dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Rumia,pomorskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | wynajem | blisko skm | blisko centrum | piwnica | wyposażone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia - Gdynia Śródmieście, ul. Bema 27 miejsce parkingowe w cenie najmu! ? Lokalizacja: gdynia Śródmieście, ul. Józefa Bema 27 - ścisłe centrum Gdyni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka po remoncie | Gdańsk Przymorze | blisko parku i plaży Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk, działka pod mieszkania pnb. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5 262 m z pozwoleniem na budowę budynków mieszkalnych i usługowych. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Pępowo,pomorskie

990 000 zł123 m² 8 075,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Na sprzedaż: segment środkowy w Pępowie (ul. Hallera), z fotowoltaiką na starych zasadach i garażem w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa: 105,93 m2 (po podłodze 113,51 m2) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartamenty Przy Plaży to inwestycja zrealizowana przez ndi w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Trójmieście - zaledwie kilka metrów od plaży i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kościerska

Żukowo,pomorskie

1 501 500 zł5 005 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa - Żukowo, ul. Kościerska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Żukowie przy ul. Kościerskiej, o numerze ewidencyjnym 1191/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 675 000 zł79 m² 21 149 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

79.2m | 3pok | Osobna kuchnia | 2x Parking hala | Narożne | Widok | Plaża | Osiedle premium | Oferta bez prowizji | Mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do zamieszkania do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

674 000 zł33 m² 20 203,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Gdyni przy ul. św. Piotra. zlokalizowane na parterze w przedwojennej kamienicy z lat 30, po kapitalnym remoncie! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tokary

Tokary,pomorskie

698 000 zł100 m² 6 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

633 569 zł49 m² 13 033,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja dla ciebie I twojej rodziny lub pod wynajem! wyjątkowa lokalizacja! Kuchnia i sypialnia główna od wschodu! Salon od południa! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle nadmorze powstało w dzielnicy bogatej w tradycje wypoczynkowe. Lokalizacja inwestycji oznacza bliskość brzeźnieńskiej plaży, dosłowne sąsiedztwo Parku Haffnera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł47 m² 10 021,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: * 3 min od przystanku autobusowego i tramwajowego; * 8 minut do plaży rowerem; * 15 minut autem do Gdańskiej Starówki; * Liczne ścieżki rowerowe; * Pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Południowa

Gdańsk,pomorskie

339 000 zł21 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w klimatycznej kamienicy nad morzem. Mieszkanie - układ I standard Mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej ok. 21 m2 mieści się w niskiej zabudowie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

665 662 zł55 m² 12 074,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 55,13 m z balkonem to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy. W centrum mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Ustka,pomorskie

545 000 zł49 m² 11 154,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty lokalizacji: plaża wschodnia 500 m Port i nabrzeże 450 m Promenada nadmorska 600 m Most obrotowy 400 m Latarnia morska 650 m Park Chopina 300 m Restauracje, bary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka do szybkiego wydania mieszkanie Na sprzedaż nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

469 000 zł24 m² 19 542 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie z widokiem - Kamienna Góra, gdynia oferta dostępna tylko W naszym biurze Na sprzedaż kawalerka (możliwość zakupu przez obcokrajowców) 23,96 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

2 325 445 zł277 m² 8 392,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gdyni | transatlantyk, śródmieście Top lokalizacja | Ścisłe centrum | Budynek z recepcją i ochroną | Klimatyzacja | Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego, położonego w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Kalinowej w dzielnicy Gdańsk Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Warzenko,pomorskie

699 000 zł1 500 m² 466 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikatowa działka nad jeziorem w Warzenku - pierwsza linia zabudowy! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa smakuje lepiej tylko dlatego, że pijesz ją z widokiem na taflę jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

9,09 zł/m²1 100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gorąca oferta! Z przyjemnością informuję, iż mamy w ofercie nieruchomość na wynajem, w doskonałej lokalizacji, z rewelacyjnym dojazdem - plac z zapleczem biurowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Łeba

Łeba,pomorskie

3 294 000 zł7 320 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 7320m2 oddalona od morza 250m oraz od jeziora Sarbsko ok 450m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

29,95 zł/m²36 m² 1 078 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 36 m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 5 piętrze. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 29,95 zł netto /1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł41 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 8 piętrze w zadbanym budynku z windą. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, zieleń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł37 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,39 m , położone przy ul. Nieborowskiej. Atuty nieruchomości: - ekspozycja południowa zapewniająca dobre doświetlenie wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

1 229 991 zł68 m² 18 000,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowy kompleks apartamentowo-biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal usługowy składa się z: * biura, * przedsionka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tokary

Tokary,pomorskie

649 000 zł100 m² 6 473,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czaple,pomorskie

1 399 000 zł141 m² 9 905,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Czaplach - gotowy do wyydania Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 141,23 m , położony na przestronnej działce 806 m w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł48 m² 14 087,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu słoneczne 2 pokoje Z balkonem - gdańsk zaspa Blisko morza | Park Reagana | skm 5 min | Tramwaj i autobus pod blokiem | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 459 451 zł69 m² 21 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty W śródmieściu gdańska Wykończony i wyposażony apartament w nowej, prestiżowej inwestycji | Bliskość zabytków i najważniejszych atrakcji Głównego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Rumia,pomorskie

1 150 000 zł155 m² 7 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Cicha | Centrum | Działka 655 m2 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w centrum Rumi, przy ul. Cichej - w spokojnej, kameralnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Przetoczyno,pomorskie

297 000 zł1 050 m² 282,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050 m2, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Przetoczyna, blisko węzła Szemud, który umożliwia dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

545 500 zł64 m² 8 457,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom z rynku pierwotnego - 64,5 m | 3 pokoje | 2 łazienki | balkon | fotowoltaika | opcja adaptacji poddasza (dom może mieć 4 lub nawet 5 pokoi) Na sprzedaż komfortowy.