dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Rowy

Rowy,pomorskie

2 495 000 zł440 m² 5 670,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Zapraszamy do odkrycia uroczej inwestycji w miejscowości Rowy- 8 domków letniskowych, które stanowią kwintesencję relaksu, spokoju i przyjemności nad morzem Bałtyckim. Te wyjątkowe domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrzezino

Mrzezino,pomorskie

1 090 000 zł176 m² 6 200,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 419 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Mrzezinie idealny dla 2 rodzin, na wynajem lub siedzibę firmy! Lokalizacja: mrzezino łączy kaszubski charakter z bliskością morza, lasów i rezerwatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 254 444 zł128 m² 25 379,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Wyjątkowy, luksusowy apartament 5 pok. | 128,23 m | 2 balkony | 2 komórki + 2 miejsca w hali | Widok na zielone patio | prestiżowa lokalizacja Oliwa gotowe do odbioru. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 022 zł100 m² 5 904,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Kameralny bliźniak w sercu Kaszub - Tokary Przestronny, gotowy do zamieszkania po aranżacji bliźniak (połowa, stan deweloperski), na kameralnym osiedlu w otoczeniu lasów i jezior pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Więckowy

Więckowy,pomorskie

549 000 zł133 m² 4 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Twój własny dom z ogródkiem idealny dla rodziny! Więckowy, gm. Skarszewy (4 km od Skarszew) Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz usiąść w ogrodzie, a dzieci mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tokary

Tokary,pomorskie

2 590 000 zł177 m² 14 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Tę wyjątkową nieruchomość trzeba zobaczyć na żywo! Idealna dla osób ceniących prestiżowe lokalizacje i poszukujących domu z nieprzeciętnym klimatem. Prezentujemy wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borucino

Borucino,pomorskie

1 049 000 zł255 m² 4 113,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Wyjątkowy i klimatyczny dom z sauną nad jeziorem - Borucino, gm. Stężyca, powiat kartuski Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Kębłowo,pomorskie

1 355 000 zł201 m² 6 741,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Wyjątkowa nieruchomość z możliwością budowy drugiego domu! Na sprzedaż przestronny, ekonomiczny i funkcjonalny dom w miejscowości Kębłowo (gm. Luzino). Niewielkie rachunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

635 000 zł72 m² 8 799,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom z ogrodem na granicy Gdańska - Twoja spokojna przystań gotowa 2026 Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji, która łączy wszystkie zalety życia w sąsiedztwie dużego miasta z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy nietuzinkową nieruchomość nad morzem: dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prężnie rozwijającej się okolicy, na granicy mostów/mechelinek i Rewy. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Banino

Banino,pomorskie

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wstęp: nowa Inwestycja w Baninie przy ulicy Dąbrowej - sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dla kogo?: -Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni w domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pomieczyńska Huta

Pomieczyńska Huta,pomorskie

1 449 000 zł242 m² 5 987,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom siedliskowy z dużą działką w sercu Kaszub. Pomieczyńska Huta, gmina Kartuzy. Zobacz wirtualny spacer/zdjęcia sferyczne Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Są nieruchomości, które od pierwszego kroku budują poczucie przestrzeni, światła i komfortu i dokładnie taka jest ta oferta. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu całorocznego na działce rod w Gdańsku Olszynce! atuty wybudowany w 2025 roku tylko 4 min do centrum Gdańska 2 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Zblewo

Zblewo,pomorskie

9 999 000 zł10 000 m² 999,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:46

 

Powierzchnia działki:12 568 m²

** wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż niezwykły hotel z ogromnym potencjałem - jedyne takie miejsce na Kociewiu! ** Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy w sobie niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniew

Gniew,pomorskie

750 000 zł138 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Gniew. Dom piętrowy o powierzchni 138m połączony garażem z garażem sąsiada. Na parterze znajduję salon wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Choczewo,pomorskie

520 000 zł104 m² 4 992,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wyjątkowa oferta dom wolnostojący Z dużym potencjałem | choczewo duża działka zapewniająca przestrzeń I prywatność Powierzchnia domu: 104,16 m Parter po generalnym remoncie Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Juszki

Juszki,pomorskie

2 050 000 zł154 m² 13 311,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego położonego w samym sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grzybowa

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł190 m² 10 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 861 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony bezpośrednio przy ścianie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 290 000 zł298 m² 7 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przepiękny dom parterowy o wysokim standardzie wykończenia i nieograniczonymi możliwościami aranżacji wnętrz. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

699 999 zł63 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł128 m² 6 225,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna W biurze nieruchomości mio casa Słoneczne Tarasy- komfortowe domy w zielonej części Bojana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł92 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Spełniaj swoje marzenia w przytulnym domu w otoczeniu przyrody. Piękne osiedle w Gdańskim Jasieniu. W ofercie dom w zabudowie szeregowej o metrażu 92,48 m z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępa Słupska,pomorskie

649 000 zł108 m² 6 021,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Oferta sprzedaży - domy parterowe W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne i funkcjonalne. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w malowniczej i cichej miejscowości Krępa Słupska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Gdynia,pomorskie

3 940 000 zł300 m² 13 133,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Gdynia Redłowo - przestronny dom, 10 minut od plaży - tuż przy Rezerwacie Komfort | Przestrzeń | Kontakt z naturą - otulina lasu | Tuż przy plaży | Cichy zaułek - z dala od zgiełku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Dębogórze,pomorskie

899 000 zł83 m² 10 895,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z ogrodem Cicha i spokojna okolica | Dwu stanowiskowe miejsce parkingowe | Ogród | Kominek z płaszczem wodnym Przestronny, 4-pokojowy szereg o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kręta

Gdańsk,pomorskie

3 500 000 zł212 m² 16 527,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Historyczny dom do remontu z projektem ludzi z pasją z pracowni Rasztawicki Architekci. Atuty: historyczna nieruchomość stanowiąca część unikalnego założenia urbanistycznego autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Rumia,pomorskie

769 000 zł102 m² 7 543,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rezerwacja Na sprzedaż - nowy dom szeregowy w Rumi (2024 r.) | Gotowy do zamieszkania! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu szeregowego z 2024 roku, zlokalizowanego na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szalupowa

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł265 m² 5 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dobra oferta - wygodny dom szeregowy w dobrym stanie technicznym, w centralnej części tradycyjnej Osowy - osiedle domów jednorodzinnych szeregowych, wybudowane w latach 90-tych w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chojnicka

Chojniczki,pomorskie

850 000 zł243 m² 3 497,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Przestronny dom z ogrodem i dużym garażem Chojniczki, granica Chojnic Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta i wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

885 000 zł151 m² 5 860,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w malowniczej miejscowości Tuchom, w otoczeniu zieleni i pięknych terenów rekreacyjnych. Ulica Spacerowa to cicha i spokojna droga asfaltowa prowadząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jałowcowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

658 000 zł51 m² 12 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: jastrzębia Góra, ul. Jałowcowa Powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 3 Typ zabudowy: domek apartamentowy (murowany, dwupoziomowy) Cena: 658 000 zł Na sprzedaż w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 019 zł100 m² 5 904,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Kobysewo,pomorskie

1 950 000 zł354 m² 5 508,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Odkryj idealny dom dla dużej rodziny, który zachwyca nie tylko doskonałą lokalizacją ale także wysoką jakością wykończenia. Oprócz parteru i piętra, posiada także wykończone poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

749 000 zł85 m² 8 811,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:72 m²

Dom pod lasem | ogród | 4 pokoje | 20 min od gdańska Bąkowo / okolice Gdańska ok. 84,6 m 4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 2027 Tu nie kupujesz domu. Tu kupujesz spokój. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulmin,pomorskie

2 299 000 zł221 m² 10 423,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Sulmin, gm. Żukowo - Nowoczesny, wolnostojący dom z garażem na dwa samochody i pięknie zagospodarowaną działką. Ten dom to połączenie nowoczesnych rozwiązań.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij