dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 059 000 zł76 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł39 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali - Gdańsk, ul. Pastelowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2. piętrze narożnego budynku z windą, na osiedlu Jasień Bulwary - inwestycja dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł1 050 m² 570,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1050 m w Kiełpinie Górnym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1050 m , położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! atuty: - bliskość centrum, politechniki Gdańskiej oraz gumed - świetna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 050 000 zł213 m² 9 644,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Miejski Charakter Kompleks 7 zaprojektowanych przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza dociera mnóstwo światła dziennego, osiedle położone jest przy wewnętrznej, kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 43,73 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luzino,pomorskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy w Luzinie, zaledwie kilka minut od centrum i dworca kolejowego. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Straszyn,pomorskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma balkonami Straszyn, ul. Dworcowa Cena promocyjna do końca maja obniżka o 20 000 zł od ceny podanej w ogłoszeniu! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, nowe jeszcze nie zamieszkałe w Gdyni, mały Kack. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie na 1 piętrze w spokojnej okolicy Wzgórze Bernadowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

340 000 zł25 m² 13 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowa architektura | Dla Ciebie lub pod wynajem Kupujesz bezpiecznie, z gwarancją najniższej ceny. Atuty: 1-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji na Gdańskim Jasieniu Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, na nowym osiedlu Perspektywa (eurostyl). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m , położone w Gdańsku Żabiance - Wieża Leszka Białego, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radarowa

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł193 m² 9 341,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Szukasz nowego, gotowego do wprowadzenia domu, w którym dzieci mają swoją strefę, a Ty ciche miejsce do pracy? Ten dom spełni oba scenariusze. Jasna strefa dzienna z wyjściem na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 242 813 zł96 m² 23 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W harmonii Z przyrodą Gdańsk Oliwa | Przyznany certyfikat breeam | Strefa odpoczynku dla mieszkańców na terenie inwestycji | Stan deweloperski | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł42 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w sercu Gdańska - osiedle doki. Atuty: nowe osiedle doki z 2024 roku, renomowany deweloper Eurostyl. Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnii 44 m2 w Gdańsku, jasień. Dostępne od zaraz. Mieszkanie na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu, składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł51 m² 23 333 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Apartament W dolnym sopocie ul. Okrzei Przedmiotem oferty jest stylowy apartament o powierzchni 51 m2, położony w sercu Dolnego Sopotu, przy ul. Okrzei - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Borkowo,pomorskie

670 000 zł89 m² 7 548,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:711 m²

Dom z klimatem w Borkowie - 50 m od jeziora! Sauna, jacuzzi i domek kanadyjski w pakiecie! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom w Borkowie, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem parkingowym - gdańsk, jasień! lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aragońska

Gdynia,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (kawalerka) na wynajem - 28 m , parter, nowy budynek - Gdynia Oksywie, ul. Aragońska Do wynajęcia mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 28 m , położona na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Neptuna

Straszyn,pomorskie

809 000 zł100 m² 8 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Funkcjonalny i bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 95 m2 / 75 m użytkowej /, położony na kameralnym osiedlu Modre w Straszynie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Swarożyn

Swarożyn,pomorskie

193 674 zł1 146 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1146 m2 położonej w miejscowości Swarożyn, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, gmina Tczew. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Starzyński Dwór,pomorskie

650 000 zł133 m² 4 887,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zrealizowanego na podstawie cenionego projektu Miarodajny - wariant I (c333a), położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

U nas Mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na las, gdynia Cisowa Na sprzedaż posiadamy mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na dziesiątym piętrze, na ulicy Owsianej, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł56 m² 10 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Osowa, ul. Jednorożca. Szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, a każda chwila w domu daje poczucie komfortu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alberta

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny na Kokoszkach w Gdańsku. Mieszkanie z dwoma ogródkami o łącznej powierzchni ponad 75 m , co daje wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

767 803 zł86 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Kłodawa,pomorskie

3 500 000 zł140 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna zabytkowa posiadłość składająca się z domu wolnostojącego oraz dwóch budynków gospodarczych. Całość położona jest na działce o powierzchni 6000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

46,59 zł/m²234 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia działająca restauracja na rynku w Kościerzynie. Lokal dwu-poziomowy z możliwością zrobienia 4 pokoi na trzecim piętrze. Powierzchnia 234 m2, po generalnym remoncie w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 189 000 zł63 m² 18 783,60 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reformacka

Gdańsk,pomorskie

606 606 zł62 m² 9 783,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Reda,pomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe dostępna od ręki! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w Redzie na ul. Rajskiej. To mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

532 176 zł33 m² 15 947,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 33,37 m | 2 pokoje | I piętro | Balkon 4,50 m Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, doskonale zaprojektowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Hel,pomorskie

1 152 000 zł58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z antresolą I balkonem W sercu helu - W pełni wykończony Hel | 250 m od plaży | Nowoczesna inwestycja | Balkon 12,82 m | Wysoki standard ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ceynowy

Władysławowo,pomorskie

25 000 zł703 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 m²

Władysławowo, centrum, ul. Floriana Ceynowy 2 - dwa pensjonaty o wysokim standardzie, zapewniające komfortowe warunki; wybudowane na jednej posesji. Czynsz najmu: 25.000 zł, najemca ponosi koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Warzenko,pomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 578,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w zacisznej i zielonej części Warzenka - przy ul. Leśnej 15, na prestiżowym osiedlu Leśne Zacisze Tokar. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.