dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 953 200 zł126 m² 15 501,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom, który nie jest zwykłą nieruchomością to przestrzeń, w której codzienność zmienia się w komfort, harmonię i luksus odczuwalny na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł162,60 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa. Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Nowoczesny dom w Somoninie - Solidny standard i świetny dojazd Lokalizacja: wygoda na co dzień Nieruchomość znajduje się w Somoninie przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł209,69 m² 19 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora to idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł154,11 m² 8 370,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: 13 domów w zabudowie bliźniaczej z pełną infrastrukturą osiedlowąfunkcjonalne, przemyślane układy pomieszczeńtermin odbioru I kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł344,50 m² 8 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Najważniejsze atuty: - doskonała lokalizacja 10 minut autem do Śródmieścia Gdańska - prywatny ogród z wyjściem z salonu - funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Atuty: jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Żabianka, idealna komunikacja z całym Trójmiastem, bliskość morza i terenów rekreacyjnych, po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,90 m² 10 667,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Nowość! oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! lokalizacja: na sprzedaż dom całoroczny z dużą działką w malowniczej wsi Perlino. Perlino to spokojna, kaszubska wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł217,20 m² 6 901,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Atuty: * 1,2 km do centrum handlowego; * 2,3 km do przystani; * 2,5 km do szkoły podstawowej; * 9 km do obwodnicy Trójmiasta; * 18 km do centrum Gdańska; * Pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł155,20 m² 8 047,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Szukasz bazy z potencjałem, którą dostosujesz do swoich potrzeb w świetnie skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł128,61 m² 11 118,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Twój energooszczędny dom parterowy z pompą ciepła! | 2024 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy składający się z dwóch niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł154,10 m² 12 978,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Na sprzedaż stylowy Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 154,10 m2 położony na Działce o powierzchni 1290 m2. Widok na morze/zatokę Pucką Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokojna lokalizacja w miejscowości Piechowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł450 m² 6 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 918 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Przedmiotem sprzedaży jest luksusowa posiadłość w samym sercu Kaszub. Miejscowość: pierszczewo, woj. pomorskie Przedstawiam wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86 m² 10 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Urokliwy domek w otulinie lasu - prywatność, natura i wygoda w jednym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Nowym Wiecu - w terenie o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł124,49 m² 5 197,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim, odbióry do 31.10.2026, lokal 1.1 LOKALIZACJA Dzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł188,50 m² 6 625,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Przestronny dom na przestronnej działce! Bielkowo! lokalizacja: miejscowość Bielkowo to idealne miejsce dla rodzin chcących oderwać się od codziennego miejskiego zgiełku, mając przy tym możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100,86 m² 5 751 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:934 m²

Wyjątkowy dom całoroczny nad jeziorem i przy lesie - Wycinki, okolice Osieka Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny o charakterze letniskowym, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł123,17 m² 6 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta skierowana do rodziny ale również do osób chcących połączyć funkcje mieszkalną z zawodową. Atuty nieruchomości: super Cena! Zamieszkaj w domu w cenie mieszkania! Ulica Morska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prawa strona sprzedana Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jeleńskiej Hucie (woj. pomorskie). Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową. Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł210 m² 2 609,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:426 m²

Ogłoszenie sprzedaży domku letniskowego na działce rod "pod bryzą" w miejscowości Rozewie: z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - uroczy dom letniskowy zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł68,46 m² 8 019,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 68,46m2 , a całkowitej 98,56 m2 z przylegającym ogródkiem. Zlokalizowany w Gowinie gmina Wejherowo. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł332 m² 10 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł139,90 m² 5 689,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! Układy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł135,52 m² 12 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:211 m²

Inwestycja przy ul. Długiej 15 w Gdyni Witomino to idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo lasów.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł102,75 m² 10 209,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

NA sprzedaż | 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą | Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł360 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący