dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Bartoszylas

Bartoszylas,pomorskie

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom letniskowy w Borach Tucholskich Przepięknie położony dom w środku lasu, gdzie dojazd jest drogą asfaltową i potem leśną utwardzoną i regularnie odśnieżaną to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leśniewo,pomorskie

449 000 zł115 m² 3 894,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Nowy bungalow w stanie surowym zamkniętym, leśniewo! Twój wymarzony dom blisko Pucka! Opis nieruchomości: prezentujemy dom typu bungalow w stanie surowym zamkniętym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

2 599 000 zł138 m² 18 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupiętrowy dom, położony w malowniczej okolicy Brzeźna, zaledwie kilka minut od plaży! Podstawowe informacje Spokojna dzielnica - Brzeźno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Lubiatowo,pomorskie

2 250 000 zł693 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Lokalizacja Lubiatowo położone jest na terenie Pobrzeża Kaszubskiego, w malowniczej okolicy nad brzegiem morza, pomiędzy Łebą a Dębkami. Miejscowość położona jest ok. 80 km od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Tuchom,pomorskie

2 850 000 zł190 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z 2011 roku o powierzchni 190 m2, położonego na imponującej, ogrodzonej działce o pow. 2600 m2 - z czego ponad 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamień,pomorskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

2 działki budowlane + bliźniak w stanie surowym- projekt z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Kamień, gmina Szemud,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 230 000 zł169 m² 7 278,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:147 m²

NA sprzedaż duży 7 - pokojowy dom szeregowy Z ogródkiem I garażem - rumia! Wyjątkowy dom stworzony z myślą o rodzinie, która szuka harmonii między komfortem, funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gozdawa,pomorskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

2 749 000 zł260 m² 10 573,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wymarzony dom , położony w zacisznej okolicy z dala od miejskiego gwaru, jednocześnie ulokowany blisko obwodnicy dającej świetny dostęp do każdego zakątka Trójmiasta - właśnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł138 m² 18 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta w Ekskluzywnej Formule Wyłączności w Agencji naba house. Zapraszamy Inwestorów oraz Pośredników ze swoimi Klientami. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - to 2/3 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koleczkowo,pomorskie

749 000 zł133 m² 5 617,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Idealny dla Rodziny dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w Koleczkowie! Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowy, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

4 990 000 zł296 m² 16 858,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymbark

Szymbark,pomorskie

1 099 999 zł256 m² 4 296,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Dom na sprzedaż - Szymbark Nowoczesny dom jednorodzinny, wybudowany w 2025 roku według projektu Dom w Balsamowcach 12 , o powierzchni 256 m . Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Pruszcz Gdański,pomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy na sprzedaż duży dom z potencjałem w Pruszczu Gdańskim. Dom w zabudowie szeregowej z 5 pokojami. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasztanowa

Rotmanka,pomorskie

1 400 000 zł264 m² 5 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wolnostojący dom z 2001 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 264m2, natomiast użytkowa ok. 150 m2. Dom posadowiony jest na dużej działce 1700m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marsa

Straszyn,pomorskie

2 550 000 zł224 m² 11 407,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim Monolit | Unikalna architektura | Ekologiczne rozwiązania | Wysoka jakość wykonania ***** opis inwestycji: osiedle domów Monolit to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

799 999 zł274 m² 2 915,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 3200 m . Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukowo,pomorskie

1 650 000 zł175 m² 9 450,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony na dużej działce o powierzchni 4322 m , w otulinie lasu, zaledwie kilka kroków od malowniczego Jeziora Głębokiego. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borkowo

Borkowo,pomorskie

900 000 zł198 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej. Wyjątkowy dom nad jeziorem cisza, natura i komfort w jednym miejscu Na sprzedaż klimatyczny dom całoroczny położony bezpośrednio nad malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 575 000 zł168 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 166 m , położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 627 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

2 290 000 zł116 m² 19 741,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Na sprzedaż: segment narożny - Gdańsk Morena, ul. Miłosza | robyg | gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom - segment narożny położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porzeczkowa

Kolbudy,pomorskie

971 000 zł118 m² 8 249,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz nowoczesnego, wolnostojącego domu, ale gotowe oferty na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań? Ta propozycja jest odpowiedzią dla osób, które chcą wysokiej jakości, przewidywalnego procesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Firmowa

Juszkowo,pomorskie

918 000 zł170 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i niepowtarzalnym widokiem - energooszczędny Forma zakupu, cesja umowy deweloperskie lokalizacja Juszkowo, szybko rozbudowująca się okolica obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Dębogórze,pomorskie

1 100 000 zł135 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu dom jednorodzinny z lat 60tych, położony w Dębogórzu o powierzchni użytkowej około 135 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tadzino,pomorskie

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórcz

Skórcz,pomorskie

850 000 zł187 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! skórcz Zapraszam do obejrzenia pięknego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Kiełpino,pomorskie

635 000 zł84 m² 7 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam do zaoferowania połówkę "bliźniaka" w nowej lokalizacji. Położona tuż pod lasem, przy ul. Wrzosowej w Kiełpinie. Realizowane przez nas domy mają nie tylko świetny układ dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł131 m² 18 244,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Gdyńska perła czyli wolnostojący, nowoczesny a zarazem przytulny i rodzinny dom z niesamowitym widokiem. Dom wybudowany na bazie indywidualnego projektu a wnętrze wykończone pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczemki

Karczemki,pomorskie

1 499 000 zł144 m² 10 409,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Urokliwy dom wolnostojący o pow.144 m2 usytuowany na działce 1000 m2. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Karczemki koło Chwaszczyna w pobliżu pięknego jeziora Tuchomskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:509 m²

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Kamienica o powierzchni 310m2 na działce o powierzchni 509m2 w cenie 950.000 zł netto. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gościcino,pomorskie

749 000 zł148 m² 5 064,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 679 m²

Atuty nieruchomości Duża działka 3 679 m w spokojnym, zielonym otoczeniu. Trzy niezależne zabudowania na jednej posesji. Nowy dom w stanie surowym zamkniętym, gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

1 159 000 zł265 m² 4 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Podstawowe informacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Raduńska

Borkowo,pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1000 m w miejscowości Borkowo koło Żukowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrzezino

Mrzezino,pomorskie

1 300 000 zł238 m² 5 462,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Okazały, piętrowy dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni 238 m2, posadowiony na działce o powierzchni 812 m2, w Mrzezinie gm. Puck. Atuty nieruchomości : - instalacja fotowoltaiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Lębork,pomorskie

1 599 000 zł311 m² 5 141,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na działce 850m z całorocznym jacuzzi i sauną. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cedry Małe

Cedry Małe,pomorskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij