestora! lokalizacja: tupadły to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł69 m² 8 188,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Gdańskiej w Rumi. Lokal o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia